Dražby Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dražby Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dražby Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Dražby


Jonas Dereham býval překážkovým jezdcem, teď prodává koně. Samozřejmě přitom chce a musí vydělávat, ale jenom v rámci pravidel fair play, nepoctivých obchodů se nemíní účastnit. Zjišťuje však, že to není snadné, možností jak okrádat kupce je mnoho, podvodných praktik dokonce přibývá.
A ten, kdo za nimi stojí, dává všemožně najevo, jak moc mu Jonasovy zásady vadí. Jak moc mu záleží na tom, aby Jonase zlomil. Už nejde pouze o poctivost, už jde o život.Kniha v českém jazyce!


Stažení Dražby zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dražby (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Dražby zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Dražby.pdf (EUR-0.00)

  Dražby.epub (EUR-0.00)

  Dražby.doc (EUR-0.00)

  Dražby.txt (EUR-0.00)

  Dražby.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Dražby.PDF – (EUR 0.00);

  Dražby.MOBI – (EUR 0.00);

  Dražby.EPUB – (EUR 0.00);

  Dražby.DOC – (EUR 0.00);

  Dražby.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Knock down (1974)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Olympia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  DickBach

  18.12.2017

  Jak se již několikrát konstatovalo pode mnou… Klasická francisovka. Koně, trošku dostihy, fair play a hlavní hrdina jež neohroženě bojuje za své ideály. Příjemná oddechovka. Děkuji.

  Jana K

  28.04.2017

  Opět velmi povedená Francisovka, navíc z velmi zajímavého a atraktivního prostředí koňských dražeb, o jejichž zákulisí i nekalých praktikách obchodníků s koňmi se prostřednictvím hlavního hrdiny Jonase Derehama dozvíme spoustu podrobností. Velmi jednoduchý, čtivý děj: "Prostý, základní souboj dobra a zla," jak zmiňuje sám autor v doslovu ke knize.
  Původně jsem chtěla hodnotit za čtyři hvězdičky, ale tu pátou jsem nakonec musela přidat za vedlejší dějovou linku s bratrem alkoholikem a za (alespoň pro mě) velmi smutný konec.

  hana4834

  14.01.2017

  Jako vždy úžasná kniha Dick Francis nikdy nezklame

  Pet007

  11.10.2015

  Dick Francis mne opravdu nemůže nikdy zklamat. Jeho knihy nejsou rozsáhlá veledíla, ve kterých se málem utopíte. Jsou to napínavé příběhy, jež mají spád a vy se nemáte šanci odtrhnout. Odehrávají se vždy v dostihovém prostředí a to je Vám najednou bližší, i když jste ve skutečnosti nikdy na žádném dostihu nebyli:)

  lucmat

  11.02.2015

  Další přečtená francisovka, zajímavé, poutavé, informativní, autor je prostě prostředí znalý. 🙂 Opět udržuje čtenáře v napětí až do (ne)vítězného konce (neprozrazujme), jak pro koho… 🙁

  Penguin07

  08.10.2014

  Na knihu jsem narazil na dovolené a pak už mě nikdo od Francise nemohl odtrhnout. Chvíli jsem koketoval i s myšlenkou,že bych se stal žokejem,tak moc jsem byl do děje a dostihového prostředí vtáhnut. Bohužel jsem přes prázdniny moc vyrostl a můj život se i díky jiným okolnostem od této dráhy odchýlil. A tak jsem tedy dál jen četl a četl. Všechny knihy od něj jsou parádní a já jsem rád,že jsem na nich (dá se říct) dospěl.

  kattyV

  22.09.2013

  Zlomte nejsilnějšího jedince a s ostaními už to bude snadné. Ne vždy je výhodné být tím silným a je těžké nedat se zlomit.

  vitavita

  06.03.2012

  První kniha od D.Francise – zaujme snad každého přítele dobré detektivky.  TAGS:

  Online Dražby ebook, Kniha Dražby FB2, Download Dražby PDF , Download Dražby MOBI, Online Dražby kniha, Zdarma Stažení Dražby IPhone, Online kniha Dražby PDF, Zdarma Dražby DJVU, Zdarma Stažení Dražby TXT, Stažení Dražby RTF, Online Dražby FB2 , e-kniha Dražby stažení TXT, Zdarma Dražby stažení kniha, e-kniha Dražby download MOBI, Stažení Dražby IPad, Číst Dražby MOBI, Číst Dražby DOC, Zdarma Dražby AWZ, Download e-kniha Dražby iPad , Zdarma Dražby DJVU, Download Dražby e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Dražby DVD, Číst Dražby TXT, Book Dražby stažení DJVU, Dražby stažení kniha zdarma, Dražby stažení kniha pdf zdarma, Dražby pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Dražby pdf zdarma, Dražby stažení kniha epub zdarma, Dražby ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply