Drsná škola Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Drsná škola Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Drsná škola Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Drsná škola


Kniha v českém jazyce!


Stažení Drsná škola zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Drsná škola (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Drsná škola zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Drsná škola.pdf (EUR-0.00)

  Drsná škola.epub (EUR-0.00)

  Drsná škola.doc (EUR-0.00)

  Drsná škola.txt (EUR-0.00)

  Drsná škola.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Drsná škola.PDF – (EUR 0.00);

  Drsná škola.MOBI – (EUR 0.00);

  Drsná škola.EPUB – (EUR 0.00);

  Drsná škola.DOC – (EUR 0.00);

  Drsná škola.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Hard Boiled (1992)

  Žánr:
  Literatura světová, Komiksy
  Vydáno: , Comics Centrum
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  trudoš

  29.03.2017

  Po vizuální stránce naprosto skvostná podívaná. Geof Darrow je v tomhle ohledu totální hračička a odhalovat jednotlivé detaily skryté v celku, je stejně zábavná hra, jako klíčovat kresby Káji Saudka. Oproti tomu scénář Franka Millera výrazně pokulhává. Základem je jednoduchá pointa, na kterou se jen navalují akční scény, které pak táhnou celý příběh. Nebo jinak, táhnou celý komiks, protože o ději se ani moc mluvit nedá. Jak je u povídek Philipa K. Dicka zvykem, dokolečka se opakující pochyby o vlastní identitě znepřehledňují už tak dost chaotický vývoj událostí a při závěrečných titulkách se člověk neubrání pochybám, jestli mu skutečně vše docvaklo, jak mělo. Že nadnárodní korporace, zneužívající lidské i robotické jedince, jsou zlem budoucnosti, to je vcelku prosté, ale jaké jsou čí které motivace a cíle, v tom už jsem trochu lítal.
  Suma sumárum, textu tohle album moc nepobralo, ale stran výtvarného zpracování jde o absolutní orgie, ke kterým se ještě budu rád znovu a znovu vracet.

  borknagar

  15.02.2017

  Drsnou školu dělá hlavně drsná kresba a díky velkému formátu neuvěřitelně vynikne a je to pastva pro oči. Příběh už si jede to svoje Millerovské a není to průser, jako jeho novější počiny. Díky Comics Centru, tu máme knihu v kvalitě, do které se vyplatí investovat. Komiksová knihovna je díky tomuto svazku o dost rajcovnější….

  Serja

  18.01.2015

  Sláva buldokům!

  DennisMoore

  04.12.2014

  ČÍm je tentokrát skromnější Millerův text, tím je Darrowova kresba velkolepější. Myslím, že nejsem žádný komiksový začátečník, ale přesto můžu s poměrně klidným svědomím říct, že něco tak úžasně nakresleného jsem snad ještě neviděl. Kromě tvůrců Drsné školy je třeba pochválit také české Comics Centrum, jehož velkoformátové vydání je přímo pohádkové. Nad každou stránkou bych mohl strávit půl hodiny a pořád by to bylo málo.

  jirincz

  13.10.2014

  1 hvězda az precizní kresbu, a ani ta mě tolik neuchvátila jako ostatní (snaha šokovat krví či nahotou není nic pro mě). No a děj, ten tu v podstatě ani není…

  3DD!3

  21.02.2014

  Obrovské plochy, které může čtenář zkoumat zrakem a syrový příběh vyprávěný očividně pod vlivem omamných látek. Vizuální stránka vás odrovná, šílené kompozice, kde vás pobaví hromady detailů, nichž každý sám o sobě má buď pop-kulturní nebo sociologický přesah, jsou dílem mistra svého řemesla. Komiks povýšený na umění. Frank Miller odvádí výbornou práci, ale tentokrát tady není za hlavní hvězdu. Do hlavy se vám vpálí hlavně šílené obrazy Geofa Darrowa.

  mclusky

  12.12.2013

  Vizuální orgasmus. Už po prohlédnutí prvních pár stránek je člověku jasné, že tohle je dílo autora s maniakální láskou ke své práci. Geoff Darrow je šílenec s obsesí detailem. Neuvěřitelná jízda, kterou člověk přečtě jedním dechem za půl hodiny, ale bude se k ní často vracet, protože na ty stránky se dá prostě koukat donekonečna.

  spdb

  04.12.2013

  Zatím přečteno 2x, je to paráda a sničim se moc neserou. Skvěle propracované stránky, jen škoda že nevzali do party ještě nějakýho japonce, mohli jít o krok dál, krev a části androidich těl by lítali z knihy na zem.

  RaptoR

  25.09.2013

  První komiks, který jsem musel vždy po několika stranách odložit, protože jsem byl přesycen vizuální stránkou. Geof Darrow kreslí až patologicky detailní panely, které vám vyrazí dech. Oproti tomu pozná správnou chvíli, kdy je třeba zaměřit se na celek a od drobností upustí. Frank Miller tentokrát ustupuje do pozadí (detailního pozadí :-), ale příběhu – jakkoli jednoduchému a přímočarému – nelze nic vytknout. Rozhodně se jedná o knihu, po které sáhnete několikrát a pokaždé Vás překvapí něčím novým.

  Black bro, yo

  06.04.2013

  Přečtený sice za necelou půl hoďku, ale koukat se na to dá hodiny, NÁŘEZ.  TAGS:

  Online Drsná škola ebook, Kniha Drsná škola FB2, Download Drsná škola PDF , Download Drsná škola MOBI, Online Drsná škola kniha, Zdarma Stažení Drsná škola IPhone, Online kniha Drsná škola PDF, Zdarma Drsná škola DJVU, Zdarma Stažení Drsná škola TXT, Stažení Drsná škola RTF, Online Drsná škola FB2 , e-kniha Drsná škola stažení TXT, Zdarma Drsná škola stažení kniha, e-kniha Drsná škola download MOBI, Stažení Drsná škola IPad, Číst Drsná škola MOBI, Číst Drsná škola DOC, Zdarma Drsná škola AWZ, Download e-kniha Drsná škola iPad , Zdarma Drsná škola DJVU, Download Drsná škola e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Drsná škola DVD, Číst Drsná škola TXT, Book Drsná škola stažení DJVU, Drsná škola stažení kniha zdarma, Drsná škola stažení kniha pdf zdarma, Drsná škola pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Drsná škola pdf zdarma, Drsná škola stažení kniha epub zdarma, Drsná škola ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply