Duch Monte Carla Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Duch Monte Carla Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Duch Monte Carla Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Duch Monte Carla


Kniha v českém jazyce!


Stažení Duch Monte Carla zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Duch Monte Carla (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Duch Monte Carla zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Duch Monte Carla.pdf (EUR-0.00)

  Duch Monte Carla.epub (EUR-0.00)

  Duch Monte Carla.doc (EUR-0.00)

  Duch Monte Carla.txt (EUR-0.00)

  Duch Monte Carla.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Duch Monte Carla.PDF – (EUR 0.00);

  Duch Monte Carla.MOBI – (EUR 0.00);

  Duch Monte Carla.EPUB – (EUR 0.00);

  Duch Monte Carla.DOC – (EUR 0.00);

  Duch Monte Carla.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Ghost in Monte Carlo (1951)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Charlota007

  19.11.2017

  Několikrát jsem uvažovala, zda to vůbec psala Barbara.
  Kniha opět nepostrádá hrdinku nedotčenou světem mimo klášter, ale jinak mi přišlo, že je tam nezvykle postav a děj není tak jednoduchý, jako u jiných jejích knih. Ne, že by nešlo uhodnout, jak se bude vyvíjet, ale je komplikovaněji vystaven. Obsahuje scény s vedlejšími postavami, jejichž smysl se projeví až v průběhu příběhu. Nutno ale podotknout, že se kniha občas až vleče a zbytečně rozepisuje v některých scénách.
  Asi dám přednost klasické Cartland, kde si vystačí s polovinou stran, jednoduchým dějem, naivitou hrdinky a spoustou teček místo konce věty. Čtu ji jen v určitém rozpoložení na odreagování, kdy mi vyhovuje její styl, a toto mi na toto období moc nesedělo.

  moničina

  02.10.2017

  Skvelá kniha a ešte lepší film.

  Ivetaa

  12.07.2017odpad!

  Nuda non plus ultra…

  reader.007

  22.01.2015

  Já jsem to prostě věděla. Jakmile je na obálce knihy napsáno že je tak báječná, že se prostě filmaři neudrželi a museli ten skvost zvěčnit i na stříbrném plátně, mohla jsem už tušit o jakou tragédii se bude jednat.
  Prvních 220 stran se příšerně vleklo a když se to děj konečně trochu hnul, otrávila mě autorka dodatečně ještě tím, že jakkoliv se snažím vyhnout všem jejím veledílům obsahující zaslepený obdiv k carskému Rusku, tady jsem dostala přímý zásah vším tím patosem naráz a tentokrát to, bohužel, nebylo ani nechtěně vtipné. Posměšné odfrknutí jsem vyloudila jedině v okamžiku kdy se mě snažila přesvědčit, že zpovědník v klášteře zásobuje chovanky čtivem jako je Thackeray, Dickens, Austenová nebo dokonce Byron.
  Ale ovšem, nutno vyzdvihnout důležité veskrze pozitivní sdělení všem čtenářkám: frigidita není dědičná 😉

  PomněnkaPrvní

  18.02.2014

  Je to moje druhá kniha, kterou jsem od paní Cartland četla a musím říct, že si autorka docela opravila reputaci. Příběh je jemný, city hlavních hrdinů něžné. O hlavním hrdinovi Robertovi se toho dozvíme dost málo, charakter nemá vykreslen skoro vůbec. Mistral je velmi křehká, poddajná a velice naivní. Líbilo se mi, že autorka sledovala více dějových linií. Celkově ale musím říct, že mi knížka přišla v porovnání s jinými romancemi slabá, veškerý milostný vztah se odvíjel téměř jen na dálku, že na sebe mysleli nebo se občas zahlédli v jedné místnosti. Možná to bude rokem, ve kterém kniha vznikla (1951…). Dialogy nebyly bůhví jak propracované, humor tam chybí zcela, erotiky zde není vůbec, zato básnické romantiky hodně.  TAGS:

  Online Duch Monte Carla ebook, Kniha Duch Monte Carla FB2, Download Duch Monte Carla PDF , Download Duch Monte Carla MOBI, Online Duch Monte Carla kniha, Zdarma Stažení Duch Monte Carla IPhone, Online kniha Duch Monte Carla PDF, Zdarma Duch Monte Carla DJVU, Zdarma Stažení Duch Monte Carla TXT, Stažení Duch Monte Carla RTF, Online Duch Monte Carla FB2 , e-kniha Duch Monte Carla stažení TXT, Zdarma Duch Monte Carla stažení kniha, e-kniha Duch Monte Carla download MOBI, Stažení Duch Monte Carla IPad, Číst Duch Monte Carla MOBI, Číst Duch Monte Carla DOC, Zdarma Duch Monte Carla AWZ, Download e-kniha Duch Monte Carla iPad , Zdarma Duch Monte Carla DJVU, Download Duch Monte Carla e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Duch Monte Carla DVD, Číst Duch Monte Carla TXT, Book Duch Monte Carla stažení DJVU, Duch Monte Carla stažení kniha zdarma, Duch Monte Carla stažení kniha pdf zdarma, Duch Monte Carla pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Duch Monte Carla pdf zdarma, Duch Monte Carla stažení kniha epub zdarma, Duch Monte Carla ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply