Duchové K2 Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Duchové K2 Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Duchové K2 Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Duchové K2


Epická sága prvovýstupu na nejnebezpečnější horu planety

Podmanivý příběh nejvražednější světové hory

K2 je s 8611 metry téměř o dvě stě padesát metrů nižší než Mount Everest, ale co se obtížnosti výstupu týče, s přehledem svého slavnějšího soka předčí. Zabít se na ní můžete snadno jak při výstupu, tak při cestě dolů. Mike Conefrey přináší v této poutavé knize barvitý popis prvních pokusů o dosažení vrcholu i fascinující vhled do složitého dědictví jejího prvovýstupu. Začíná neúspěšnou snahou na drogách závislého okultisty Aleistera Crowleyho a mapuje historii, ve které hned několik velkých a úspěšných mužů propadlo kouzlu K2: od zámožného italského vévody Abruzzského přes revolučního průkopníka lezení ve Spojených státech Fritze Wiessnera, skvělého, ale osudem stíhaného expedičního vůdce Charlieho Houstona až po Achilla Compagnoniho a Lina Lacedelliho, dva Italy, kteří nakonec jako první stanuli na vrcholu. Pro všechny se K2 stala posedlostí, ale ani jednomu nepřinesla štěstí.

Pomocí exkluzivních rozhovorů s přeživšími členy jednotlivých výprav i jejich rodinami a díky volnému přístupu k jejich deníkům a osobní korespondenci nám Conefrey servíruje skutečnou atmosféry „kruté hory“ a odhaluje, proč až do dnešních dnů zůstala „horou opravdových horolezců“, a to i přes mnohé kontroverze a tragická úmrtí. Duchové K2 je mistrovské dílo horolezecké literatury, vystavěné na napětí a obsazené samými tragickými hrdiny a výstředními snílky.Kniha v českém jazyce!


Stažení Duchové K2 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Duchové K2 (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Duchové K2 zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Duchové K2.pdf (EUR-0.00)

  Duchové K2.epub (EUR-0.00)

  Duchové K2.doc (EUR-0.00)

  Duchové K2.txt (EUR-0.00)

  Duchové K2.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Duchové K2.PDF – (EUR 0.00);

  Duchové K2.MOBI – (EUR 0.00);

  Duchové K2.EPUB – (EUR 0.00);

  Duchové K2.DOC – (EUR 0.00);

  Duchové K2.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura faktu, Cestopisy a místopisy
  Formáty eknihy: EPUB
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  valda

  02.08.2017

  Název knihy evokuje trochu bulvární téma, že by se mělo jednat o příběhy zahynulých horolezců, při pokusu o druhý nejvyšší vrchol planety. Naštěstí je ale tématem knihy historie "dobývání" této hory. Od prvopočátků, kdy se kolem hory pohybovali Italové a Američané. Různé expedice s primitivním vybavením, a často nepochopením, jak drsné podmínky na osmitisícových horách panují. S představou, že si nejprve vylezou na K2, potom pár okolních sedmitisícovek a nakonec při cestě zpátky ještě stihnou i Everest, apod… Zároveň ale překvapí, jak vysoko se např. ve třicátých letech horolezcům bez kyslíku, vysílaček, a spoustou dalšího profesionálního vybavení podařilo dostat.
  Pokud máte rádi horolezectví a historické výpravy do neznámých končin, tak doporučuju. Klidně bych uvítal, kdyby autor napsal něco i o výpravách konaných po úspěšném prvovýstupu, nebo o dalších horách.

  Silmarien

  06.04.2017

  Prakticky jednohubka, nemohla som sa od toho odtrhnúť, kým som to nedočítala.

  Dejiny dobývania K2. Od prvých pokusov začiatkom 20. storočia, cez neúspešné výpravy, ktoré snáď úspešnými mohli byť, až po tú s veľkým "V", ktorá mala zožať všetku slávu a namiesto toho sa stala začiatkom dlhých bojov, súdov a celoživotnej zatrpknutosti viacerých ľudí. Nechýbajú ani tragédie modernej doby a zamyslenie sa nad zdolávaním K2.

  Autor vychádza z dobových článkov, kníh, z rôznych rozborov aj denníkov samotných horolezcov a ostatných účastníkov expedícií či ich potomkov.

  Na nejakú hlbšiu recenziu by som si to asi musela nechať uležať.
  Je to naozaj dobré. Neviem nakoľko k tomu prispel štýl autora a nakoľko stačil samotný príbeh, ale Conefrey si dal neskutočnú prácu so zbieraním materiálu a dohromady to všetko (príbeh, mravenčia práca a aj literárne nadanie) dalo výborné dielo.

  messner

  01.11.2016

  Fantastická kniha! Doslova mi bolo do plaču, že som ju už prečítal…Naozaj K2 bola aj je osudová hora!

  Blaufik

  10.10.2016

  Úžasný příběh dobývání druhé nejvyšší hory planety, který mě doopravdy pohltil. Člověk nemusí být zrovna zapáleným horolezcem, aby se ho dotkly osudy lidí, kteří si mysleli, že výstup na tuto horu bude hračka.  TAGS:

  Online Duchové K2 ebook, Kniha Duchové K2 FB2, Download Duchové K2 PDF , Download Duchové K2 MOBI, Online Duchové K2 kniha, Zdarma Stažení Duchové K2 IPhone, Online kniha Duchové K2 PDF, Zdarma Duchové K2 DJVU, Zdarma Stažení Duchové K2 TXT, Stažení Duchové K2 RTF, Online Duchové K2 FB2 , e-kniha Duchové K2 stažení TXT, Zdarma Duchové K2 stažení kniha, e-kniha Duchové K2 download MOBI, Stažení Duchové K2 IPad, Číst Duchové K2 MOBI, Číst Duchové K2 DOC, Zdarma Duchové K2 AWZ, Download e-kniha Duchové K2 iPad , Zdarma Duchové K2 DJVU, Download Duchové K2 e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Duchové K2 DVD, Číst Duchové K2 TXT, Book Duchové K2 stažení DJVU, Duchové K2 stažení kniha zdarma, Duchové K2 stažení kniha pdf zdarma, Duchové K2 pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Duchové K2 pdf zdarma, Duchové K2 stažení kniha epub zdarma, Duchové K2 ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply