Duhové paláce Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Duhové paláce Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Duhové paláce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Duhové paláce


1. kniha série Tamuli.

Panství královny Ehlany je v nebezpečí. Začalo to zvěstmi, že opět povstanou hrdinové krvavého dávnověku. Zanedlouho začaly vysočinu plenit bandy psanců, a trollové opustili své ledové nory na severu – a nikdo netušil, kam se poděli. Pak přijel vyslanec z daleké Tamulské říše a prosil o pomoc. V říši prý řádí netvoři, dávní válečníci a zlá kouzla. Sparhawk, ochránce a manžel královny Ehlany, je císařovou poslední nadějí, protože rytíř, který dokázal zabít zlého boha Azashe, si jistě poradí i s nepokoji v Tamuli. A tak se Sparhawk a jeho královna vydávají na dalekou cestu do východní říše. S nimi cestuje hrstka jejich věrných druhů – rytíři ze čtyř řádů, rytíř Berit, obryně Mirtai, princezna Danae a mladý zloděj Talen. Na konci cesty na ně čeká třpytivý palác plný úplatných zrádců – a také největší nebezpečí, s jakým se Sparhawk kdy setká!

Přeložila Adéla Bartlová.Kniha v českém jazyce!


Stažení Duhové paláce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Duhové paláce (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Duhové paláce zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Duhové paláce.pdf (EUR-0.00)

  Duhové paláce.epub (EUR-0.00)

  Duhové paláce.doc (EUR-0.00)

  Duhové paláce.txt (EUR-0.00)

  Duhové paláce.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Duhové paláce.PDF – (EUR 0.00);

  Duhové paláce.MOBI – (EUR 0.00);

  Duhové paláce.EPUB – (EUR 0.00);

  Duhové paláce.DOC – (EUR 0.00);

  Duhové paláce.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Tamuli (1.)

  Originální název:

  Domes of Fire (1992)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Triton
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  woodward

  25.08.2016

  Eddings umí vyprávět, příběhy jsou poutavé, hrdinové zábavní a sympatičtí. Potíže má s "backgroundem". Jakmile se pokouší ve svém světě vytvářet instituce jako jsou církve, vlády a státní orgány – a popisovat vztahy mezi nimi, je zřejmé, že to není jeho šálek čaje. Nejspíš ho tyhle věci prostě "nebaví" a bylo by asi jednodušší, kdyby se nepouštěl do zbytečných podrobností, protože všechny ty dějové peripetie vystavěné na vnitropolitických intrikách, mezinárodních vztazích a diskusích nebo sporech mezi církvemi a náboženskými doktrínami působí nepříjemně "odfláknutým" dojmem. Je to škoda. O některých věcech se v pokleslém žánru není třeba složitě rozepisovat, stačí jen náznak, aby vyprávění mohlo pokračovat. Bohužel v žánru fantasy se rozmohla jakási móda "budovat" světy jaksi "po tolkienovsku", s bohatým, pestrým zázemím, jenže nikdo z těchto napodobovatelů není schopen ani ochoten napodobit svůj velký vzor v míře erudice a především času a práce, jakou takový přístup vyžaduje.
  Nicméně, příběhy jsou to pěkné. Za celou sérii Tamuli dávám čtyři hvězdy.

  Terva

  07.11.2015

  Pandionský rytíř Sparhawk se mi zalíbil hned v první knize. Muž, jenž se zdánlivě chová podle církevních řádů, není rozhodně žádné ořezávátko. Ani pro ránu nejde daleko a proto se mi jeho povaha zamlouvá. Je to již druhá trilogie, kde vystupuje Sparhawk, Talen, Kaltenen a nebo kůň řečený Faran…a další, známé postavy. První trilogii jsem nikdy nečetl a možná už ji ani neseženu. Naštěstí tohle není žádné pokračování, tohle je samostatný příběh. A je to dobrý příběh, já se bavil. Malá ochutnávka: Ta kočka má výtečný hudební sluch……… Pan Eddings má ve zvyku své knihy rozdělovat to určitých, pojmenovaných fází. Ne jinak je tomu i zde. Jednotlivé části se jmenují – (Tradiční) Prolog, Eosie, Astel, Atan a Matherion.  TAGS:

  Online Duhové paláce ebook, Kniha Duhové paláce FB2, Download Duhové paláce PDF , Download Duhové paláce MOBI, Online Duhové paláce kniha, Zdarma Stažení Duhové paláce IPhone, Online kniha Duhové paláce PDF, Zdarma Duhové paláce DJVU, Zdarma Stažení Duhové paláce TXT, Stažení Duhové paláce RTF, Online Duhové paláce FB2 , e-kniha Duhové paláce stažení TXT, Zdarma Duhové paláce stažení kniha, e-kniha Duhové paláce download MOBI, Stažení Duhové paláce IPad, Číst Duhové paláce MOBI, Číst Duhové paláce DOC, Zdarma Duhové paláce AWZ, Download e-kniha Duhové paláce iPad , Zdarma Duhové paláce DJVU, Download Duhové paláce e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Duhové paláce DVD, Číst Duhové paláce TXT, Book Duhové paláce stažení DJVU, Duhové paláce stažení kniha zdarma, Duhové paláce stažení kniha pdf zdarma, Duhové paláce pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Duhové paláce pdf zdarma, Duhové paláce stažení kniha epub zdarma, Duhové paláce ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply