Elon Musk Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Elon Musk Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Elon Musk Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Elon Musk


Pokud v Silicon Valley hledali nový idol po Stevu Jobsovi, našli jej ve svérázném Elonu Muskovi. Je nazýván vizionářem, těžkým workoholikem, i novodobým Iron Manem. Ashley Vance, píšící pro Bloomberg Business Week, přináší ve své nové biografii vyvážený pohled na život tohoto podnikatelského titána. Strávil desítky hodin se samotným Elonem Muskem, s jeho spolupracovníky, přáteli, ale i s protivníky a kritiky, aby vytvořil doposud nejobsáhlejší obraz inteligentního, odhodlaného muže na cestě za svými sny a vizemi. Kniha s názvem „Elon Musk: Tesla, SpaceX a hledání fantastické budoucnosti“ sestavuje mozaiku ze střípků dětství v Pretorii, prvních vydělaných milionů, party podivínů z PayPalu, aby nakonec převládly tři hlavní motivy: čistá energie, internet a vesmír. Elon Musk zahájil podnikání rozjezdem firmy Zip2, po jejímž prodeji získal dostatečné prostředky na tvorbu platebního systému X.com, později přejmenovaného na PayPal. I tuto společnost se mu podařilo s obrovským ziskem prodat a nic mu nebránilo začít se věnovat srdeční záležitosti – vesmíru. Projekt SpaceX měl za cíl levněji než státní firmy dopravit náklad na oběžnou dráhu, což se po několika letech vývoje opravdu podařilo – dokonce získal kontrakt s NASA. Obyčejnému člověku by asi vesmírný projekt bohatě stačil, ne však Elonu Muskovi. Myšlenka na čistou energii a čistou planetu jej přivedla k založení společností Tesla a Solar City. Populární automobil Tesla je dnes snem nejenom ekologů, ale všech, kdo milují dokonalý design a nové technologie. Společnosti Solar City se také daří, i přes pokles zájmu o solární energie. Kniha se samozřejmě věnuje také méně pozitivním okamžikům z Muskova osobního i pracovního života. Několik rozvodů, odvrácení krachu firmy jen několik hodin před oficiálním vyhlášením a poněkud kontroverzní vztah k zaměstnancům… i to je zapsáno v životním příběhu tohoto inspirativního podnikatele. Elon Musk tvrdí, že dříve či později budeme nuceni osídlovat vesmír a má v plánu přestěhovat se na Mars. Poté, co řidiči s nadšením jezdí v jeho automobilech na baterky, co jeho raketoplány přiváží náklady na Mezinárodní vesmírnou stanici, se tato vize nejeví až tak nereálnou.Kniha v českém jazyce!


Stažení Elon Musk zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Elon Musk (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Elon Musk zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Elon Musk.pdf (EUR-0.00)

  Elon Musk.epub (EUR-0.00)

  Elon Musk.doc (EUR-0.00)

  Elon Musk.txt (EUR-0.00)

  Elon Musk.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Elon Musk.PDF – (EUR 0.00);

  Elon Musk.MOBI – (EUR 0.00);

  Elon Musk.EPUB – (EUR 0.00);

  Elon Musk.DOC – (EUR 0.00);

  Elon Musk.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Elon Musk: Tesla, SpaceX, and the Quest for a Fantastic Future (2015)

  Žánr:
  Biografie a memoáry
  Vydáno: , Jan Melvil
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (55)

  Přidat komentář

  kacenka72

  dnes

  Velmi čtivě psaný životopis o člověku, který mění svět… obsahuje jasné poselství, že je dobré pracovat na něčem, u čeho vidíte jasnou vizi, jejíž realizace má pozitivní dopad na vaše okolí (v jeho případě celé lidstvo). Pak i nereálné sny jdou splnit.
  Asi bych pod Muskem nevydržela pracovat ani pár týdnů, ale jasný a konsistentní leadership obdivuji. 5* PS: otázka "Kolik času týdně potřebujete na vztah se ženou? Stačí 10 hodin?" mě vážně dostala 🙂

  Jindor

  včera

  Oceňuji, že kromě životní příběhu Muska, můžeme vidět, jak se "dělají" vesmírné rakety.

  amaenium

  19. ledna

  A tak zatímco mi ve sluchátkách hraje Space Oddity, přemýšlím o genialitě Elona Muska.
  Jako hodně lidí, sama jsem o panu Muskovi dlouho nic nevěděla a sem tam někde slyšela jeho jméno a název Tesla. Postupně jsem se však dostala k této knize a nemohu snad ani slovy popsat (!) kolikrát mi při čtení projel mráz po zádech a byla jsem naprosto unešena.. jím! Naprosto jsem se zamilovala do myšlenky Tesly, jakožto aut budoucnosti (nebo – mohu si možná dovolit říct, že už i současnosti) a SpaceX? Konečně zde vidím nějaký krok ku předu co se týče osidlování a kolonizování nových planet! Znovuoživení kosmického programu!
  Je to jako kdybyste měli svoji oblíbenou postavu ve své nejoblíbenější sci-fi knize, až na to, že tato postava je reálná a snaží se nejen o ekologičtější přístup k věci, ale také o náš rozvoj, kteří už ostatní dávno vzdali.

  hroneczek

  11. ledna

  Ještě nedávno byl pro mne Elon Musk neznámým člověkem, ale tato kniha vám poskytne vhled do života tohoto podivína z různých pohledů a rozdílných názorů na něj (od rodiny, příbuzných, přes přátele a spolupracovníky až po obchodní rivaly a podřízené, které mimochodem vůbec nešetří), takže pak víte o koho jde, na čem pracuje, obdivujete ho, chápete, ale zároveň i nechápete. Kniha je velmi inspirující (především z personálního hlediska – jak z pracovníka vyždímat maximum, jak ho (ne)motivovat, apod.) Pokud by bylo na světě více takových lidí, pak bychom se nemuseli vůbec bát budoucnosti, možná, že by se nakonec vynalezla i nesmrtelnost.

  VílaElvíra

  05. ledna

  Skvělá a zajímavá kniha, která dá nahlédnout do soukromí ojedinělého člověka a do zákulisí obrovských společností.

  E_Lan

  28.12.2017

  Pro mne první kniha mapující nějakou zajímavou osobnost a rovnou taková trefa. Obrovsky inspirující popis cesty k jednomu z nejvýznamnějších obchodních impérií, které navíc následuje nějakou vizi. Po stránce manažerského stylu trochu divné počínání, ale i tam je hodně inspirativních přístupů k lidem a jejich vztahu k práci. Prostě cítím se zase o kousek dál a to ne vlastním pracovním přičiněním…

  Teron

  27.11.2017

  I když mi osobně vadí některé stránky Muskova přístupu, jde asi o nejinspirativnější svazek od doby, kdy jsem četl Zdroj Ayn Randové, a to je co říct.

  Dosud jsem měl na vrcholu oblíbených miliardářů Richarda Bransona, ale asi je sesazen. U Muska se mi hrozně líbí schopnost propojovat různé obory, znalosti a postupy a vidět tato spojení tam, kde by je nikdo nehledal. Stejně tak popření mýtu o tom, že znalost více oborů vede zákonitě k povrchnosti v jednotlivých.

  OndřejMergl

  18.11.2017

  Na to, že měl autor knihy prostor oslovit Elonovy nejbližší a údajně i vše publikovat bez zásahů Elona samotného, mi přišlo celkové vyznění knihy za přílišné přechválení tohoto podnikatele.

  Tím ovšem nechci strhnout autoritu pana Muska, jistě se snaží o vyšší cíle a poměrně mu to jde, jenom mi přišlo, že čím více autor pana Muska poznával, tím více s ním sympatizoval, což by mi vůbec nevadilo, kdyby se autor nesnažil tak vehementně přesvědčovat čtenáře po celou dobu knihy o své nestrannosti.

  Jinak zajímavé čtení a proniknutí do pozadí slavných firem, ale nijak životně důležité informace jsem do života nezískal. Za mě osobně mohla být kniha o trochu stručnější.

  danobat

  10.11.2017

  Velice zajímavé a inspirativní čtení, skvělý vizionář Elon Musk

  Pasadenka

  19.10.2017

  Moje, až přehnaná, obliba ve čtení biografik se začíná měnit v docela problematickou zálibu. 🙂 Ale po čtení o Andrejovi mi Elon udělal jenom dobře. Knížka, jak mnozí psali, prolítne Elonův život a ve zkratce načrtne, jak se dostal tam, kam se dostal. Vykreslí ho jako velice inteligentního introvertního snílka, který jde svojí cestou, protože ta daná mu nevyhovuje. Jelikož to není moje první rodeo s úspěšným businessmanem, ta podobnost v charakterových rysech, které nakonec Ashlee vyzdvihuje jsou až pateticky profláklé.

  Rozepisovat se o tom, že díky odhodlání, inteligenci a štěstí se mu povedlo pohnout ledy, asi nemá smysl. Za to mu patří velký hold. Mě se nejvíc dotkla osobnostní rovina samotného Elona. Na konci knížky mi přišlo hrozně líto, že skvělé věci jdou ruka v ruce s manipulací, budováním kultu, nelidskými pracovními podmínkami a nesmlouvavou chladnokrevností. „Udělej, co chci, nebo táhni do pr**le!“, styl je opravdu jediný způsob, jak se dají dělat velké věci? To jsme jako lidstvo natolik neschopni se organizovat, že bez kultu, biče a cukru nedosáhneme ke hvězdám?

  A jelikož je u mě Elon po Andrejovi, neubráním se srovnání. Až mrazivě jsou si podobní. Tyto novodobé archetypy, které začali vznikat v době Vanderbilta, Rockefellera a Carnegieho, které trpí jakýmsi velikášským komplexem a jdou si za svým přes mrtvoly, protože na to mají právo, jsou jen pokračováním šlechtictví v jeho počátcích. Ano, jsou vázané téměř výhradně jen na jednoho člověka a jeho schopnost shromáždit a udržet majetek, leč ta analogie se mi tam hrozně tlačí. A ano vím, není to dokonalé. 🙂 Jen ta myšlenka, kterou někteří razí: „Lidé jsou ovce, které pasou vlci“, mi nečekaně vytanula na mysl. A to by mě u této knížky, před jejím přečtením, rozhodně nenapadlo. Překvapivé. 🙂

  4* protože by se mi líbilo, kdyby se Ashlee dostal víc na dřeň.

  lukas0031

  18.10.2017

  Velice inspirující a poutavá kniha. Úplně z ní srší touha poznávat a vytvářet nové vynálezy 🙂

  VladimirTetur

  16.10.2017

  Původně jsem dal pět hvězdiček, ale už jsem se z toho vyspal a to hodně díky nepovedené závěrečné kapitole "Vanceho teorie všeho", kde autor mele páté přes deváté skoro jako náš všeználek Sedláček s jeho Ekonomií Bobra a kozla. I mimo poslední kapitolu píše Ashlee Vance způsobem, který mě dost otravuje a některé kapitoly prokládá svými blbými názory více než je zdrávo, čímž hodně snižuje ty lepší pasáže kde má prostor pouze Musk. Oproti nedávno čteném elaborátu o Bezosovi je tahle kniha lepší v tom, že se Musk nechová tak často jako lakomý čurák (Bezos), čímž je ta hlavní linie vyprávění poněkud snesitelnější.

  enguyen

  10.10.2017

  Zajimava kniha o zajimavem cloveku. Doporucuji.

  Barbara02

  02.10.2017

  Knížka, která je prostě potřeba přečíst. Neuvěřitelný a strašně inspirující.

  Arsi007

  25.09.2017

  Průměrná biografie o jednom z největších vizionářů 21. století. ,,Četla" jsem jako audio. Jako kniha by mě to asi moc nebavilo a nedočetla bych jí.

  lazarus

  10.09.2017

  Výborná biografie o muži jenž mění náš stávající svět. Jeho srovnávání s Jobsem, nebo Gatesem není na místě, jelikož Muskovi jde o něco jiného. Jeho výtvory mají mnohem dalekosáhlejší důsledky pro lidstvo a držím mu všechny čtyři palce, aby se mu jeho vize povedla dotáhnout až tam kam on sám chce.

  boxas

  25.08.2017

  Elon Musk bezesporu skvělý je, o tom není pochyb.
  Ale je i skvělá kniha o něm? O tom bohužel pochyby mám. Podle mě je to lehce nadprůměrný životopis muže, který je od průměru tak daleko jako Mars od Země.

  Kattyka

  19.07.2017

  V knihe cítiť autorov obdiv k Elonovi, ale napriek tomu píše aj o jeho negatívnych stránkach. Osobne by som svojmu šéfovi vytrhla z ruky túto knihu, keby som ho videla čítať ju, aby sa ani náhodou "nenakazil" Elonovým štýlom práce 🙂 Obdivuhodný človek, vizionár, neochvejný bádateľ, experimentátor, ktorý sa ale nespolieha na náhodu, ale na vedomosti a skúsenosti. Veľmi motivujúca kniha (aj čo sa týka kúpy Tesly 🙂 )

  limitkaa

  17.07.2017

  Chlapec, který sní o vesmíru a bitvách mezi dobrem a zlem, to jistě není nic tak neobvyklého. Chlapec, který bere tyto fantazie vážně, už je pozoruhodnější. To byl případ mladého Elona Muska. V letech dospívání mísil ve své mysli realitu a fantazii do té míry, že je jen obtížně odděloval. Začal vnímat osud člověka ve vesmíru jako svůj osobní závazek. Má-li to znamenat vynalezení technologie čisté energie nebo postavení takové kosmické lodi, aby lidstvo mohlo osídlit vesmír, tak ať. Musk najde způsob, jak to dokázat. "Možná jsem jako dítě moc četl komiksy," řekl Musk. "V komiksech jde skoro vždycky o to, že někdo zachraňuje svět. Připadalo mi přirozené, že by se měl člověk snažit svět zlepšit, protože opak nedává smysl."

  Neobyčejná kniha o neobyčejném člověku. Elon Musk je osobností, jedním z mála opravdových inovátorů a vynálezců poslední doby. Člověk, který se snaží překračovat hranice nemožného jak v pracovním, tak i soukromém životě. Člověk který stejně vytrvale tlačí na sebe jako na své spolupracovníky.Člověk, který si právem zaslouží obdiv a úctu.

  Jonny

  17.07.2017

  Dobrý. Kniha je čtivá, působí objektivně. Člověk se seznámí s Elonem Muskem, ale taky se mu rozšíří obzory na poli plánů, vizí, inovací.

  xxiixxi

  25.06.2017

  Na knihu jsem narazila náhodou a řekla si, že se zkusím dozvědět něco o moderních technologiích a prokousat se biografií. Nejvíce se mi líbil začátek a tak poslední čtvrtina, kde bylo nejvíce vizí do budoucna. Trochu mi dojem kazila povaha Muska, ono je asi nutné být takový, jakým je, jinak by se nedostal tak daleko, ale chvílemi jsem z toho byla otrávená.
  Závěrem chci dodat, že jsem velice ráda, že jsem si přečetla tuto knihu a během pár hodin získala základní přehled v moderních technologiích a vidím budoucnost v tomto ohledu vcelku pozitivně.

  petrvacha

  17.06.2017

  Čtivý a zároveň velmi detailní životopis. Musím ocenit, že autor si dával dost záležet, aby Muska nepřechválil a vždy ukázal i druhou stránku jeho osobnosti.

  gaspoda

  16.06.2017

  A.C.Clarke forever

  negramota

  18.04.2017

  Báječné čtení, krom toho velmi inspirativní. Vzbuzuje touhu po vědění, vzdělávání se a podnikání.

  Baibarosa

  13.04.2017

  Super kniha o jednom z geniu dnešní doby…

  wiix

  04.04.2017

  Rada si čítam o živote "dôležitých" ľudí. A veru toto stálo za to. Avšak niektoré prepájania a konšpirácie o rôznych svetových veľmociach a spoločnostiach mi prišli ako príliš dlhá a pre mňa nepodstatná vsuvka.

  Mievr

  02.03.2017

  Elone nechť Ti to výjde 🙂 skvělé čtení, pro mě podobné čtení jako o Jobsovi. Oba jsou to velcí páni velikáni

  Gurus

  03.02.2017

  Jedna z nejlepších knih o člověku co jsem kdy četl! Jobse jsem neměl rád a i když je Musk v knize přirovnáván k Jobsovi tak to srovnání je podle mě scestné!
  Musk je o několik tříd výše. Bude zajímavé sledovat kam se firmy Muska dostanou a kdy překonají hodnotu Applu. Já věřím, že to bude brzy.
  Jsem ekolog vzděláním a tak mi názory Elona a jeho spolupracovníků jsou velice blízké a věřím, že to co dělá má smysl.
  Vemte si situaci v Praze (03.02.2017) nebezpečná smogová situace. Praha přemýšlí o zákazu vjezdu aut co centra a ti co mají elektrické auto se musejí smát protože je to čistá energie.

  JosefW

  31.01.2017

  Kdo by už alespoň jednou někde neslyšel, anebo nečetl jméno Elon Musk. Po přečtení této knihy mohu tvrdit, že konečně plně vím, s kým máme v dnešní době tu čest (myšleno rozhodně v pozitivním slova smyslu!). Zajímavé, čtivé, osvětlující. Prostě skvěle napsáno! Zajímá-li vás něco o Elonovi, Tesle či SpaceX, rozhodně doporučuji! A pokud ne, i tak si tuhle knížku přečtěte.

  Fulleren

  31.01.2017

  Výborný životopis s fajn slovenským prekladom, ktorý Elona Muska popisuje zo všetkých uhlov pohľadu. Nielen ako obyčajného človeka snažiaceho sa vysporiadať zo svojou minulosťou, ale aj čeliť všetkým svojím snom a víziam. Spoznáte ho ako bežné dieťa, ktoré malo detstvo plné rôznych zážitkov, ktoré sa do neho vryli. Nakoniec ako tínedžer opustil domov a na vlastnú päsť začal pracovať na svojich snoch… Kus dieťaťa však v ňom stále ostáva. Ide o intelektuála s fantastickou pamäťou, ktorý rozmýšla i hovorí fyzikou a matematikou a to je devíza, ktorú vie vždy vhodne použiť pri tvorbe cieľov a ísť nekompromisne za nimi. Ide o vizionára, ale aj veľkého workoholika, ktorý uznáva len svoje pravidlá a ako každí z podobných osobností má aj svoju osobitú stránku. To je tým, prečo ho ľudia zbožňujú, ale na druhú stranu aj nenávidia. Jedno sa mu ale nedá odoprieť: je frajer, ktorý ma gule postaviť sa konkurenčným organizáciam (NASA) i vláde, aby ukázal, že zaužívané predstavy fungovania niektorých vecí (vesmírny program trvajúci roky s obrovskými nákladmi) sa dajú ľahko zmeniť. To ukázal projektom SpaceX.
  TAGS:

  Online Elon Musk ebook, Kniha Elon Musk FB2, Download Elon Musk PDF , Download Elon Musk MOBI, Online Elon Musk kniha, Zdarma Stažení Elon Musk IPhone, Online kniha Elon Musk PDF, Zdarma Elon Musk DJVU, Zdarma Stažení Elon Musk TXT, Stažení Elon Musk RTF, Online Elon Musk FB2 , e-kniha Elon Musk stažení TXT, Zdarma Elon Musk stažení kniha, e-kniha Elon Musk download MOBI, Stažení Elon Musk IPad, Číst Elon Musk MOBI, Číst Elon Musk DOC, Zdarma Elon Musk AWZ, Download e-kniha Elon Musk iPad , Zdarma Elon Musk DJVU, Download Elon Musk e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Elon Musk DVD, Číst Elon Musk TXT, Book Elon Musk stažení DJVU, Elon Musk stažení kniha zdarma, Elon Musk stažení kniha pdf zdarma, Elon Musk pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Elon Musk pdf zdarma, Elon Musk stažení kniha epub zdarma, Elon Musk ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply