Elusion Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Elusion Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Elusion Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Elusion


Chcete žít v bezproblémovém světě, kde se splní každé vaše přání? Chcete mít možnost vybrat si libovolné místo na Zemi či ve Vesmíru a v okamžiku se tam ocitnout? Chcete zapomenout na svůj reálný život a dělat si, cokoli jen chcete? V tom případě vítejte v Elusion – v dokonalém virtuálním světě.
Regan byla vždy velkou zastánkyní Elusion, ještě aby ne – její otec tento nový svět naprogramoval a její nejlepší kamarád Patrick teď řídí firmu, která tuto snovou virtuální realitu vydává. Avšak od otcovy nečekané smrti do Elusion nevstoupila. Navíc se začínají šířit zvěsti, že celý program není tak bezpečný, jak tvrdí oficiální představitelé firmy. A tvrzení o návykovosti a nebezpečnosti přicházejí i z velmi důvěryhodných zdrojů – například od Joshe, absolventa vojenské akademie a skvělého programátora. Regan se pustí do osobního vyšetřování a postupně odhaluje spletitou síť lží a tajemství. A zjistí, že bude muset volit mezi láskou a věrností… a její rozhodnutí ovlivní životy milionů lidí.

Fantastický příběh z blízké budoucnosti o svůdné povaze virtuálního světa, v němž můžete uskutečnit všechno, co chcete.Kniha v českém jazyce!


Stažení Elusion zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Elusion (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Elusion zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Elusion.pdf (EUR-0.00)

  Elusion.epub (EUR-0.00)

  Elusion.doc (EUR-0.00)

  Elusion.txt (EUR-0.00)

  Elusion.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Elusion.PDF – (EUR 0.00);

  Elusion.MOBI – (EUR 0.00);

  Elusion.EPUB – (EUR 0.00);

  Elusion.DOC – (EUR 0.00);

  Elusion.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Elusion (1.)

  Originální název:

  Elusion (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Sci-fi
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (27)

  Přidat komentář

  any333

  27.10.2017

  Tak tohle bylo asi první čisté sci-fi, co jsem kdy četla. Autorky měly vážně skvěle vymyšlené fungování celého programu, takže si myslím, že kdyby se našel někdo šikovný, možná by i bylo uskutečnitelné Elusion vytvořit.
  Jak už u mě bývá zvykem, opět jsem fandila tomu ‘nesprávnému’, čili Patrikovi, i když na konci mě taky, stejně jako Regan docela vypekl. Sice jen na chvíli, než se objevily nové souvislosti, ale i tak.
  S Regan jsem se v žárlivosti na osvojování otcovy práce úplně viděla, taky nenávidím, když se můj výtvor přisuzuje někomu jinému. Celkově mi nevadila.
  Hm, tahle kniha byla spíš taková oddechovější, sice se záhadou k vyřešení, ale i tak. Lehce se táhla, takže čtenář stačil z akce vydechnout, proto jsem zaznamenala nárůst napětí hlavně po tom, co se Regan rozplynula pláž. K druhému dílu se asi nedostanu, ale nápad je úžasný a hodně k zamyšlení. Myslím, že v nějaké vzdálenější budoucnosti taky budou existovat e-feťáci(pokud tedy už náznaky nejsou zřejmé teď).

  Adele02

  16.09.2017

  2,5*
  E…hm. Mělo to ohromný potenciál, to nezapřu. Ale postavy byly tak strašně wtf, že jsem si chvíli říkala, ať je Patrick zabije všechny, nebo ať prostě spadne meteorit a bude vyřešeno – děj neskutečně předvídatelný, postavám se měnil charakter dle libosti a tolik věcí se nedořešilo a zamotalo tak, že se ani smysluplně vyřešit nedaly… Čte se to rychle, to taky neubírám. Do pokračování půjdu, už jen ze zvědavosti, jak se to vyřeší.
  A o překladu radši nemluvím…

  Veronika02

  24.08.2017

  Skvělá kniha! Skoro jsem se od ní nemohla odtrhnout. Líbí se mi, že není přehnaná (že tam nejsou létající auta apod.), ale že je reálná. Opravdu mě bavila a už se moc těším na další díl.

  malinkamajinka

  16.02.2017

  Super kniha 🙂 Sice je trošku víc scifi a fantasy, ale bavila mne 😉 Bojím se ze by jsme mohli tak také skončit 😀 moc se těším na další díl 🙂

  Nikoll2

  11.01.2017

  Stejně jako u většiny knih (hlavně tedy Sci-fi), i u této obdivuji autorku a to, jak podrobně a skvěle dokáže svět v knize promyslet a popsat tak, aby se dal dobře pochopit a představit.
  Elusion je první kniha o virtuální realitě, kterou jsem zatím přečetla a musím říci, že se mi vážně líbila. Neměla jsem problém se do ní začíst a postavy mi také ,,sedly”. Jen mi možná bylo chvílemi líto Patrika, ale s tím asi nic nenadělám. 😀
  Stejně jako se mi líbila, tak mne i trochu rozhodila. Když se totiž zamyslíme nad světem, který je v knize popsán, tak mne osobně přijde náhledem do možné budoucnosti.
  Jinak Elusion určitě doporučuji a jen doufám, že mimo knihu podobné věci neuvidíme.

  Roselunda 1928

  17.11.2016

  Moc se mi líbila myšlenka nebezpečí virtuální reality, bohužel celý příběh zazdily postavy. Jediná zajímavá postava s nějakým charakterem byl Patrik, k Regan jsem si nevytvořila téměř žádný vztah a Joshe jsem nesnášela. I přes to ppříběh docela pěkně plynul, jen mi vadí ten přešpříliš otevřený konec, ale celkový dojem z knihy není špatný.

  Mozkovna

  10.07.2016

  Ze začátku mě to fakt vůbec nebavilo. Všechno to bylo takové v jedné lajně a ani jsem nechtěla vědět, jak to bude dál. Pak se ale všechno začalo zamotávat a já podlehla a stala se na Elusion závislá (jako pár lidí v knize :P). Regan mi zas tak strašná nepřišla, jak jsem si původně myslela, spíš mě mátl děj. Nevěděla jsem komu věřit, jestli Patrikovi nebo Joshovi. Popravdě ani jeden není teď můj favorit. Nelíbí se mi Patrikovo tajnůstkářské chování, ale zase Joshova otevřenost je mi dost podezřelá. S tím klukem tam 100% ještě něco bude.
  Nicméně konec knihy byl poutavý a napínavý, i když musím přiznat, že jsem si pár věcí už dopředu myslela.
  Těším se na další díl! Neví někdo kdy by tu měl být?

  Percabethka

  31.01.2016

  Téma knihy se mi líbilo, navíc jsem ji měla přečtenou za jeden večer, ale hlavní hrdinka mi nesedla… Lehce nelogická oddechovka 🙂

  VietHoa

  29.01.2016

  Ze začátku mě kniha moc nezaujala. Nejspíš to bylo taky tím, že jsem (ze začátku) nevěděla, o čem kniha je. Ta anotace na obalu knihy toho moc neřekla. Ale časem byl děj zajímavější a zajímavější! Konec byl skvělý! Jenom mě štve, že teď budu muset čekat věčnost, než se pokračování vydá i Česku! Vážně, proč se to nevydá DO JEDNOHO DÍLU?!

  ElisR1

  28.01.2016

  Tahle kniha mě zrovna moc neoslovila. Na to jak byla dlouhá se tam poměrně nic nedělo… Až konec byl o něco lepší.

  warca

  23.10.2015

  pěkný nápad, dobře se to četlo, jen jsem se ztrácela v tom odborném vyvětlování aplikace Elusion a její funkce. Nedočkavě čekám na další díly!!!

  Normalgirl

  26.09.2015

  Byla jsem "donucena" si ji koupit, protože jsem neměla co číst, ale jak to tak u mě chodí, když si něco koupím, aniž bych se předem nějak informovala, o co se vlastně jedná, jsem zklamaná.
  Není to úplně styl knížek, které čtu. Pár takových jsem už sice přečetla, ale nebyvily mě.
  A tady ta taky nebyla moc extra.
  Prostě strašně málo děje ve strašně moc stránkách. Všechno mi přišlo až moc zdlouhavé.

  Thackery14

  31.08.2015

  Knížka i námět byly úžasný, jen bych někdy (čti často, skoro pořád) nejradši hlavní protagonistku Regan něčím flákla přes hlavu, aby se konečně vzpamatovala. Byla mi nesympatická, naivní, hloupá, otravná a její povaha mi hodně kazila dojem z knihy. Jediný, kdo tam ale za něco stál byl Patrick, kterého jsem měla až do konce knihy ráda. Autorky ale přesto psaly čtivě, kniha mi rychle ubíhala. Přece jenom ale se z té myšlenky dalo vytřískat o něco víc. Uděluji tři hvězdičky.
  Edit: Po knížce jsem sáhla znova a přidávám 1*

  vedana

  29.07.2015

  Knížka mě nadchla, aniž bych to čekala a přečetla jsem ji za 3 dny. Děj byl někdy zdlouhavější, ale napínavý, což mě i k mému překvapení bavilo. Těším se na další díl.

  Stirek45

  24.07.2015

  Váhala jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdy, nakonec jsem dala tři. Kniha se mi ze začátku líbila, četla se mi dobře a nemohla jsem se od ní odtrhnout, ale pak postupně ztrácela na svém kouzlu a tolik se mi už nelíbila. Třeba druhý díl bude lepší.

  Arya26

  20.07.2015

  Dobré a pohodové čtení na prázdniny k bazénu. Děj nebyl nějaký složitý a komplikovaný. Chvílemi sice děj vázl ,ale i tak mě to docela bavilo. Konec mě ale dostal :). S chutí si přečtu pokračování !

  Knížkařka

  17.05.2015

  Dávám sice 4*, ale více by se hodily 3,5*! 3 jsou málo a 4* už moc no…
  Kniha: dobrá… Čte se rychle, takovým svižným tempem, ale není tu úplně můj typ psaní! Hl. hrdinka mi přišla v některých situacích jako sebevědomá a inteligentní a někde jsem váhala jestli má inteligenci 50 nebo 150?
  Je též zjevné, že bude pokračování… Asi si ho přečtu, ale nehoří ve mně takové očekávání jako u jiných knih!
  Samotný konec mi nevadí, je plný očekávání!
  Jo a ještě se mi líbilo jak se povaha postav měnila… Prostě nevíš od začátku kdo je jaký… Je to takové překvapující, šokující…

  Nikolka001

  17.04.2015

  Jakmile jsem se dozvěděla, že má kniha vyjít, tak jsem věděla, že bude zdobit mou knihovnu. Kniha nezaujme pouze svou obálkou, která je nádherná, ale také velice lákavou anotací.
  Jakmile jsem začala knihu číst, byla jsem zklamaná. Prvních 60 stran překypovalo pouze nudných a nezáživným dějem. Pak ale následoval zvrat, který z děje vytvořil něco nečekaného a velice poutavého. Kniha obsahuje mnoho překvapivých momentů a otevřený konec, který láká čtenáře na pokračování, které bude zajisté skvělé, jelikož konec byl z celé knihy nejvíce překvapivý. Knihu můžu jedině doporučit, jelikož dobrodružství hlavních hrdinů je plné tajemství a krásného prostředí, které je úžasné si představit. Postavy si ihned oblíbíte, ačkoliv na ně v průběhu knihy změníte názor. 🙂

  luciefeix

  11.04.2015

  kniha me vubec nezaujala

  Monisek.B

  05.04.2015

  Nápad super. Napsáno je to také hezky, příběh je čtivý, stránky ubíhají téměř samy a postavy vesměs sympatické.. Ale nevím, něco mi na tom nesedlo. Asi především konec.

  I když je fajn, že to skončilo otevřeně a tím nám autorky slibují druhý díl, čekala jsem aspoň nějaké lepší vysvětlení. Např. jak je to tedy s Patrikem nebo zda-li je to fakt skutečné… No uvidíme, co nám prozradí díl s pořadovým číslem dva 🙂 60%

  Temná.Maky

  19.03.2015

  Ten nápad je užasnej:D Knížku jsem měla hned přečtenou.Bylo to dost dobře vymyšlené a propravované zvlášť popis krajiny:D
  Už aby byl druhý díl:D

  Hoshi

  16.03.2015

  Tak jsem nedávno zabloudila do knihkupectví a měla jsem nehoráznou touhu si koupit nějakou knihu. Obcházela jsem police až můj zrak upoutalo cosi barevného.. Odsunula jsem knihy, které za sebou schovávaly cosi tajemného. Na první pohled jsem se do obálky zamilovala i když ten kruhovitý tvar mi trochu připomíná srdce Kondrakaru (WITCH)… Vůbec jsem netušila, co mám od knihy očekávat protože popis na zadní straně téměř nic neříká. Ale netrvalo to dlouho a do knihy jsem se začetla a doopravdy nelituji, že jsem si jí koupila ba naopak… Kdo by chtěl uniknout mimo realitu nechť si přečte Elusion… Příběh je tajemný, napínavý a … je pro nás virtuální svět nebezpečí nebo splněný sen? Dle konce to vypadá, že se můžeme těšit na pokračování… Sem s ním 🙂

  DenisePartridge

  18.02.2015

  Skvělá kniha, dobře se četla. Myslím, že je docela pravděpodobné, že bychom takhle mohli skončit i my.

  InstanTia

  11.02.2015

  No, nevím. Asi jsem od knihy čekala trošku víc a kvůli tomu jsem celkem zklamaná. Ze začátku mi hlavní hrdinka lezla na nervy, ani vlastně pořádně nedokážu říct proč a málem jsem kvůli tomu přestala číst… ale pak se to nějak srovnalo. Jenže příběh mi přišel strašně utahaný, styl autorčina psaní mi nebyl moc sympatický. Na druhou stranu se mi ale zamlouvala myšlenka příběhu.

  Mám tedy z toho velice smíšené pocity, proto si myslím, že tři hvězdy budou optimální.

  Attia

  06.02.2015

  Jako nápad geniální, je vidět, že měli autorky celý svět i fungování Elusion krásně promyšlené a já nepochybuji, že alespoň jedna z nich je programátorka, protože v jednom kuse se kolem Elusion vedly řeči programátorskou mluvou, pro mě tudíž naprosto nesrozumitelnou. To mi kupodivu ani moc nevadilo, úžívala jsem si barvité popisy Elusionské krajiny a k tomu mohla zapojit i svoji fantazii.
  Na druhé straně je pro mě velkým zklamáním příběh a postavy. Autorky nasadily pomalé tempo a to jim vydrželo v podstatě celou dobu. Všechno se rozplétalo nekonečně pomalu v obrovských intervalech a postavy to korunovaly. Regan se občas chovala jako typická young – adult hrdinka, která stojí mezi dvěma pohlednými chlapci. A jeden z nich je trochu tajemný. No, jé, to tu dlouho nebylo.

  Za mě 75% především za nápad, krásnou obálku a promyšlenost celé knihy.

  Antoaneta

  20.01.2015

  Ke čtení této knihy mně zlákala její obálka a musím říct že nelituji.Není to žádná hitovka ,přiznám se že občas jsem pár stránek přeskočila,nicméně je zde celkem slušně zpracované zajímavé téma a kniha si své čtenáře určitě najde.Pokud máte chuť vydat se do dokonalého virtuálního světa společně s Regan s chutí do toho.Nahlédněte společně s ní do Elusion a odhalte tajemství které se v něm skrývá a je opravdu virtuální svět tak dokonalý?Nebo je nebezpečný?A komu se dá vlastně v reálném životě věřit?Na knize se mi líbí i konec je celkem nečekaný a dává tušit že bude následovat další díl.Určitě i druhý díl si ráda přečtu těším se kam se děj posune.

  Mishak

  05.11.2014

  Omlouvám se, může obsahovat spoilery…
  Z počátku mi to hodně připomínalo film Matrix a Tron… Virtuální realita? Pěkné téma… Moc se mi líbilo zpracování exitů, promyšlenost celého systému Elusion.
  Postavy jsou pěkné, děj také, docela dost dobře se kniha četla =) Nejdříve jsem nevěděla, co od ní mám vlastně čekat, ale postupně jsem se do ní začetla a pak už jen čekala na zodpovězení všech mých otázek – je teda pravda, že jsem všechny odpovědi nedostala, v knize se vše nevyřešilo a určitě bude mít pokračování… Ovšem děj se mi nakonec moc líbil. Zápletka je pěkně promyšlená, možná jsem čekala něco trochu víc… Ale celkově zklamaná nejsem =)
  Za mě 4 hvězdičky a to proto, že kniha neskončila více uzavřeně =D Ne, tohle nemyslím vážně 😉 Konec mě docela zklamal… Nebyl vůbec špatný, ale čekala jsem, že bude v knize ke konci více figurovat otec Regan a ne že se tam jen tak mihne, něco jí poví a nazdar… Čekala jsem od konce prostě trochu víc… Ale nejvíc super na celém konci bylo to, že všechno má na svědomí někdo, kdo v knize moc zmíněný není 😉 To bylo vážně super a tudíž i nečekaný =)  TAGS:

  Online Elusion ebook, Kniha Elusion FB2, Download Elusion PDF , Download Elusion MOBI, Online Elusion kniha, Zdarma Stažení Elusion IPhone, Online kniha Elusion PDF, Zdarma Elusion DJVU, Zdarma Stažení Elusion TXT, Stažení Elusion RTF, Online Elusion FB2 , e-kniha Elusion stažení TXT, Zdarma Elusion stažení kniha, e-kniha Elusion download MOBI, Stažení Elusion IPad, Číst Elusion MOBI, Číst Elusion DOC, Zdarma Elusion AWZ, Download e-kniha Elusion iPad , Zdarma Elusion DJVU, Download Elusion e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Elusion DVD, Číst Elusion TXT, Book Elusion stažení DJVU, Elusion stažení kniha zdarma, Elusion stažení kniha pdf zdarma, Elusion pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Elusion pdf zdarma, Elusion stažení kniha epub zdarma, Elusion ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply