Ema a čarovná kniha Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ema a čarovná kniha Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ema a čarovná kniha Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ema a čarovná kniha


Desaťročné dievčatko Ema si nespomína, že by niekedy žilo inde, než v chudobnom a smutnom Sirotinci pre opustené deti. Aj keď nosí ústavnú rovnošatu, od svojich spolubývajúcich kamarátok sa líši schopnosťami vidieť nevidené a počuť nepočuté. Veľkou radosťou pre dievčatá je cesta do Mesta, ktorú smie každá z nich absolvovať v deň svojich desiatych narodenín. Ema chorobne túži po Meste, aj keď ju od cesty odrádzajú jej priateľky – miniatúrne lietajúce víly. Ema nevydrží čakať a v noci sa pokúsi o útek… Mesto ju ale privíta nepriateľsky. Jej dobrodružstvo je veľmi nebezpečné! Ema si z Mesta odnáša cennú vec – čarovnú knihu. Knihu, ktorej dorastajú stránky a ktorá plní detské priania.
Rozprávkový príbeh o dievčatku Eme je tajomný, napínavý a dojímavý zároveň. Je pre deti, ale osloví aj tých dospelých, ktorí sa občas schovávajú v nádhernej ríši snov.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ema a čarovná kniha zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ema a čarovná kniha (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ema a čarovná kniha zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ema a čarovná kniha.pdf (EUR-0.00)

  Ema a čarovná kniha.epub (EUR-0.00)

  Ema a čarovná kniha.doc (EUR-0.00)

  Ema a čarovná kniha.txt (EUR-0.00)

  Ema a čarovná kniha.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ema a čarovná kniha.PDF – (EUR 0.00);

  Ema a čarovná kniha.MOBI – (EUR 0.00);

  Ema a čarovná kniha.EPUB – (EUR 0.00);

  Ema a čarovná kniha.DOC – (EUR 0.00);

  Ema a čarovná kniha.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Pohádky
  Vydáno: Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  Analady

  29.09.2017

  Na tuto knihu jsem v rádiu slyšela velkou chválu, tak jsem ji koupila dceři. Není moc velká čtenářka, proto jsme ji četly společně. Je moc krásně ilustrovaná, bohužel děj mě ani dceru vůbec nezaujal.

  Anett05

  17.04.2017

  Pro mě naprosto překrásný a dojemný příběh. Konec této knihy mě úplně dojal. Určitě stojí za přečtení.

  KouleKulatá

  23.06.2016

  Půvabná poetická, melancholicky laděná knížka pro děti, jejíž samotný závěr překvapivou pointou a rychlým spádem událostí mění i styl vyprávění v překotnou záplavu pozitivních informací. Desetiletá Ema zjišťuje, že její dosavadní představy o světě, který zahrnoval prostor ode zdi ke zdi a společnost šestadvaceti osob, jsou nedostatečné, že z opravdového světa je její současná realita pouze nepatrným zlomkem. Zjišťuje, že život za branami sirotčince je rozmanitější než stereotypní každodenní bytí v pevně stanoveném řádu ústavu a v zajetí místních pravidel. Svět "venku" je pestřejší, rozmanitější, barevnější, ale i krutější. Knihu jsem dětem (4 a 8 let) předčítala nahlas před spaním a děti byly napnuté a neustále se dožadovaly další a další kapitoly, hltaly každé slovo, přestože velký prostor v textu samotném je věnován hloubavým úvahám a popisným sdělením. Vhodně zvolená intonace určitě tento kouzelný text vyzdvihne. Kniha je skutečně konstruována jako text k zamyšlení, nikoli jako dílo bohaté na dějové prvky. Otvírá celou škálu závažných témat, která mohou být zdrojem delších rozhovorů dítěte a rodiče. Autorka se dotkne protipólů jako jsou bohatství a chudoba, krása a ošklivost, sirotčinec a domov, otevře hlavní téma, kterým je ucelenost rodiny. Předává dětem zkušenost, že ne vždy se pojí jedna předpokládaná vlastnost s druhou. Že kdo je krásný, nemusí být zároveň hodný a naopak. Nám se knížka líbila a děti se po vrácení do knihovny dožadují její koupě.

  Metapt

  18.05.2016

  Trochu zvláštní kniha, nevšední v dětské literatuře. Šestiletá dcera byla při čtení velmi napnutá, kniha v ní vyvolala řadu otázek, na čtení se těšila, konec ji ohromil. Za nás spokojenost.

  Naias

  18.06.2015

  Netvrdím, že kniha nemá svoj pôvab, ale keď autorka povedala A, mala povedať aj B. No veľa javov z úvodu zostalo bez vysvetlenia. Mala som dojem, že z knihy chýba stred, koniec mi akosi neladil so začiatkom.

  MarekG

  13.05.2015

  Nudné, nezáživné a zdlouhavé. Petra Braunová má rozhodně lepší knihy.

  Knihomura

  06.04.2015

  Patra Braunová má rozhodně lepší knížky, než je tato.

  Ika6

  31.12.2014

  Ema je super holčička:D

  RosMeggie

  23.08.2013

  Super knížka, mám ji i s podpisem… 🙂

  24121965

  04.01.2013

  Krásná kniha, zaujala jak dětské tak dospělé čtenáře, kteří s děmi knihu četli.

  kamibe

  15.08.2012

  Souhlasím. Z těch dětských knih paní Braunové se mi zatím líbila úplně nejvíc.

  Vitman

  19.01.2012

  Krásná kniha, která bavila mě i mého šestiletého syna.  TAGS:

  Online Ema a čarovná kniha ebook, Kniha Ema a čarovná kniha FB2, Download Ema a čarovná kniha PDF , Download Ema a čarovná kniha MOBI, Online Ema a čarovná kniha kniha, Zdarma Stažení Ema a čarovná kniha IPhone, Online kniha Ema a čarovná kniha PDF, Zdarma Ema a čarovná kniha DJVU, Zdarma Stažení Ema a čarovná kniha TXT, Stažení Ema a čarovná kniha RTF, Online Ema a čarovná kniha FB2 , e-kniha Ema a čarovná kniha stažení TXT, Zdarma Ema a čarovná kniha stažení kniha, e-kniha Ema a čarovná kniha download MOBI, Stažení Ema a čarovná kniha IPad, Číst Ema a čarovná kniha MOBI, Číst Ema a čarovná kniha DOC, Zdarma Ema a čarovná kniha AWZ, Download e-kniha Ema a čarovná kniha iPad , Zdarma Ema a čarovná kniha DJVU, Download Ema a čarovná kniha e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ema a čarovná kniha DVD, Číst Ema a čarovná kniha TXT, Book Ema a čarovná kniha stažení DJVU, Ema a čarovná kniha stažení kniha zdarma, Ema a čarovná kniha stažení kniha pdf zdarma, Ema a čarovná kniha pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ema a čarovná kniha pdf zdarma, Ema a čarovná kniha stažení kniha epub zdarma, Ema a čarovná kniha ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply