Evanjelium podľa Jóba Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Evanjelium podľa Jóba Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Evanjelium podľa Jóba Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Evanjelium podľa Jóba


Jób je kontroverzný básnik. Jeho verš znie moderne, je trúfalý. Ruší tabu, ktoré zostalo tabu až do dnešných dní. Všetko sme odtabuizovali, a predsa nám jedno tabu zostalo: Nepatrí sa, aby človek verejne hovoril o svojej túžbe po smrti. Viete si predstaviť, že by sa nejaký politik či iná celebrita v televíznej šou priznali: Milí diváci, asi vás to prekvapí, no musím sa priznať, že ma už nebaví úspech ani sex, ani futbal, ani lyžovanie, ani opera. Život za veľa nestojí. Túžim po tom, aby som vôbec nebol.
Áno, Jóba je treba bezodkladne zneškodniť, zraziť ho k zemi, umlčať. Lenže ako? Cófar sa inštinktívne rozkročí, siahne k opasku, kam zvyknú v podobných situáciách siahať mnohí zbožní pištoľníci. Vyťahuje kolt a mieri. Mieri priamo na Jóbovo srdce. Zbraň, ktorou zaútočil, je zo všetkých zbraní sveta tá najsilnejšia – Cófarovou zbraňou je totiž samotný “Boh". (autor)
"Táto kniha by mala byť súčasťou knižnice každého, kto si kladie vážne otázky o Bohu, o sebe, o Cirkvi, o povrchnosti ľudských úsudkov, o fundamentalizme…" (Milan Bubák)
"Pusti sa do čítania Evanjelia podľa Jóba od Daniela Pastirčáka. Čítaj, premýšľaj, medituj a dávaj si vlastné otázky. Vlastné otázky! Pretože bez nich nemáš šancu na vlastnú cestu života… A ber tú šancu ako osobný dar od autora." (Fedor Gál)
"Daniel Pastirčák nám pripomína Kristove slová: Chválim ťa, Otče, Pane neba i zeme, že si skryl tieto veci pred múdrymi a rozumnými, a zjavil si ich tým najmenším. Nechce porušiť tajomstvo, nechce vyhrabať spod zeme veci, ktoré majú zostať skryté. Chce sa zúčastniť hľadania pravdy." (Daniel Hevier)Kniha v českém jazyce!


Stažení Evanjelium podľa Jóba zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Evanjelium podľa Jóba (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Evanjelium podľa Jóba zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Evanjelium podľa Jóba.pdf (EUR-0.00)

  Evanjelium podľa Jóba.epub (EUR-0.00)

  Evanjelium podľa Jóba.doc (EUR-0.00)

  Evanjelium podľa Jóba.txt (EUR-0.00)

  Evanjelium podľa Jóba.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Evanjelium podľa Jóba.PDF – (EUR 0.00);

  Evanjelium podľa Jóba.MOBI – (EUR 0.00);

  Evanjelium podľa Jóba.EPUB – (EUR 0.00);

  Evanjelium podľa Jóba.DOC – (EUR 0.00);

  Evanjelium podľa Jóba.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Duchovní literatura, Náboženství
  Vydáno: , Porta Libri
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  cicon

  24.01.2016

  Vynikající studie, psaná způsobem, který je přijatelný pro laika, a přitom může být podnětným materiálem i pro studovaného teologa. Nevím, jestli už existuje překlad do českého jazyka, ale i ve slovenštině to byl nezapomenutelný zážitek. Zatím z materiálů, které jsem četl o Jobovi, je tento 360 stránkový počin to nejlepší, co se mi dostalo do rukou. Cílem příběhu není vysvětlit původ zla, ostatně Job se z Božích úst nikdy nedoví to, co ví čtenář hned od počátku. Je fascinující sledovat postoje "Jobových přátel", samotného Joba i reakce Boha. Kdo si myslí, že o tomto příběhu ví všechno, měl by po této knize sáhnout o to víc.  TAGS:

  Online Evanjelium podľa Jóba ebook, Kniha Evanjelium podľa Jóba FB2, Download Evanjelium podľa Jóba PDF , Download Evanjelium podľa Jóba MOBI, Online Evanjelium podľa Jóba kniha, Zdarma Stažení Evanjelium podľa Jóba IPhone, Online kniha Evanjelium podľa Jóba PDF, Zdarma Evanjelium podľa Jóba DJVU, Zdarma Stažení Evanjelium podľa Jóba TXT, Stažení Evanjelium podľa Jóba RTF, Online Evanjelium podľa Jóba FB2 , e-kniha Evanjelium podľa Jóba stažení TXT, Zdarma Evanjelium podľa Jóba stažení kniha, e-kniha Evanjelium podľa Jóba download MOBI, Stažení Evanjelium podľa Jóba IPad, Číst Evanjelium podľa Jóba MOBI, Číst Evanjelium podľa Jóba DOC, Zdarma Evanjelium podľa Jóba AWZ, Download e-kniha Evanjelium podľa Jóba iPad , Zdarma Evanjelium podľa Jóba DJVU, Download Evanjelium podľa Jóba e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Evanjelium podľa Jóba DVD, Číst Evanjelium podľa Jóba TXT, Book Evanjelium podľa Jóba stažení DJVU, Evanjelium podľa Jóba stažení kniha zdarma, Evanjelium podľa Jóba stažení kniha pdf zdarma, Evanjelium podľa Jóba pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Evanjelium podľa Jóba pdf zdarma, Evanjelium podľa Jóba stažení kniha epub zdarma, Evanjelium podľa Jóba ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply