Fialový notýsek Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Fialový notýsek Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Fialový notýsek Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Fialový notýsek


Další ze série Hurníkových "notýsků" (po Zeleném, Modrém a Růžovém jde již o čtvrtý), přinášející žeň z autorových nejnovějších fejetonů, esejů, apokryfů a střídmě fabulovaných povídek. Nestárnoucí Ilja Hurník si v nich se svým laskavým humorem bere na paškál věci, které nás lidi doprovázejí na naší životní pouti, jako jsou šaty, okna, loutky, šle, zvířata či jídlo, ale zamýšlí se i nad některými našimi vášněmi, jako jsou houbaření, smysl pro sbližování či pro omyl.Kniha v českém jazyce!


Stažení Fialový notýsek zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Fialový notýsek (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Fialový notýsek zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Fialový notýsek.pdf (EUR-0.00)

  Fialový notýsek.epub (EUR-0.00)

  Fialový notýsek.doc (EUR-0.00)

  Fialový notýsek.txt (EUR-0.00)

  Fialový notýsek.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Fialový notýsek.PDF – (EUR 0.00);

  Fialový notýsek.MOBI – (EUR 0.00);

  Fialový notýsek.EPUB – (EUR 0.00);

  Fialový notýsek.DOC – (EUR 0.00);

  Fialový notýsek.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Humor, Literatura česká
  Vydáno: , Akropolis
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  vejnar

  30.09.2012

  Přečetl jsem Modrý a tento Fialový se mi tedy zalíbil víc. Velmi pěkné, vtipné (a úsporné:) povídky, obecnějšího rázu se smyslem pro detail!  TAGS:

  Online Fialový notýsek ebook, Kniha Fialový notýsek FB2, Download Fialový notýsek PDF , Download Fialový notýsek MOBI, Online Fialový notýsek kniha, Zdarma Stažení Fialový notýsek IPhone, Online kniha Fialový notýsek PDF, Zdarma Fialový notýsek DJVU, Zdarma Stažení Fialový notýsek TXT, Stažení Fialový notýsek RTF, Online Fialový notýsek FB2 , e-kniha Fialový notýsek stažení TXT, Zdarma Fialový notýsek stažení kniha, e-kniha Fialový notýsek download MOBI, Stažení Fialový notýsek IPad, Číst Fialový notýsek MOBI, Číst Fialový notýsek DOC, Zdarma Fialový notýsek AWZ, Download e-kniha Fialový notýsek iPad , Zdarma Fialový notýsek DJVU, Download Fialový notýsek e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Fialový notýsek DVD, Číst Fialový notýsek TXT, Book Fialový notýsek stažení DJVU, Fialový notýsek stažení kniha zdarma, Fialový notýsek stažení kniha pdf zdarma, Fialový notýsek pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Fialový notýsek pdf zdarma, Fialový notýsek stažení kniha epub zdarma, Fialový notýsek ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply