Goblin Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Goblin Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Goblin Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Goblin


1. kniha série Goblin.
Goblin Jig touží jen po klidu. Už pochopil, že jedinou šancí, jak se dožít vysokého věku, je neplést se silnějším členům tlupy pod nohy. Když Jigovu hlídku přepadne skupina dobrodruhů, udělá tedy to, v čem jsou goblini nejlepší: odhodí zbraň a vzdá se.
A tak začíná Jigovo dobrodružství. Dobrodruzi ho přinutí, aby je provedl labyrintem tunelů pod horou. Touží totiž po magickém artefaktu, který byl kdysi dávno ukryt právě v těchto tunelech. Jak postupují hlouběji do podzemí, musí Jig čelit tvorům z gobliních legend: ogrům, trolům, dávno mrtvým sluhům hrozivého Nekromancera a nakonec i drakovi Straumovi. Jig si brzy uvědomí, že bude žít, jen dokud bude dobrodruhům užitečný, a až je vyvede ven z tunelů, jsou jeho dny sečteny. Pokud chce přežít, musí být rychlejší než oni. Stačí pouze najít způsob, jak je porazit.Kniha v českém jazyce!


Stažení Goblin zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Goblin (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Goblin zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Goblin.pdf (EUR-0.00)

  Goblin.epub (EUR-0.00)

  Goblin.doc (EUR-0.00)

  Goblin.txt (EUR-0.00)

  Goblin.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Goblin.PDF – (EUR 0.00);

  Goblin.MOBI – (EUR 0.00);

  Goblin.EPUB – (EUR 0.00);

  Goblin.DOC – (EUR 0.00);

  Goblin.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Goblin (1.)

  Originální název:

  Goblin Quest (2005)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Fantom Print
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  vampiru

  30.07.2017

  Již dlouho je mou oblíbenou knihou. Hlavní postava příběhu je goblin, taková ta malá zelená potvora, kterou zabíjíte v každé hře a dáváte je na ránu… ano přesně ti, nebo taky jedna z ras ze série World of Warcraft. Ale kniha mě zaujmula úplně něčím jiným… Hlavním hrdinou je vyvrhel… malý chudý goblin, který neumí bojovat ani nic jiného a stejně jde na dobrodružství za nebezpečím a všeho se bojí, ale co? Stejně je to hrdina! Každý svalnatá, silný, chytrý, šikovný tvor může být hrdina, ale co když před vás postaví někoho, kdo nemá nic a nic neumí? Dokáže více než někteří hrdinové co zabíjí armády, protože tahle postava je nikdo a nic neumí a vše dokáže… Je to nejdelší kniha jakou jsem kdy přečetl a Jiggse jako postavu neskutečně miluju. Zábavná kniha, která se stalo mou největší a nejlepší odměnou.

  M.Hadrbolec

  07.04.2016

  Správná fantasy, co má smysl pro humor! 🙂

  Magická hora, kouzelné artefakty, draci a dobrodruzi, a jeden ustrašený, krátkozraký goblin, který má více štěstí než rozumu ( Což zřejmě u goblinů není těžké). Originální námět o (ne)hrdinovi, jenž se ve snaze zachránit si život připlete do hrdinské výpravy. A aby toho nebylo málo, svou snahou o to, aby zůstal naživu, se mu tak nějak podaří vyřešit téměř každý problém, před který se tato výprava postaví. A aby toho stále nebylo málo, celé je to opravdu zábavné a sympatické!

  Děj je možná trochu zbytečně natahovaný, ale to skvěle vynahrazují výborně propracované postavy, v čele s revolučně uvažujícím goblinem, který se mezi svým zeleným nemytým národem nikdy vlastně necítil úplně nejlépe.
  Paráda, moc jsem se bavil. 🙂
  Paradoxně nejvíce vždy, když hlavního hrdinu někdo uhodil, což bylo celkem často.

  monduha

  08.02.2015

  Zajímavá a vtipná fantasy, kde hlavní postavou není žádný úchvatný hrdina, ale mrňavý, zbabělý, krátkozraký goblin, který má ovšem za ušima :-).

  lanusinka

  07.05.2013

  Jako dost dobrý, i když asi jenom pro tu sortu lidí, co někdy hráli klasické DnD

  nicandra

  01.03.2012

  Zajímavý pohled z jiné strany, ne ze strany hrdiny nebo dokonce Hrdiny, ale ze strany toho, kdo je (nedobrovolným) pomocníkem hrdiny. Líbilo se mi, jak v něm postupně narůstá množství těch rozumných myšlenek a goblin si uvědomuje své limity, nevýhody goblinství a uvažuje, co za metody by mohl odkoukat od svých souputníků, aby mohl přežít on a goblini jako takoví.

  Okřídlená li

  01.01.2012

  Goblin je zajímavá fantasy kniha, která se na první pohled neliší od těžkých nadupaných příběhů plných hustých magičů a egoistických princů. V prvních chvílích jsem se nemohla rozhodnout, jestli to autor myslí vážně nebo je to jen parodie. Druhá možnost u mě rozhodně zvítězila. A i když to dějově není nic moc, musím vám garantovat, že tohle vás určitě bavit bude. Kupodivu rozumné poznámky a připomínky zbabělého goblina Jiga vám vykouzlí nejeden úsměv na tváři a vy budete mít pocit, že se vám po tvářích prochází Jigův ohňový pavouček Ohýnek.

  Konai

  Jo, tak když jsem si Goblina kupoval, myslel jsem, že to nebude nic moc a měl jsem k tomu neznámý důvod si jí koupit. Stalo se a v jistém smyslu mě zklamala, protože se stala jednou z nejoblíbenějších knih, které jsem kdy četl! Je v ní vše, napětí, jistým způsobem vtip, zábava, akce, dobrodruzi, přerostlý červy a krátkozrací goblini! Co jiného si od knihy přát?  TAGS:

  Online Goblin ebook, Kniha Goblin FB2, Download Goblin PDF , Download Goblin MOBI, Online Goblin kniha, Zdarma Stažení Goblin IPhone, Online kniha Goblin PDF, Zdarma Goblin DJVU, Zdarma Stažení Goblin TXT, Stažení Goblin RTF, Online Goblin FB2 , e-kniha Goblin stažení TXT, Zdarma Goblin stažení kniha, e-kniha Goblin download MOBI, Stažení Goblin IPad, Číst Goblin MOBI, Číst Goblin DOC, Zdarma Goblin AWZ, Download e-kniha Goblin iPad , Zdarma Goblin DJVU, Download Goblin e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Goblin DVD, Číst Goblin TXT, Book Goblin stažení DJVU, Goblin stažení kniha zdarma, Goblin stažení kniha pdf zdarma, Goblin pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Goblin pdf zdarma, Goblin stažení kniha epub zdarma, Goblin ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply