Gregorove tajné výpravy do vesmíru Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Gregorove tajné výpravy do vesmíru Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Gregorove tajné výpravy do vesmíru Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Gregorove tajné výpravy do vesmíru


Kniha, ktorú spolu napísali svetoznámy astronóm Stephen Hawking a jeho dcéra Lucy, kombinuje napínavý a zábavný príbeh s množstvom zaujímavých faktov o vesmíre vrátane najnovších poznatkov Stephena Hawkinga o čiernych dierach. Keď Gregor hľadá svoje domáce prasiatko v susednej záhrade, stretne nových susedov Annu a jej otca Erika, ktorý je uznávaný vedec. Otvoria sa mu dvere do celkom nového sveta. Do sveta, kde sa dá na svet pozerať z iného pohľadu – z vesmíru.Kniha v českém jazyce!


Stažení Gregorove tajné výpravy do vesmíru zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Gregorove tajné výpravy do vesmíru (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Gregorove tajné výpravy do vesmíru zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Gregorove tajné výpravy do vesmíru.pdf (EUR-0.00)

  Gregorove tajné výpravy do vesmíru.epub (EUR-0.00)

  Gregorove tajné výpravy do vesmíru.doc (EUR-0.00)

  Gregorove tajné výpravy do vesmíru.txt (EUR-0.00)

  Gregorove tajné výpravy do vesmíru.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Gregorove tajné výpravy do vesmíru.PDF – (EUR 0.00);

  Gregorove tajné výpravy do vesmíru.MOBI – (EUR 0.00);

  Gregorove tajné výpravy do vesmíru.EPUB – (EUR 0.00);

  Gregorove tajné výpravy do vesmíru.DOC – (EUR 0.00);

  Gregorove tajné výpravy do vesmíru.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Jirkova dobrodružství (1.)

  Originální název:

  George´s Secret Key to the Universe (2008)

  Žánr:
  Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Slovart (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  angloumene

  dnes

  Jirkův tajný klíč k vesmíru by podle všeho měla být knížka pro děti, která jim trochu přiblíží svět vědy a kdo ví, možná je i přiměje k tomu, aby se jí aktivně začali zabývat. Na mě, ale působí trochu rozporuplně. Nedokážu si totiž představit, pro jak staré děti je vlastně kniha určena? Příběh je opravdu extrémně jednoduchý, vhodný pro děti někde na začátku prvního stupně. Jenže jednotlivé postavy a jejich chování nebo vyjadřování jsou občas opravdu zvláštní a pro malé děti určitě nevhodné. Myslím si tedy, že je pan Howking v tomto směru až příliš odtržený od reality a knihu proto nedoporučuji.

  petramac

  24. ledna

  Skvělá knížka pro malé i velké. Přečetla jsem já i můj syn (9). Poutavý příběh je doplněný spoustou informací o vesmíru, hlavně o našich nejblížších vesmírných sousedech. Určitě se chystáme na úpkračování.

  knihomol5555458

  12.03.2017

  Podarená série knih

  12sipetr

  06.07.2016

  Celkem povedené čteníčko, které dokáže lehce vtáhnout do děje i dospělého. Knížka se doopravdy četla skvěle. Nemám nějaké větší výhrady, protože je to knížka pro děti a já už nejsem dítě. A být dítětem, tak hodnotím knížku jednou hvězdičkou navíc. 🙂

  iška

  28.06.2016

  Četla jsem s vnučkami a bavilo nás to všechny.

  buccaneerka

  11.06.2016

  Knížka zajímavá, čtivá, propojuje jednoduchý dětský příběh s vědeckými poznatky o vesmíru. Navíc v knize jsou nádherné fotografie z vesmíru. Problém nastává jedině čtenáři, který nevěří v evoluci, ale ve stvoření.

  Beskyd.škol.

  15.05.2016

  Také doporučujeme, u nás zaujala, momentálně čteme další díl…

  Solaris

  30.04.2016

  Perfektní knížka pro všechny, které aspoň trochu zajímá vesmír.

  alef

  04.01.2016

  Když se uznávaná kapacita ve svém oboru rozhodne pomocí srozumitelného dobrodružného příběhu přiblížit vědu dětem (a nejenom jim :-)), to budu vždycky vítat. Myslím, že cíl, který si tu autoři stanovili, popularizovat vědu a vzbudit u dětí zájem o fyziku, byl v tomto příběhu splněn.

  Knížku jsem půjčila v knihovně pro syna, není to zrovna velký "hltač" příběhů, a tak se snažím hledat, … žánr, styl, … prostě knížky, které by mu "sedly", byla bych moc ráda, kdyby ho čtení bavilo, … a tak, v rámci mého hledání vhodné četby(syn má rád matematiku a je asi jako většina kluků celý hrr do počítačů a programování), jsem narazila na tuhle knížku, … a jsem moc ráda, že jsem tentokrát trefila do černého … takže budu půjčovat druhý díl … mimochodem, já si ji přečetla taky a musím říct, že mě bavila :-).

  annakolin

  24.11.2015

  Nááádherná kniha. Úplně jsem se při ní tetelila :o). Mnoho informací o tom tmavém místě nad námi a kolem nás, který, ale není zase tak tmavý, jak se zdá :-). Samozřejmě mluvím o vesmíru!
  Možná, už i v maminčiným bříšku, když jsem byla jen maličké embryo jsem si přála být vědcem, fyzikem nebo dokonce i astronautem! ( což je trochu obtíž, poněvadž se mi dělá špatně i v autobuse, na to v raketě!!!:-D) Plus nádherné ilustrace. Co víc si přát? 😉

  Lumine

  03.11.2015

  Velmi, velmi a ještě jednou velmi pěkné. Děkuji za takto pěkný příběh.

  Je mi 18 a už dlouhou dobu jsem nic tak pěkného a zajímavého nečetla (no dobře, možná ne tak dlouhou, ale nějaká chvíle to bude). Nejen, že díky této knize jsem se zase dozvěděla nějaké zajímavosti z prostoru kolem našeho šutru, ale navíc k tomu ten roztomilý příběh! Už se těším na další díl. 🙂

  tanuki

  29.09.2015

  Chytlavý příběh a moc hezké ilustrace k tomu. Být dítě, tak zaplesám, zatleskám a radostí výsknu. A jako dospělý vlastně taky.:o) Jen jsem čekal trochu víc informací o samotnému vesmíru. Nejdřív mne to mrzelo, ale když se nad tím zamyslím, tak je asi dobře, že děti nejsou přehlceny zbytečným kvantem informací. Je jich tam tak akorát, aby to ve čtenáři vzbudilo zvědavost a pátral dál, jak to s tím vesmírem vlastně je. Třeba v dalším dílu této série. S Hawkingovým zářením si spoluautor trochu ohřál vlastní polívčičku, ale budiž mu to přáno.:o)

  Ewik

  02.08.2015

  Kniha se mi moc líbila. Jednoduchou formou podaná fakta o vesmíru. Příběh o Jirkovi, jeho přátelích a "nadupaném" počítači byl velmi napínavý. Doporučila bych především mládeži zajímající se o vesmír.
  Já osobně si určitě přečtu i další díly. 🙂

  efka.saf

  25.01.2015

  Knížku jsem dostala čirou náhodou do ruky, protože jsem potřebovala nějaké čtení pro děti školou povinné spjaté s vesmírem. Ale nedostala jsem jenom knížku, ale neskutečný čtenářský zážitek! Okamžitě jsem si říkala, že tato trilogie budou jednou v knihovničce mých dětí na čestném místě. Krásný a inteligentní příběh, kde jsou hrdiny dvě malé děti Jirka s Aničkou a k tomu jeden superinteligentní počítač jménem Kosmo. Ten dokáže kohokoliv vzít do vesmíru a zase zpět. Že to je naivní? No možná trošinku :), ale jinak byl příběh opravdu moc hezký a nesporně i napínavý. Ale to, co na knížce nejvíc obdivuji a oceňuji já, jsou doplňující informace, které dokreslují samotný příběh. Informace o planetách, černých dírách a spoustě dalších věcí mně konečně vyjasnilo spoustu věcí a otázek ohledně vesmíru, který pro mě do této doby byl jednou velkou neznámou. Takže doporučuji všem, dětem i dospělým!

  delfin32

  09.09.2014

  Knihu resp. celou sérii mi doporučil k přečtení syn školou povinný.
  Tak tedy, že jó, že si to přečtu, když se mu to tak líbilo 🙂 Dala jsem si kopeček knih na noční stolek, že do toho jen tak nakouknu, abych věděla vo co go, mohla zasvěceně diskutovat a za pár dní, že mu je vrátím… nooo, nakonec jsem je přečetla celé a všechny tři :o)  TAGS:

  Online Gregorove tajné výpravy do vesmíru ebook, Kniha Gregorove tajné výpravy do vesmíru FB2, Download Gregorove tajné výpravy do vesmíru PDF , Download Gregorove tajné výpravy do vesmíru MOBI, Online Gregorove tajné výpravy do vesmíru kniha, Zdarma Stažení Gregorove tajné výpravy do vesmíru IPhone, Online kniha Gregorove tajné výpravy do vesmíru PDF, Zdarma Gregorove tajné výpravy do vesmíru DJVU, Zdarma Stažení Gregorove tajné výpravy do vesmíru TXT, Stažení Gregorove tajné výpravy do vesmíru RTF, Online Gregorove tajné výpravy do vesmíru FB2 , e-kniha Gregorove tajné výpravy do vesmíru stažení TXT, Zdarma Gregorove tajné výpravy do vesmíru stažení kniha, e-kniha Gregorove tajné výpravy do vesmíru download MOBI, Stažení Gregorove tajné výpravy do vesmíru IPad, Číst Gregorove tajné výpravy do vesmíru MOBI, Číst Gregorove tajné výpravy do vesmíru DOC, Zdarma Gregorove tajné výpravy do vesmíru AWZ, Download e-kniha Gregorove tajné výpravy do vesmíru iPad , Zdarma Gregorove tajné výpravy do vesmíru DJVU, Download Gregorove tajné výpravy do vesmíru e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Gregorove tajné výpravy do vesmíru DVD, Číst Gregorove tajné výpravy do vesmíru TXT, Book Gregorove tajné výpravy do vesmíru stažení DJVU, Gregorove tajné výpravy do vesmíru stažení kniha zdarma, Gregorove tajné výpravy do vesmíru stažení kniha pdf zdarma, Gregorove tajné výpravy do vesmíru pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Gregorove tajné výpravy do vesmíru pdf zdarma, Gregorove tajné výpravy do vesmíru stažení kniha epub zdarma, Gregorove tajné výpravy do vesmíru ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply