Hadí zámek Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hadí zámek Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hadí zámek Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Hadí zámek


Ženský Dracula – Stockerův protějšek jeho klasiky
Temná legenda ožila a šíří strach a hrůzu. Okouzlující lady Arabella slouží strašlivému monstru. S ghoulovskou radostí saje krev svých obětí, zatímco v hloubi jejího zámku čeká netvor na duše nešťastníků…
Bram Stoker se světově proslavil svým románem Dracula. Stoker však vytvořil i jiná děsivá mistrovská díla. Nyní se ke čtenářům dostává méně známý, avšak stejně brilantní Hadí zámek.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hadí zámek zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Hadí zámek (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Hadí zámek zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Hadí zámek.pdf (EUR-0.00)

  Hadí zámek.epub (EUR-0.00)

  Hadí zámek.doc (EUR-0.00)

  Hadí zámek.txt (EUR-0.00)

  Hadí zámek.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Hadí zámek.PDF – (EUR 0.00);

  Hadí zámek.MOBI – (EUR 0.00);

  Hadí zámek.EPUB – (EUR 0.00);

  Hadí zámek.DOC – (EUR 0.00);

  Hadí zámek.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  TheLair of the White Worm

  Žánr:
  Literatura světová, Horory
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (18)

  Přidat komentář

  richard7959

  12.09.2017

  Tohle opravdu napsal rok po vynikajícím románu Dracula? To už musel být opravdu na dně.

  kilometr

  10.07.2017

  Neskutečně naivní,hloupoučké,směšné a hlavně nehororové! 20%.

  Atanone

  14.05.2017

  V "zajímavostech" jsem se dočetla,že kniha byla zkrácena-no ale myslím ani to nestačilo..Koupila jsem si ji,protože mě vážně nenapadlo,že by někdo,kdo napsal Draculu,mohl napsat něco tak slabého.
  Ať jsem dělala co jsem dělala,ne a ne…

  Stoker

  22.02.2017

  Hadí zámok je veľmi slabá kniha bez akéhokoľvek napätia. Po prečítaní som ju hneď vyradil zo svojej knižnice, zbytočne by zaberala miesto lepším knihám.

  Mlikova

  17.09.2016

  Strašné.Jako kdyby to napsal autor "pod vlivem" a potom to někdo nachal přeložit automatickým překladačem. Mám dojem, že jsem to kdysi četla (ne toto vydání samozřejmě) a že mi to tehdy tak strašné nepřipadalo…. Tady jakoby byly nějaké pasáže vynechány, je to takové odfláknuté.

  PANKY71

  16.07.2016odpad!

  Jedna z nejhorších knih, které jsem vůbec četl…. Pokud je to podle autora předmluvy jeho druhá nejlepší kniha po Drakulovi, rozhodně se nebudu snažit číst cokoliv dalšího. Je ovšem možné, že české vydání a překlad je silně ořezaný a upravený, posoudit to ovšem nemůžu… Každopádně jsem v knize našel pár překlepů.

  sgjoli

  11.06.2016

  Tak z této knihy jsem opravdu rozpačitá. Co se týče nápadu, námětu – rozhodně zní zajímavě a já byla fakt natěšená. Také jsem byla dost namlsaná Drákulou, který mne opravdu moc bavil a který patří k mým nejoblíbenějším knihám vůbec. Bohužel však musím říct, že jsem od Hadího zámku ani zdaleka nedostala to, co jsem od něj očekávala.
  Úvodní slovo M. Gördena tvrdí, že oproti Drákulovi je Hadí zámek napínavější a čtivější díky tomu, že se tu Stoker vzdal dopisové a deníkové formy. Nemohu si pomoct, ale mně to teda napínavější a čtivější opravdu nepřišlo. Vlastně jsem se místy dost nudila a do čtení jsem se musela chvílemi nutit. Pořád jsem očekávala nějakou akci nebo nějaký zvrat, který by knize dodal „šťávu“, nějaký intenzivní zážitek (jaký jsem měla při čtení Drákuly), ale ono pořád nic nepřicházelo. A pak najednou byl konec a kde nic tu nic. Ve výsledku to tak bylo pro mne velké zklamání. Oproti Drákulovi mi Hadí zámek přijde o mnoho slabší a jedna velká nuda. Škoda, no.

  HavranPero

  27.04.2015

  jedna hviezdička z úcty k autorovi, druhá za lady Arabellu.
  (pre potvory podobného druhu som mal vždy slabosť! :-))

  Dandulka

  20.04.2014

  Autor Drákuly se v tomto díle opět projevil jako mistr .S Drákulou mělo toto dílko dost podobného, přesto mělo i svou originalitu.

  Marie F.

  19.02.2014odpad!

  Nalákalo mě jméno autora a reklama. Ale nechápala jsem …… doteď nechápu

  monniques

  27.11.2013odpad!

  Tfujtajbl.

  Salinka

  11.11.2013

  Tak u této knihy už jsem po několika stránkách nechápala co to vlastně má být…souhlasím s většinou toho co už zde bylo napsáno, kniha je občas dost nelogická (gramatické chyby ani nezmiňuji) a to zřejmě "díky" překladu, styl psaní je hrozný, neustále se opakuje jak někdo přišel a sedli si a povídali si a pak se rozešli a ráno se zase sešli a povídali si atd., bylo to poněkud únavné a v podstatě o ničem.
  Horor bych tomuto "dílu" rozhodně neříkala, byla to prostě blbost jakou jsem snad nikdy nečetla. Ta jedna hvězda v hodnocení je za to, že když jsem vnitřně překonala to, že tohle dílo fakt nechápu, tak jsem se už jen bavila tím jak je to divné. Papírový drak na věži, psycho souboj Edgara s Mimi a Lillou, lady Arabella, prostě všechno bylo "mimo".
  Lituji, že jsem si knihu koupila, ale nenapadlo mě, že když to je Bram Stoker tak, že by to mohlo být tak příšerné…

  Miss Utahraptor

  13.01.2013

  Toto dílo mi chvílemi spíše než knihu připomínalo popis filmového děje. "Ta a ta postava byly tam a udělaly tohle, támhleta támhle udělala tohleto zatímco…"
  Ti, kteří již četli Draculu si nemohou nevšimnout jistého vzorce, analogie mezi postavami těchto knih (Mimi=Mina; Lilli=Lucy; sir Nathaniel=van Helsing…). I když to by mě osobně zase tolik nevadilo.
  V textu se objevují tiskové a gramatické chyby, často vedoucí k logickým nejasnostem. Naštěstí jde vše domyslet, takže nevznikají dějové mezery. Co se obálky týče, nejsem si jista, zda je výstižnější slovo "hrozná", nebo "příšerná". Nejspíš obě najednou.
  I přes všechny nedostatky je to stále Stoker a já mám jeho styl ráda, proto hodnotím mírněji. Škoda jen, že Hadí zámek (minimálně v češtině) dopadl tak jak dopadl.

  RoseDawson157

  05.08.2012

  Hadí zámek jsem si rozhodla přečíst po Drákulovi ale ejhle. Kniha není moc strašidelná ani moc zajímavá. Dost mě zklamala vzhledem k tomu, že to napsal Bram Stoker, ale každý uklouzne vedle.

  lukyli154

  28.09.2011

  Souhlasím s ostatními, ani mě se tato kniha nelíbila. Četla jsem jí jen proto, že jsem od autora četla jeho slavného Drákulu, Kniha se mi zdála nezájimavá, postrádala tajemno, děs, napětí. Vše vyběhlo na povrch hrozně snadno. Závěr moc nepřkvapil.

  tesar_dali

  10.12.2010odpad!

  mam pocit, ze kvalitu knihy ovplyvnil velmi zly preklad. Nechce sa mi verit, ze Stoker napisal taku hroznu knihu.

  Jíťa

  Dost ubohé, už je mi jasné, proč tato kniha není tak známá jako Dracula. Vlatně ani nevím, co tím autor myslel, přijde mi to jako absolutní parodie nejenom na horor, ale na literární dílo obecně. Rozhodně nedoporučuji.

  cielle

  Knihu jsem si chtěla přečíst hlavně proto, že Drákula se mi strašně líbil a tak sem čekala, že toto dílo bude stejně strhující..Bohužel mě příběh vůbec nezaujal, všechno se tam dělo tak nějak samo a absolutně to postrádalo tajemnost, se kterou sem se setkala u Drákuly..Takže mě kniha opravdu zklamala.  TAGS:

  Online Hadí zámek ebook, Kniha Hadí zámek FB2, Download Hadí zámek PDF , Download Hadí zámek MOBI, Online Hadí zámek kniha, Zdarma Stažení Hadí zámek IPhone, Online kniha Hadí zámek PDF, Zdarma Hadí zámek DJVU, Zdarma Stažení Hadí zámek TXT, Stažení Hadí zámek RTF, Online Hadí zámek FB2 , e-kniha Hadí zámek stažení TXT, Zdarma Hadí zámek stažení kniha, e-kniha Hadí zámek download MOBI, Stažení Hadí zámek IPad, Číst Hadí zámek MOBI, Číst Hadí zámek DOC, Zdarma Hadí zámek AWZ, Download e-kniha Hadí zámek iPad , Zdarma Hadí zámek DJVU, Download Hadí zámek e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Hadí zámek DVD, Číst Hadí zámek TXT, Book Hadí zámek stažení DJVU, Hadí zámek stažení kniha zdarma, Hadí zámek stažení kniha pdf zdarma, Hadí zámek pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Hadí zámek pdf zdarma, Hadí zámek stažení kniha epub zdarma, Hadí zámek ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply