Harry Potter a Fénixův řád Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Harry Potter a Fénixův řád Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Harry Potter a Fénixův řád Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Harry Potter a Fénixův řád


Další strhující příběh mladého čarodějnického učně a jeho věrných kamarádů Rona a Hermiony. Napětím a nervozitou byly poznamenány už prázdniny a hned od začátku pátého ročníku přichází jeden otřes za druhým: na bradavické škole totiž z vůle Ministerstva kouzel došlo k závažným změnám a atmosféra strachu houstne každým dnem víc a víc. Nerozlučná trojice přátel však přesto dokáže kolem sebe soustředit dost studentů, kteří nebudou chtít se založenýma rukama čekat, až je zlo zahubí.
To, co zažijí, už nejsou jen neškodná dobrodružství.Kniha v českém jazyce!


Stažení Harry Potter a Fénixův řád zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Harry Potter a Fénixův řád (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Harry Potter a Fénixův řád zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Harry Potter a Fénixův řád.pdf (EUR-0.00)

  Harry Potter a Fénixův řád.epub (EUR-0.00)

  Harry Potter a Fénixův řád.doc (EUR-0.00)

  Harry Potter a Fénixův řád.txt (EUR-0.00)

  Harry Potter a Fénixův řád.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Harry Potter a Fénixův řád.PDF – (EUR 0.00);

  Harry Potter a Fénixův řád.MOBI – (EUR 0.00);

  Harry Potter a Fénixův řád.EPUB – (EUR 0.00);

  Harry Potter a Fénixův řád.DOC – (EUR 0.00);

  Harry Potter a Fénixův řád.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Harry Potter (5.)

  Originální název:

  Harry Potter and the Order of the Phoenix (2003)

  Žánr:
  Fantasy, Pro děti a mládež, Pohádky
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (358)

  Přidat komentář

  rene6927

  22. ledna

  Ó-můj-bože…
  Co dodat. To prostě nemá chybu.

  zlovlk

  16. ledna

  Potterovské knihy lze přirovnat k zápasníkům sumó. Je skvělé, když jsou tlusté, protože tak to prostě má být; ale jakmile jejich korpulence dosáhne stavu, že se neudrží na nohou a nezvládnou ani dojít do ringu, bude asi někde něco špatně. Obávám se, že je to tak trochu případ Fénixova řádu.

  Přijde mi, že ty nejzábavnější rachejtle vystřílela autorka v předchozích dílech; a najednou přichází nový kus, obscénně dlouhý a ambiciózní, jenomže není čím ho naplnit. To samozřejmě neznamená, že by to tam nebyly přítomny hezké a vtipné nápady (pořád jsou) a že by to nebylo příjemně napsáno (pořád je). Jenom jsem měl dojem, že některá místa jsou hlušší než onen příslovečný tetřev.

  Snad to souvisí se zpřízemněním hrozby: Voldemort najednou není tou temnou hrozbou na obzoru, ale něčím přítomným, hmatatelným… a něčím, co děsí spíše racionálně než iracionálně, což je škoda. Naštěstí leccos zachraňuje Dolores Umbridge, u které je tahle přízemní odpornost naopak hodně vzrušující.

  Mírný problém mám také s pubertální vzdorovitostí postav: ano, klackovitost je některým náctiletým asi vlastní, ale tady mi občas přišlo, že hormonální bouře studentů – a zejména Harryho – už překračují obvyklou míru a stávají se tak trochu výsměchem dospívajícím. Možná je to záměr a občas roztomilé čtení – jenže drásavou zabedněnost postav očekávám spíše od tragédií než od dobrodružné četby.

  Potíž je asi v tom, že Fénixův řád chce patřit do příliš mnoha žánrů najednou – a něco takového se obvykle podaří stvořit jen zcela excelentním spisovatelům, a to ještě ne vždy. Škoda, že JKR nebyla trochu uměřenější!

  b2z

  13. ledna

  Trošku teen psycho, ale opět autorka ukázala jak je neskutečně schopna uvěřitelně rozvíjet osobnosti postav. Paráda

  KanWay

  11. ledna

  Kniha čtivá a chytlavá, což se žel nedá říci o ostatních knihách paní Rowlingové mimo sérii Harry Potter… jako příznivec fantasy žánru hodnotím 9/10. Byl to zážitek

  Konycek

  06. ledna

  Srdcovka jako celek, netřeba komentovat každý díl zvlášť

  ReniHan

  01. ledna

  Nejlepší díl z celé série

  FoxieAli

  30.12.2017

  Četla jsem poprvé a nemá to chybu. Doporučuji!

  agatha2

  29.12.2017

  Co říci a neopakovat se? Asi již vše bylo řečeno. Nebudu psát již nic konkrétního ke každému dílu, bylo by to zbytečné, všichni víme…..Knihy o Harrym jsem četla úplně poprvé kdysi svému synovi, když byl malý a pamatuji se, že jsem vůbec nevěděla, co od nich očekávat a s dalším a dalším dílem jsem zjišťovala, že to nejsou knihy pro děti, ale knihy pro všechny. Miluji je, i když jsem u nich probrečela spoustu slz. Poznala jsem díky knihám o Harrym jednu ze svých nejoblíbenějších literárních postav a to je Severus Snape. Tímto chci poděkovat paní Rowlingové, že vymyslela tento kouzelný svět a dala nám tyto úžasné hrdiny.

  ronniejohns

  27.12.2017

  Kniha, kterou jsem již asi posté nedávno dočetla. Je vidět, že Rowlingová se nechala unést, což nám dokazuje počet krásných 800 stran (pro mě žádný problém). Fénixův řád si už jen z tohoto důvodu vždy ráda znovu přečtu, jelikož v knize je milion příběhů, detailů a zvratů, které se do filmu prostě vejít nemohli. Chcete-li vidět znovu Zlatoslava Lockharta v nemocnici svatého Munga nebo se více potloukat po Odboru záhad, nezbývá vám nic jiného, než si prostě přečíst knihu.

  pepa4081

  21.12.2017

  Od tohoto dílu je už Harry o hodně temnější a určitě spíš pro starší děti (a samozřejmě nás dospělé). Kniha má téměř 800 stran, a přesto v ní nejsou žádná hluchá, ani nudná místa. Mám jen maličkou výtku: vím, že to má Harry čím dál těžší, ale vadilo mi, jak se pořád rozčiluje a na každého křičí, i když vím, že to patří i k jeho věku. Film je dost očesaný, ale vzhledem k rozsahu knížky to asi jinak nešlo. Opět jsem se skvěle bavil.
  Vrcholně uspokojivé.

  Carra

  18.12.2017

  Nostalgie, v dětství jsem Harrym Potterem doslova žila, několikrát přečteno a stále patří Potterovská sága k mým oblíbeným.

  B4LU

  13.12.2017

  Patrně můj nejoblíbenější díl, i přes pubertálního Harryho – převážně díky "pohledu do zákulisí" odboje proti Voldemortovi, permanentnímu tušení, že se děje něco nekalého (Harryho vize), a závěru.

  Aati

  10.12.2017

  Má nejoblíbenější ze série HP. Nenechte se odradit délkou, nebojím se, že byste knihu nedočetli – odpor k Dolores vás k příběhu zaručeně připoutá 🙂

  Hunzek

  09.12.2017

  Knižka nikdy nezklame

  85098211

  08.12.2017

  Knihy s Harry Potterem jsem četla všechny už dvakrát a zamilovala jsem se do nich hned na první dobrou :-). Každý další svazek má o několik stránek navíc, ale o to napínavější příběh nám nabízí. I tento díl je vynikající a podle mého názoru stejně strhující jako ty předchozí. Kromě toho si myslím, že věk čtenáře vůbec nerozhoduje – knihy jsou výborně napsané a doslova geniální!

  Radovan_R

  02.12.2017

  Přečíst tuhle knihu bylo poněkud těžší, než předchozí díly – jednak asi kvůli délce, ale místy mi přišel děj poněkud rozvláčný. Odpich to začalo mít znova asi 200 stránek před koncem a četlo se to zase dobře.
  Přesto neříkám, že je to horší kniha než jiné díly série, zatím se mi líbily všechny.

  Disinka

  20.11.2017

  je pravda že než jsem se dostala ke knize tak jsem viděla film… až jsem knihu přečetla tak jsem vůbec nebyla zklamaná – líbilo se mi oboje 🙂

  Beer_bro

  06.11.2017

  Velice dobré pokračování. Proč ne pět hvězd? Připadá mi, že některé detaily dokáží pokazit velice zdařile vytvořené scény. Třeba při SPOILER!: jednom souboji Harryho kamarádů se smrtijedy- jeden smrtijed při jednom souboji prohraje souboj. A proč? Spadla mu do očí kapuce. Co tohle má být? To by se hodilo do nějaké komedie nebo parodie, ne do temného souboje se stoupencem zla. A podobných momentů je více v knize. Naopak se mi opravdu líbilo vyobrazení Harryho v knize. Ve filmech je obvykle "vyvolený hrdina". Zde jej vidíme jako člověka, který má taky dost těch všech nepříjemných blízkých setkání se smrtí.

  SknihouVrukách

  05.11.2017

  Musím uznať, že tento diel je pomerne slabší, ale mne sa pomerne páčil. Podľa mňa by kniha bola lepšia keby mala o pár strán menej. Niektoré posáže boli dosť zdĺhavé. Kniha končí smrťou. Koniec bol skvelý aj keď dosť smutný. 4,75*/5*

  Miro.slav

  30.10.2017

  Pre mňa posledný diel, ktorý som si užil. Potom to už nebolo také zaujímavé (možno to bolo podaním, možno naladením, možno tým, že už som nebol malým chlapcom, ktovie). "Fénixov rád" je skvelou knihou, keď sa do celého čarodejníckeho sveta vplížila temnota a zlo. Stále je to však verné intenciám rokfortskej internátnej idylky, napriek tomu, že na stránkach tejto knihy čaká smrť. Oporúčam.

  Devil-Ivet

  28.10.2017

  Perfektně napsané, tak jako vždy. Brumbálova armáda je skvělá a Freda s Georgem prostě zbožňuju.

  hroneczek

  27.10.2017

  Temné síly nabývají na síle, tudíž i napětí sílí a vy čtete a čtete dokud nejste na konci knihy. Pak okamžitě jdete hltat další díl. Miluju Harryho!

  stumpy

  26.10.2017

  Bezva celá série

  Peťulka3

  24.10.2017

  Paráda! Už po páté!

  HPmagor

  23.10.2017

  Skvělá….. jako celá série 🙂

  YvLeZa

  20.10.2017

  Hodně dlouhá kniha, možná občasné pasáže by se daly zkrátit. Děj rozhodně skvělý, na konci opět vše do sebe zapadá. Fénixův řád mi zatím připadá jako nejvíc vtipný Harry Potter, když počítám od jedničky. Rozhodně doporučuji!

  Anička.pa

  17.10.2017

  Co dodat, Harryho prostě zbožňuji 🙂 Další skvělý díl!

  Nelasp

  08.10.2017

  Miluju Harryho s každým dílem víc a víc. Umbridgeovou bych valila kletbou cruciatus až by z ní zbylo jen pár růžových nitek. Harry utrpěl další ránu a já jsem si musela lízat rány z toho šoku taky pěkně dlouho. Čím dál temnější atmosféra knih mě absolutně fascinuje.

  janno69

  26.09.2017

  Prostě dokonalé, dokonalé, dokonalé…..

  pajii1

  24.09.2017

  Nemám, co dodat. Další báječný díl. ♥
  TAGS:

  Online Harry Potter a Fénixův řád ebook, Kniha Harry Potter a Fénixův řád FB2, Download Harry Potter a Fénixův řád PDF , Download Harry Potter a Fénixův řád MOBI, Online Harry Potter a Fénixův řád kniha, Zdarma Stažení Harry Potter a Fénixův řád IPhone, Online kniha Harry Potter a Fénixův řád PDF, Zdarma Harry Potter a Fénixův řád DJVU, Zdarma Stažení Harry Potter a Fénixův řád TXT, Stažení Harry Potter a Fénixův řád RTF, Online Harry Potter a Fénixův řád FB2 , e-kniha Harry Potter a Fénixův řád stažení TXT, Zdarma Harry Potter a Fénixův řád stažení kniha, e-kniha Harry Potter a Fénixův řád download MOBI, Stažení Harry Potter a Fénixův řád IPad, Číst Harry Potter a Fénixův řád MOBI, Číst Harry Potter a Fénixův řád DOC, Zdarma Harry Potter a Fénixův řád AWZ, Download e-kniha Harry Potter a Fénixův řád iPad , Zdarma Harry Potter a Fénixův řád DJVU, Download Harry Potter a Fénixův řád e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Harry Potter a Fénixův řád DVD, Číst Harry Potter a Fénixův řád TXT, Book Harry Potter a Fénixův řád stažení DJVU, Harry Potter a Fénixův řád stažení kniha zdarma, Harry Potter a Fénixův řád stažení kniha pdf zdarma, Harry Potter a Fénixův řád pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Harry Potter a Fénixův řád pdf zdarma, Harry Potter a Fénixův řád stažení kniha epub zdarma, Harry Potter a Fénixův řád ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply