Havran – Šestnáct českých překladů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Havran – Šestnáct českých překladů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Havran – Šestnáct českých překladů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Havran - Šestnáct českých překladů


Kniha v českém jazyce!


Stažení Havran – Šestnáct českých překladů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Havran – Šestnáct českých překladů (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Havran – Šestnáct českých překladů zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Havran – Šestnáct českých překladů.pdf (EUR-0.00)

  Havran – Šestnáct českých překladů.epub (EUR-0.00)

  Havran – Šestnáct českých překladů.doc (EUR-0.00)

  Havran – Šestnáct českých překladů.txt (EUR-0.00)

  Havran – Šestnáct českých překladů.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Havran – Šestnáct českých překladů.PDF – (EUR 0.00);

  Havran – Šestnáct českých překladů.MOBI – (EUR 0.00);

  Havran – Šestnáct českých překladů.EPUB – (EUR 0.00);

  Havran – Šestnáct českých překladů.DOC – (EUR 0.00);

  Havran – Šestnáct českých překladů.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Raven (1845)

  Žánr:
  Poezie
  Vydáno: , Odeon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Nelíísek

  23.05.2017

  K maturitě snadno zapamatovatelné.

  Ajrad1981

  07.12.2016

  Tento super počin – srovnání překladů různých autorů – má jedinou nevýhodu: nelze to číst na jeden zátah 🙂 Přečetla jsem tři v kuse a u čtvrtého už jsem měla neodbytný pocit, že už jsem to někde četla, jako by si jednotliví překladatelé navzájem kradli fráze 😉 Tak jsem zkusila mezi jednotlivé překlady nacpat aspoň hodinovou mezeru; trochu to pomohlo, ale už se zas nedalo pořádně srovnávat, který překlad se mi líbil víc a který míň.
  Nicméně bylo hodně zajímavé sledovat, jak překladatelé modifikovali Havranovo "nevermore" a jak někteří přejmenovali Lenoru.
  Jo, a pro ten nápad, aby se takhle vydala aspoň jedna báseň za rok, hlasuji všema deseti! (byť jinak jsem jednoznačně pro prózu)

  Smiragl

  21.03.2016

  Havran patří mezi mé oblíbené básně a dlouho jsem si ho užívala pouze v originále. Nicméně musím uznat, že možnost srovnat různé české překlady mě donutilo zamyslet se nad tímto dílem zase z jiného pohledu. Kéž by takhle vycházela alespoň jedna báseň ročně!

  Viki9

  21.04.2013

  Pro mne naprosto nevšední vydavatelský počin – kéž by si dal někdo další tu práci a sestavil obdobné shrnutí překladů i u jiných slavných básní. Překlad je vždy nesmírně důležitý a u básní stonásobně. Já si tuto knihu opravdu vychutnával a za tu možnost porovnání jsem velmi vděčný.

  Honey0105

  19.08.2011

  Na poprvé se mi báseň moc nelíbila, ale napodruhé mě zaujala už o něco víc. Proto jsem zvedla i hodnocení.
  Ale musím se přiznat, že i když jsem napodruhé báseň četla poměrně nedávno, tak už si jí zase moc nepamatuji.
  Ze všech těch překladů jsem zvládla mám dojem tři.

  Esmit

  Velice zajímavé porovnávat různé překladatele, kde se objevují i hodně známá jména. 80 stran o tom, jak je psaná Poeova báseň je dost přehnané ale lidi, kteří se o takové věci zajímají a rozumí jim, to určitě potěší, protože takový rozepsání o charakteru a jisté konstrukci básně jsem ještě neviděla. A číst 16 překladů toho samého příběhu leze člověku už taky pěkně na mozek 🙂 Půjčila jsem si knížku v knihovně a budu mít zájem ji někde sehnat do své domácí knihovničky, je to jedna z mála básni, které mne zaujaly.

  eseona

  Nejvíce mě oslovil překlad Rudolfa Černého. Dal tam ty správná slova hodící se k spisovatelově době a nebál se užít hanlivých výrazů, které sám autor použil (například: "Nemohl jsem uvěřit, co to ta drůbež kráká." či tak nějak, většina ostatních, v této knize uvedených, přeložila velmi škrobeně a poeticky, jakž to ovšem v originále rozhodně není…). Taktéž jsem u této knihy ocenila číslování veršů – když jsem si překládala originál a byla ve slepé uličce mé chatrné angličtiny, velmi mi napomohla možnost opřít se o překlad těch o mnoho znalejších 🙂  TAGS:

  Online Havran – Šestnáct českých překladů ebook, Kniha Havran – Šestnáct českých překladů FB2, Download Havran – Šestnáct českých překladů PDF , Download Havran – Šestnáct českých překladů MOBI, Online Havran – Šestnáct českých překladů kniha, Zdarma Stažení Havran – Šestnáct českých překladů IPhone, Online kniha Havran – Šestnáct českých překladů PDF, Zdarma Havran – Šestnáct českých překladů DJVU, Zdarma Stažení Havran – Šestnáct českých překladů TXT, Stažení Havran – Šestnáct českých překladů RTF, Online Havran – Šestnáct českých překladů FB2 , e-kniha Havran – Šestnáct českých překladů stažení TXT, Zdarma Havran – Šestnáct českých překladů stažení kniha, e-kniha Havran – Šestnáct českých překladů download MOBI, Stažení Havran – Šestnáct českých překladů IPad, Číst Havran – Šestnáct českých překladů MOBI, Číst Havran – Šestnáct českých překladů DOC, Zdarma Havran – Šestnáct českých překladů AWZ, Download e-kniha Havran – Šestnáct českých překladů iPad , Zdarma Havran – Šestnáct českých překladů DJVU, Download Havran – Šestnáct českých překladů e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Havran – Šestnáct českých překladů DVD, Číst Havran – Šestnáct českých překladů TXT, Book Havran – Šestnáct českých překladů stažení DJVU, Havran – Šestnáct českých překladů stažení kniha zdarma, Havran – Šestnáct českých překladů stažení kniha pdf zdarma, Havran – Šestnáct českých překladů pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Havran – Šestnáct českých překladů pdf zdarma, Havran – Šestnáct českých překladů stažení kniha epub zdarma, Havran – Šestnáct českých překladů ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply