Herkulove úlohy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Herkulove úlohy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Herkulove úlohy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Herkulove úlohy


Hercula Poirota navštěvuje v jeho bytě oxfordský profesor Burton. Baví se spolu o Poirotově křestním jménu a dostanou se rovněž k antice – herkulovským úkolům. Belgický detektiv se druhý den pustí do studia materiálů na téma Herkules a rozhodne se, že už vyřeší dvanáct případů, které se nějakým způsobem budou podobat herkulovským úkolům.Kniha v českém jazyce!


Stažení Herkulove úlohy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Herkulove úlohy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Herkulove úlohy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Herkulove úlohy.pdf (EUR-0.00)

  Herkulove úlohy.epub (EUR-0.00)

  Herkulove úlohy.doc (EUR-0.00)

  Herkulove úlohy.txt (EUR-0.00)

  Herkulove úlohy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Herkulove úlohy.PDF – (EUR 0.00);

  Herkulove úlohy.MOBI – (EUR 0.00);

  Herkulove úlohy.EPUB – (EUR 0.00);

  Herkulove úlohy.DOC – (EUR 0.00);

  Herkulove úlohy.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Hercule Poirot (25.)

  Originální název:

  The Labors of Hercule (1947)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Mladé letá
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (29)

  Přidat komentář

  85098211

  08.10.2017

  Audioknihy Agathy Christie pouslouchám opravdu už hodně dlouhou dobu, ihned si nahrávky kupuji, proto byly "Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota" i poslední z vydaných nahrávek, kterou jsem si mohla poslechnout (jelikož se tenkrát v roce 2015 jednalo o novinku). Doposud jsem byla s kvalitou interpretací audioknih – nejen této autorky – dost spokojená, snad v žádném případě jsem nebyla zklamaná. Ale to, co v této nahrávce ukázal Ladislav Frej, je geniální, skvělé, neopakovatelné a jedinečné – snad ani jeden ze superlativů nedokáže vyjádřit moje nadšení z jeho projevu! Svým výkonem totiž několikanásobně předčil všechno, co jsem slyšela doposud. Budu se těšit na další audioknihy načtené tímto interpretem!
  Pokud jde o kvalitu knihy jako takové, myslím, že když se na scéně objeví Hercule Poirot, netřeba dalších (zbytečných) slov :-).

  SaraL

  23.08.2017

  Jakékoliv dílo Agathy Christie stojí za přečtení! V knihách nechybí napětí a jsou hrozně návykové 🙂

  Rade

  10.07.2017

  Jednoduché jednohubky a úžasný Hercule Poirot k tomu… Krátké příběhy, kde si toho nemusíte pro pochopení pointy moc pamatovat, ideální četba na dovolenou.

  „Hercule Poirot neodpovídal. Vždycky velice nerad připouštěl, že by někdo mohl vědět něco lépe než Hercule Poirot.“

  sarka45

  21.06.2017

  Klasická Agatha Christie, zajímavá, nápaditá, vzhledem k počtu případů pestrá, moc dobře jsem se bavila.

  Magdalena5

  09.06.2017

  Přečteno v souboru Hercule Poirot: Povídky. V zimním semestru jsem se synem probírala Petiškovy Staré řecké báje a pověsti a narazili jsme na Herakla, pročítali jeho úkoly a já otevřela Agathu a srovnávala jednotlivé Heraklovy úkoly a Poirotovy paralely a k tomu poslouchala pana Freje z audioknihy. Když už, tak už.

  hetzerjoke

  13.03.2017

  Knížka, která na vás není náročná. Žádné dlouhé kapitoly, nepřeberno postav nebo složitější případy, které vám zavaří mozek. Naopak. Oddychové počteníčko, u kterého jsem se příjemně bavil. A podobnost s heroickými činy Herkulovými mě jen potěšila, neboť úkoly jako takové znám a vždy jsem se těšil, jaká souvislost se v případě objeví…

  boxas

  12.03.2017

  Samozřejmě že tahle kniha není totéž, jako "pecky" typu Smrti na Nilu, jedná se o drobné příběhy a o trochu jiného Poirota, ale to neznamená, že je to kniha špatná!
  Já ji poslouchala v podání Ladislava Freje a to je jednoznačně přidaná hodnota (a bod) navíc.

  wiix

  28.02.2017

  Pre mňa trochu slabšie, tie jednotlivé viac-menej oddelené príbehy mi nesedeli, za to myšlienka riešenia prípadov podľa Herkulesových bojov vola super.

  pavla.ctenarka

  09.02.2017

  Je to zkrátka jiná Agatha než jsem zvyklá, ale povídky byly fajn – oddechové. Znovu bych si je pravděpodobně nepřečetla. Vadilo mi, že nebyly tak záludné a bylo poměrně snadné odhalit zločince nebo zápletku ve srovnání s jinými detektivkami. Na Agathu takový průměr, ale je to zkrátka jiný formát textu, takže tak k tomu přistupuji. Nejvíce se mi pravděpodobně líbil Erymantský kanec a Stymfalští ptáci.

  Vesmich

  21.01.2017

  Dlouhý zimní večer, unavené tělo, vyprázděná mysl a přesto si člověk říká, že by u krbu/topení nerad seděl sám. Koho ale pozvat, aby to bylo zcela bez nároku na protislužbu a pozornost? Někoho nezištného, ale obohacujícího, okouzlujícího a současně nevtíravého… A dopadne to pokaždé stejně – Hercule Poirot! Stále mi vrtá v hlavě pan Herold ve Stymfalských ptácích, což byl ten chlapík, který měl za to, že ty dvě vyděračské harpyje jsou milé ženy. Ten dobrý muž RÁNO vstal, potom se NĚKOLIK HODIN věnoval studiu němčiny, napsal několik dopisů a ještě mu zbylo dost času se jít PŘED OBĚDEM projít! Ohromující!

  thomascz84

  16.01.2017

  Mám rád knihy od Agathy Christie, ale tato kniha mě vůbec nezaujala. Zápletky mi přišly dost nezajímavé.

  Verrrunka

  01.01.2017

  Můj první Hercule Poirot a na nějakou dobu asi i poslední. Styl vypravování bych asi ještě nějak zvládla, ale moc se mi nelíbili jednotlivé příběhy, zápletky se mi podařilo celkem rychle prokouknout a dost často jsem pochybovala o Herculových morálních zásadách.

  Miricius

  24.11.2016

  Poviedky ma moc nezaujali. Námet a príbehy sú síce celkom zaujímavé, ale dej sa tiahne a rozuzlenie nie je postupné, ale príde až na posledných pár stránkach. Je tak nečakané, že čítajúci nemá šancu toto rozuzlenie "vytušiť", pretože v deji nie sú indície, ktoré by ho naň naviedli. Myšlienkové postupy vysvetlí H. Poirot až po zatknutí delikventa.
  Neviem, či je tento štýl typický pre Agathu Christie, žiadnu jej inú knihu som nečítal. Nechcem nikoho odradzovať od jej diel, toto je len moje subjektívne hodnotenie.

  msjadepaton

  29.08.2016

  Není to špatné. Osobně mám raději delší a složitější případy, ale na druhou stranu jsem ocenila, jak byly díky své krátkosti povídky přehledné a ve spoustě případů se dalo vydedukovat, jak to vlastně bylo, ještě než Hercule případ vyřešil (například Laň z Arkádie byla hned jasná). Hodně se mi líbily povídky Stymfalští ptáci, Kretský býk a Geryonovo stádo. Naopak Erythmantský kanec a Diomedovi koně mě nebavily.
  Kniha je psaná svěžím stylem a člověk snadno zapomíná, že byla napsána před více než půl stoletím. Občas mě tak trochu vyvedlo z míry, když se text odchýlil od našeho současného způsobu myšlení. Například zaujaté vysvětlování škodlivosti známých drog už dnes zní téměř nadbytečně. Také jsem se velmi bavila Poirotovým zaujetím ostatními muži, o kterých mluví se stejným, ne-li větším nadšených než o ženách. Jakkoliv nevinně to bylo myšleno a jakkoliv nevinně je to nejspíš vnímáno, vždycky jsem se nad tím musela usmát. Prostě jsem až příliš ovlivněná současným myšlením, abych si toho dokázala nevšímal, ale nijak zvlášť mi to nevadí :).
  Mezi současnými procedurálními krimi seriály a syrovými severskými detektivkami možná působí povídky téměř naivně, ale v tom dobrém slova smyslu. Jsou mile předvídatelné a člověk si u nich odpočine, protože nemusí koukat, kde autor nalíčil na čtenáře pasti a šokující obraty v ději. Tady není účelem, aby čtenář nevyřešil případ dřív než detektiv. Naopak. Jsou zábavné právě tím, že si můžete sami na základě faktů vytvořit hypotézu a pak ji ověřovat za pomoci indicií, které Poirot odhalí. A na konci se bez průtahů dozvíte, jestli jste měli pravdu. Na druhou stranu jsou případy dost přímočaré na to, abyste si mohli četbu užít, i když se vám zrovna nechce namáhat s vymýšlením vlastních teorií a zvažování důkazů.
  Přesto boduji průměrem, protože podle mého tam vysloveně skvělých povídek zase nebylo tolik. Zbytek mě neurazil, ale ani nenadchl. Nápad s Herkulovskými úkoly se mi moc líbí, ale připadalo mi, že občas se musel příběh dost ohýbat, aby na téma seděl.

  anickalysano

  07.06.2016

  Zde oceňuji hlavně výborný nápad! To, že se každá povídka musí vejít na plus minus dvacet stránek je věc druhá, ale je to skvěle propojeno, má to spád, objeví se Japp i Lemonová a některé problémy jsou velmi originální. Nejraději mám Stymfálské ptáky.

  Mixxa

  23.02.2016

  Dneska jsem knížku našla v bazaru a řekla jsem si, že by se mamce líbila. 🙂 Tak uvidíme 😀

  Majdule

  18.02.2016

  Soubor 12 ucelených povídek přináší chytré, dobře promyšlené příběhy, kde Poirot prokáže jako vždy svůj úžasný smysl pro detail a ve kterých řeší vraždy spíše výjimečně. A přestože je obdivuhodné, že autorka dokázala napsat 12 příběhů, které nenudí, aniž by se uchylovala k typickému atributu žánru, postrádá tím soubor také trochu napětí. Prostě je až příliš krotký.
  Velmi se mi líbil úvodní Nemejský lev, vlídná, úsměvná povídka, v níž Poirot prokázal cit pro vyšší spravedlnost i laskavé srdce. Navíc obsahuje nenápadnou poctu slečně Marplové (kdysi jsem znal někoho, kdo mi vás velmi připomínal …). Zlověstnou atmosférou a originální zápletkou mě zaujal Krétský býk. A samozřejmě labutí píseň Poirotovi vášně Únos Kerbera, co dodat. Radost číst, i když pro mě to není to nej s Poirotem.

  Highlander

  17.01.2016

  Náhodou, mně se tyto krátké povídky dost líbily. 🙂
  Je sice fakt, že v nich není moc prostoru k manévrování, ale i tak stály za to a bylo to ideální čtení do vlaku. 🙂

  Filda

  11.10.2015

  Hercule Poirot potřebuje mnohem více prostoru. Tato kniha povídek se kvalitou neblíží jiným autorčiným dílům ani zdánlivě a vlastně jsem i ztratil chuť ji vůbec dočítat, byť jinak mám A. Ch. rád.

  Evik30

  12.01.2015

  Tyto povídky jsou ideální na dobu kdy nemáte moc času. Zajímavý námět. Kniha se četla pomaleji, muselo se u ní přemýšlet, ale jinak doporučuju k přečtení. Jednoduché náměty a plnění detektivních úkolů podle svého jmenovce Herculese.

  zuza.floderova

  02.04.2014

  Poprvé co mě kniha od této autorky zklamala. 🙁

  wooloong

  06.10.2013

  Hercule Poirot opět nezklamal a všechny záhady zdárně vyřešil. A čtenář může být při tom.

  kika 13

  30.07.2013

  Krátké detektivní příběhy z pera známé autorky.

  mysiacik

  19.06.2013

  Kratšie detektívne príbehy sú ideálne na spestrenie voľného času, keď ho veľa nemáte. Takže určite túto knihu doporučujem, je napísaná pútavo, je to taká klasická Agatha a klasický Hercule Poirot.

  Lenka Žofka

  28.03.2013

  Pěkná sbírka, jak už psáno – jednotlivé příběhy jsou příjemně rozmanité. Hodně dobře se to čte a je to promyšlené. Další Agathu ale asi odložím na neurčito. Nejšpíš to na mě byla až moc korektní literatura 🙂 Ačkoliv – ty drogy jsou prostě všude! 😀

  Budly

  19.05.2012

  Úžasné spojenie Herucula a zároveň je to kniha, v ktorej sa perfektne ukáže jeho povaha, v ktorej musí každému dokázať, že aj keď možno vyzerá tak, ako vyzerá, neoplatí sa s ním zahrávať. Na jedno sa zakaždým spolieham, keď čítam prípad s Herculom – vždy ma prekvapí.

  Infary

  01.01.2012

  Nechápu, jak pan Hercule Poirot dokáže přijít na takové zapeklitosti. A už vůbec nechápu, jak takové zapeklitosti a řešení mohla paní Agatha vymyslet! Vynikající čtení.

  pistalka

  12.11.2010

  Nejspíš nejlepší sbírka povídek, jakou Agatha vydala. Jednotlivé minipříběhy jsou od sebe velmi rozdílné a nápadité (spojitost s řeckou mytologií je naštěstí velmi volná). Po této knížce ještě doporučuju načíst "Rané případy Hercula Poirota" a "Poirotova pátraní".

  dzejnyka

  Zaujímavý námet a príjemné čítanie. Nič iné od Agátky ani nečakám. Som zvedavá, či sa jej podarilo napísať niečo, čo ma nechytí za srdce (zatiaľ sa mi takýto objav úspešne vyhýba).  TAGS:

  Online Herkulove úlohy ebook, Kniha Herkulove úlohy FB2, Download Herkulove úlohy PDF , Download Herkulove úlohy MOBI, Online Herkulove úlohy kniha, Zdarma Stažení Herkulove úlohy IPhone, Online kniha Herkulove úlohy PDF, Zdarma Herkulove úlohy DJVU, Zdarma Stažení Herkulove úlohy TXT, Stažení Herkulove úlohy RTF, Online Herkulove úlohy FB2 , e-kniha Herkulove úlohy stažení TXT, Zdarma Herkulove úlohy stažení kniha, e-kniha Herkulove úlohy download MOBI, Stažení Herkulove úlohy IPad, Číst Herkulove úlohy MOBI, Číst Herkulove úlohy DOC, Zdarma Herkulove úlohy AWZ, Download e-kniha Herkulove úlohy iPad , Zdarma Herkulove úlohy DJVU, Download Herkulove úlohy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Herkulove úlohy DVD, Číst Herkulove úlohy TXT, Book Herkulove úlohy stažení DJVU, Herkulove úlohy stažení kniha zdarma, Herkulove úlohy stažení kniha pdf zdarma, Herkulove úlohy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Herkulove úlohy pdf zdarma, Herkulove úlohy stažení kniha epub zdarma, Herkulove úlohy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply