Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami


Originální encyklopedická učebnice světových dějin. Více než 1200 historických map, vytvořených pro tuto knihu, více než 300 chronologických tabulek a přes 20 000 historických faktů zprostředkovává dějiny světa v globálním pohledu, tabulkově a pedagogicky. Při tvorbě historických map byl důraz kladen na přehlednost. Údaje se optimalizovaly tak, aby byly jednoznačné, srozumitelné a lehce zapamatovatelné. Krátké poznámky v chronologii se koncentrují na důležité události, případně jsou širší souvislosti vysvětleny v textu na příslušné dvojstraně, která je vždy malou lekcí dějin. Na každou z 230 dvojstran je třeba asi 20 minut času a tak si můžete tyto světové dějiny probrat asi za 80 hodin a to zcela novou zábavnou formou učení.Kniha v českém jazyce!


Stažení Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami.pdf (EUR-0.00)

  Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami.epub (EUR-0.00)

  Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami.doc (EUR-0.00)

  Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami.txt (EUR-0.00)

  Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami.PDF – (EUR 0.00);

  Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami.MOBI – (EUR 0.00);

  Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami.EPUB – (EUR 0.00);

  Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami.DOC – (EUR 0.00);

  Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Slovart (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Ninash

  04.10.2017

  Kto potrebuje prehľad a veľa informácí v jednom j táto kniha dobrou voľbou…

  braunerova

  19.07.2016

  Pro mě velké zklamání. Pod dojmem nadšených komentářů jsem očekával velké celostránkové mapy uspořádané v historických souvislostech. Místo toho je na každé stránce 3-5 mapek s textovým doprovodem. Obsah map je tudíž jen minimalistický. Dále kniha je uspořádána geograficky a teprve v rámci kapitol chronologicky. Výsledkem je, že např. mongolskou říši musíte hledat v několika kapitolách (Asie, Mongolsko atd.). Nejvíce mě však vadilo jak jsou informace seskupené. Číst si na levé straně o Čingischánovy a přitom na pravé koukat na Mongolskou socialistickou republiku, to už bylo na mě příliš.

  R.E.M.

  11.10.2015

  Historica. Velký atlas světových dějin patří mezi velmi originální, přehledné a srozumitelné encyklopedie.

  Na prvních stránkách vás přivítá soupis běhu vesmírného života naší Země a lidstva, pak dějiny světa v přehledu. Co dál můžete čekat? Kromě map z různých období s popisky třeba informace o nalezištích kosterních pozůstatků předků člověka, evropské objevitelské cesty, seznam členských států OSN, křižácké výpravy, přehledy vynálezů v době antiky, seznam nositelů Nobelovy ceny za mír, výběr významných válek a bitev v historii nebo mapu významných univerzit 13. – 15. století – výběr je skutečně bohatý a rozmanitý. Nečekala bych v knize tohoto typu seznam italských vládců a papežů, ruských panovníků nebo římskoněmeckých králů a císařů. Natožpak přehled federálních států USA s jménem hlavního města, rozlohou, obrázkem vlajky nebo výběr antických památek s mapou, obrázky a legendou.

  Výborným nápadem je v úvodu každé kolekce map stručný a výstižný přehled a shrnutí historických faktů, týkajících se jednotlivých kontinentů a vybraných zemí.

  Nestává se často, abych byla nějakou knihou takto nadšená. A platí tady podivná úměra. Čím větší nadšení, tím složitější popsat a zhodnotit dílo.

  Závěrem – jedná se o jednu z nejkvalitnějších a nejoriginálnějších knih žánru literatury faktu, atlasů a encyklopedii. Takových mohu napočítat za posledních 20-25 let nemnoho, postačí mi prsty jedné ruky.

  … … …

  Doplnění: Postupem času se moje nadšení zmírnilo. Nevím, jest-li jsem tak náročná, začala jsem postrádat některé informace, určité mapky. Taky mě zamrzela chyba v názvu jednotky. Tipuji, že šlo pouze o překlep, to však nic nemění na snížení hodnoty informace pro čtenáře. A taky částečnou ztrátu důvěryhodnosti – podvědomě očekávám další chybu, častěji mě napadá, že bych si měla přečtený údaj zkontrolovat a ověřit z jiného zdroje. Pro objektivitu – pravdou je, že zatím jsem na další chybu nenarazila.

  Znovu si pro sebe hodnotím knihu. Pořád Historicu vidím jako originální a bohatou encyklopedii, s úžasnými informacemi. Nelituji, že jsem ji koupila. Stále si ji vysoce cením. Jde o velmi dobrou knihu, výbornou vzhledem k množství údajů, zpracovaných dat a práci, kterou museli autoři odvést, ale… k absolutní dokonalosti knize ještě pár krůčků chybí.

  Lector

  11.04.2014

  Tady udělám výjimku a napíšu komentář, aniž bych knihu "četl". Ona se totiž, už z podstaty věci, přečíst nedá. Sdílím nadšení fanouse21. Na tuto knihu jsem měl spadeno už dlouho a letos jsem konečně vyslovil přání, zda bych ji mohl dostat k narozeninám. Považuji ji za exkluzivní dárek. Je to skvělý společník pro volné chvilky. Můžete jím hodiny listovat a procházet si mapu a po mapě a postupně se "propadat" do doby, kdy Cézar překročil Rubikon nebo kdy se Čingischánovy hordy valily přes Volhu, aby vzápětí plenily Evropu. Nebo můžete Historicu používat k tomu, abyste si udělali obrázek o tom, jak vypadalo uspořádání země, o níž právě čtete, nebo kde se odehrával váš oblíbený historický román. Mapy mají své kouzlo a dokážou vyprávět příběhy jinak než psané slovo.
  Za tímto atlasem se skrývají tisíce hodin pečlivé práce. Je to nádherné dílo a jsem rád, že jsem jej mohl konečně zařadit do své knihovny.

  fanous21

  09.03.2012

  Tato kniha je zázrak. Absolutně absolutní! Přes tisíc map mapujících historii světa, vývoje států, státních útvarů. Bere v potaz důležité bitvy, proměny a pohyby národů, objevování nových zemí, do toho slušné faktografické údaje; pro zájemce o historii a geografii, především pak pro historické geografy, popřípadě pro cestovatele se zájmem o dějiny je tato kniha naprostým blahem. Tleskám tvůrcům a především pak autorovi myšlenky takového velkolepého díla. O nějakém podobném jsem do této doby pouze snil. Fascinující počin!  TAGS:

  Online Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami ebook, Kniha Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami FB2, Download Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami PDF , Download Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami MOBI, Online Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami kniha, Zdarma Stažení Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami IPhone, Online kniha Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami PDF, Zdarma Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami DJVU, Zdarma Stažení Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami TXT, Stažení Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami RTF, Online Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami FB2 , e-kniha Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami stažení TXT, Zdarma Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami stažení kniha, e-kniha Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami download MOBI, Stažení Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami IPad, Číst Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami MOBI, Číst Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami DOC, Zdarma Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami AWZ, Download e-kniha Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami iPad , Zdarma Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami DJVU, Download Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami DVD, Číst Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami TXT, Book Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami stažení DJVU, Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami stažení kniha zdarma, Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami stažení kniha pdf zdarma, Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami pdf zdarma, Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami stažení kniha epub zdarma, Historica. Velký atlas světových dějin s více než 1200 mapami ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply