Hlídky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hlídky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hlídky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Hlídky


V časech, kdy jediná potyčka může přerůst do záhuby v atomovém hřibu, neprokáže velmoc svou rozhodnost tím, že přenechá úkol zjistit záměry druhé strany domobraně…"
Tato slova pronesl americký prezident Kennedy poté, co zažehnal hrozbu jaderného konfliktu během několika vypjatých dní takzvané kubánské krize. Svět tleskal jeho rozvaze a děkoval mu za záchranu. Našlo se však nemálo jedinců, kteří nesouhlasili nejen s jeho slovy, ale s celým postupem v krizové situaci.
Jedním z nich je i Jason Trench. Říká si vlastenec, ale ti, kdo ho znají, v něm vidí především nesmiřitelného a tím i nebezpečného pravičáka. Dallaský atentátník přichystal podle Trenche spravedlivou odplatu slabošskému prezidentovi, avšak skvrna, jaká vinou jeho zdrženlivosti ulpěla na jeho vlasti, přetrvala. Spojené státy jsou celému světu pro smích – alespoň tak to vidí Trench a hrstka jeho stejně smýšlejících přátel.
Dlouhá léta spřádali plány, jak napravit reputaci Ameriky v očích světa pošramocenou nezodpovědným vedením. Nyní jsou hotovi. Plán je prostý: pomocí provokací, vražd a únosů rozpoutají třetí světovou válku. Poté přispějí všemi silami svými i podobně smýšlejících patriotů, aby to byla válka přesvědčivě a jednou provždy vítězná.
K zahájení akce si Trenchova diverzní skupina nemohla vybrat příhodnější podmínky. Na jižní Floridu, odkud operuje, se blíží zničující uragán Flora. Jeho pustošivý úder má zakrýt první fáze operace.
Jenže Trenchovi samozvaní obránci vlasti se přepočítali: proti nim nastupuje s nejedním handicapem, zato se spravedlivým odhodláním skupina skutečných vlastenců…

Ed McBain se už dlouhý čas těšil uznání za sérii policejních románů o 87. revíru, když se rozhodl pro jednorázovou odbočku na žánrové teritorium, kde ho sotva kdo čekal. Dávno předtím, než přišel do módy, vytvořil vpravdě politický thriller o globální zničující hrozbě – a jako zkušený profesionál, který ví, jak vystavět zápletku a jak budovat napětí, i zde opět prokazatelně uspěl.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hlídky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Hlídky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Hlídky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Hlídky.pdf (EUR-0.00)

  Hlídky.epub (EUR-0.00)

  Hlídky.doc (EUR-0.00)

  Hlídky.txt (EUR-0.00)

  Hlídky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Hlídky.PDF – (EUR 0.00);

  Hlídky.MOBI – (EUR 0.00);

  Hlídky.EPUB – (EUR 0.00);

  Hlídky.DOC – (EUR 0.00);

  Hlídky.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Sentries (1965)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Gandalfek

  01.03.2017

  Není to úplně můj šálek kávy, četl jsem jen kvůli "čtenářské výzvě 2017" – myslím, že autora četla babička. Nakonec milé překvapení.

  St.Evelin

  01.01.2017

  Zase další skvělý počin!

  marek6463

  23.03.2016

  Tak tohle jsem měl přečtené během pěti dní,což je u mně výkon.  TAGS:

  Online Hlídky ebook, Kniha Hlídky FB2, Download Hlídky PDF , Download Hlídky MOBI, Online Hlídky kniha, Zdarma Stažení Hlídky IPhone, Online kniha Hlídky PDF, Zdarma Hlídky DJVU, Zdarma Stažení Hlídky TXT, Stažení Hlídky RTF, Online Hlídky FB2 , e-kniha Hlídky stažení TXT, Zdarma Hlídky stažení kniha, e-kniha Hlídky download MOBI, Stažení Hlídky IPad, Číst Hlídky MOBI, Číst Hlídky DOC, Zdarma Hlídky AWZ, Download e-kniha Hlídky iPad , Zdarma Hlídky DJVU, Download Hlídky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Hlídky DVD, Číst Hlídky TXT, Book Hlídky stažení DJVU, Hlídky stažení kniha zdarma, Hlídky stažení kniha pdf zdarma, Hlídky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Hlídky pdf zdarma, Hlídky stažení kniha epub zdarma, Hlídky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply