Honba za meteorem Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Honba za meteorem Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Honba za meteorem Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Honba za meteorem


Román vypráví fantastický příběh o meteoru, objeveným dvěma přáteli, amatérskými hvězdáři Deanem Forsythem a Sydneym Hudelsonem – proto dostal název Forsyth-Hudelsonův meteor. Meteor kroužil několik týdnů kolem Země, když Pařížská hvězdárna oznámila, že podle výpočtů jejích odborníků má meteor v průměru pětapadesát metrů, váží milion osm set šedesát sedm tisíc tun a je celý ze zlata, takže jeho cena je pět tisíc sedm set osmdesát osm miliard franků. Senzační zjištění závratné ceny zlatého balvanu rozpoutá nepřátelství nejen mezi jeho objeviteli, ale naruší i vztahy mezi státy a národy. Jen jeho zničení pádem do moře vrátilo do rozjitřených vztahů smír…Kniha v českém jazyce!


Stažení Honba za meteorem zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Honba za meteorem (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Honba za meteorem zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Honba za meteorem.pdf (EUR-0.00)

  Honba za meteorem.epub (EUR-0.00)

  Honba za meteorem.doc (EUR-0.00)

  Honba za meteorem.txt (EUR-0.00)

  Honba za meteorem.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Honba za meteorem.PDF – (EUR 0.00);

  Honba za meteorem.MOBI – (EUR 0.00);

  Honba za meteorem.EPUB – (EUR 0.00);

  Honba za meteorem.DOC – (EUR 0.00);

  Honba za meteorem.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  La chase au météore (1923)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Ivan F

  05.12.2016

  Vrátil som sa do čias, kedy som mal more času a vedel som prežívať dobrodružné romány celým srdcom. Dnes, tak trochu životom poobúchaný zo všetkých strán, mám srdce stále otvorené dobrodružstvám, len už ich neviem tak intenzívne prežívať. Napriek tomu bol návrat po rokoch k "verneovkám" pôžitkom, hoci príbeh nie je ten skutočný "verneovský", ale už je cítiť, že jules bol za tvorivým vrcholom. Súhlasím s komentárom podo mnou, že by sa dala podľa knihy natočiť úžasná dobrodružná komédia, kľudne aj s Owenom Wisonom a Jackiem Chanom. No a do ženských úloh by som dal Milu Kunis a Kate Beckinsale.

  igor6519

  19.11.2015

  Jedna z "Verneoviek", pri ktorej nechápem, že ju zatiaľ neobjavil nejaký scernárista a režisér. Popri tom skvelá kombinácie komédie (súdny spor), katastrofického filmu (pád meteoru), politiky a sci-fi.

  woodward

  18.08.2015

  Nepatří k mým nejoblíbenějším verneovkám. Ale místy je to docela legrace. Třeba když paní bytná při utírání prachu postrkuje záhadným přístrojem Zefirina Xirdala po stole a astronomové celého světa si rvou vlasy, protože meteor mění směr, aniž by tušili proč.

  Eigis

  22.08.2013

  Bral jsem to jako komedii s dobrodružným nádechem, ačkoliv sdělení, kterým Verne varuje lidstvo, by mělo vést k zamyšlení.

  vitavita

  08.04.2012

  I honba za meteorem může být příjemní vzrušení …  TAGS:

  Online Honba za meteorem ebook, Kniha Honba za meteorem FB2, Download Honba za meteorem PDF , Download Honba za meteorem MOBI, Online Honba za meteorem kniha, Zdarma Stažení Honba za meteorem IPhone, Online kniha Honba za meteorem PDF, Zdarma Honba za meteorem DJVU, Zdarma Stažení Honba za meteorem TXT, Stažení Honba za meteorem RTF, Online Honba za meteorem FB2 , e-kniha Honba za meteorem stažení TXT, Zdarma Honba za meteorem stažení kniha, e-kniha Honba za meteorem download MOBI, Stažení Honba za meteorem IPad, Číst Honba za meteorem MOBI, Číst Honba za meteorem DOC, Zdarma Honba za meteorem AWZ, Download e-kniha Honba za meteorem iPad , Zdarma Honba za meteorem DJVU, Download Honba za meteorem e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Honba za meteorem DVD, Číst Honba za meteorem TXT, Book Honba za meteorem stažení DJVU, Honba za meteorem stažení kniha zdarma, Honba za meteorem stažení kniha pdf zdarma, Honba za meteorem pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Honba za meteorem pdf zdarma, Honba za meteorem stažení kniha epub zdarma, Honba za meteorem ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply