Hostina pro vrány 2 Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hostina pro vrány 2 Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hostina pro vrány 2 Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Hostina pro vrány 2


4. kniha série Píseň ledu a ohně, část 2. Nové a opravené vydání.
Po staletích krutých zápasů a osudových zrad se sedm mocností vládnoucích jedné říši navzájem zdecimovalo natolik, že jim nezbývá než nyní žít v tísnivém příměří. Nebo to tak alespoň vypadá. Pár jedinců si stále ještě dělá nárok na kdysi zoufale žádaný Železný trůn, ale jsou příliš slabí nebo vzdálení, než aby se jim to mohlo podařit. Válka, která zuřila tak dlouho, strávila sama sebe… Avšak jako v dohře jakéhokoli vrcholného zápasu netrvá dlouho, a začnou shromažďovat zrádci, psanci, odpadlíci a mrchožrouti, hašteřící se nad kostmi mrtvých a nad kořistí přeživších. S tím, jak se lidské vrány slétají ke své hostině z popele, se v Sedmi královstvích rodí nové intriky a vznikají nebezpečné aliance, zatímco ze zlověstného soumraku minulých zápasů a chaosu se vynořují překvapivé postavy. Je to čas, kdy se moudří a ctižádostiví, ale i zrádní a silní snaží pomocí svých schopností, moci a magie přežít kruté a strašlivé časy, jež nastaly. Je to čas, kdy se lidé prostí i urození, bojovníci i čarodějové, úkladní vrazi i mudrcové dávají dohromady a snaží se bojovat o své místo na zemi a své životy. Protože na hostině pro vrány je mnoho hostí ale jen pár jich nakonec přežije.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hostina pro vrány 2 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Hostina pro vrány 2 (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Hostina pro vrány 2 zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Hostina pro vrány 2.pdf (EUR-0.00)

  Hostina pro vrány 2.epub (EUR-0.00)

  Hostina pro vrány 2.doc (EUR-0.00)

  Hostina pro vrány 2.txt (EUR-0.00)

  Hostina pro vrány 2.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Hostina pro vrány 2.PDF – (EUR 0.00);

  Hostina pro vrány 2.MOBI – (EUR 0.00);

  Hostina pro vrány 2.EPUB – (EUR 0.00);

  Hostina pro vrány 2.DOC – (EUR 0.00);

  Hostina pro vrány 2.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Píseň ledu a ohně (4.)

  Originální název:

  A Feast for Crows (2002)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Talpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (27)

  Přidat komentář

  achilles

  28.11.2017

  Pokud to tedy byl nejslabší díl série, jsem rád, že ho mám za sebou. Nebýt Jaime a Cersei, asi bych sundal více než jednu hvězdičku. Kapitoly "Putování s Brienne" byly neskutečně nudné. Zbytečné postavy, kterým Martin dává zbytečný prostor a zbytečnou důležitost, asi jen pro to, aby se kniha dostala do svého tradičního objemu. Jdeme dál….

  Ronnie68

  16.04.2017

  Kniha nebyla úplně zas tak špatná, ale asi jsem od ní očekávala víc, proto jí nemohu udělit 5 hvězd. Prakticky nejvíce se mi líbil až konec knihy …

  Chou

  03.04.2017

  Tak tahle kniha mi dala docela zabrat. Neustále jsem musela čtení přerušovat a číst jiné knihy. Byla to dost nuda celkem bez akce až na několik světlejších momentů. Opravdu hrozilo, že se ke knize už nevrátí a nedočtu ji. Že v této knize chyběly příběhy poloviny hlavních hrdinů je pravda. Pro mě to byla dost škoda. Autor si mohl odpustit věčné vysvětlování pohnutek všech postav, všeho moc škodí. Věčné monology hlavně Jaimeho před hradem v Řekotočí byly přímo k nepřežití. Nakonec dočteno, ale musím si dát chvíli pauzu protože jestli další díl bude vypadat jako tento tak asi Martina přestávám číst.

  radek3060

  13.02.2016

  No nejdřív jsem to chtěl u čtvrtého dílu odložit. Ale pak bych se k tomu těžko vracel. A nakonec jsem rád že jsem vydržel. I ta změna postav mě nakonec bavila.

  Peti

  31.12.2015

  Druhý díl čtvrté knihy a pro mě velké zadostiučinění – už jsem té Cersei měla právě tak dost – to je pro mě asi nejsilnější zážitek v knize. Jinak mi opět přišlo, že vyprávění chybí trochu spád a příběhy známých postav, ale na konci knihy to autor osvětluje a slibuje je v další knize, tak uvidíme.

  Phorbo

  17.12.2015

  Pro mě slabší díl dosavadní série. Do třetího dílu to gradovalo, děly se skvělý zvraty. Tady je to spíše politický kousek,kde jde hlavně o průběh Cerseiny konspirace. Když se to veme Brienne by vůbec v tomto díle nemusela být, nebo nemusela být tak rozvleklá a Krabba by si mohl pan Martin odpustit. Celý mě to akorát dávalo dojem (i přes jeho dovětek Śačkoliv nevím jeslti byl tady nebo až na začátku tance s draky], že se mu to nevešlo do jednoho dílu), že je to spíše jeden velký filler. Doufám, že splní očekávání a TsD bude opět spojený příběh hrdinů do jednoho velkého celku. Taky mě zarazilo, že v epilogu, nebo někde prostě na konci pan Martin tvrdí, že TsD se pokusí vydat rok po vydání HpV. čekali jsme šest roků. Raději ani nechci vědět jak budeme dlouho čekat na Vichry zimy…

  1v8na

  11.09.2015

  tahle část mě vůbec, ale fakt vůbec nebrala. Vydržela jsem prvních sto stran a pak nazdar a sbohem. Nedočetla jsem to. Což je škoda, ale snad v seriálu mě to bude bavit víc a pátý díl mi to nezkazí.

  kusma

  13.11.2014

  To, že poslední kapitoly byly opět čtivé nic nemění na tom, že jsem z knihy zklamaná. Chyběla mi Zeď, chyběli mi draci, chyběl Tyrion. Věřím, že mi to další díl plně vynahradí!

  Snow

  31.10.2014

  Po přečtení můj pocit vystihuje závěr, proto jen 4 hvězdy…

  Tereszka

  15.10.2014

  Knihu jsem si koupila ve dvou výtiscích, a jak jsem druhou začala číst asi s 4 měsíčním odstupem, úplně jsem zapomněla, co vlastně v té předešlé bylo. Musím uznat, že bez mého věrného kamaráda vyhledávače, bych již byla ve jménech ztracená. Naštěstí mi byl po ruce, a když jsem si nemohla vybavit, kdo je kdo a kam patří, zjistila jsem to a hned se četla kniha lépe. Lépe řečeno už jsem se tak neztrácela. Pro mne byl tento díl šokující, ano souhlasím, byly tam pasáže, kdy jsem jen četla a v duchu si říkala, kdy už bude konec kapitoly, ale v mnoha ohledech to bylo pro mne překvapující a zajímavé. Tak se budu těšit na to, až se pustím do dalšího dílu s očekáváním, jak to bude dále.

  Jinak mne docela mrzí, některé spoilery (bez upozornění) v komentářích. Někdy si je jen pročítám, abych se na knihu navnadila a tak je to docela škoda, že hned budu vědět nejdůležitější prvky celé knihy.

  Cuchulainn

  21.09.2014

  Děj není rozhodně tak šokující a dramatický jako v Bouři mečů, ale je pořád velmi čtivě podaný. Musím přiznat, že mne nejvíce bavily linky Cersei a Jamieho. Přes Sama a Brienne jsem se musel přemáhat, přestože poslední kapitola Brienne byla rozhodně nejzajímavější. Pevně doufám, že se Tanec s draky opět přiblíží úrovni prvních třech dílů. Mám na mysli především svižnost děje. Občas jsem se přistihl, že nedokážu udržet pozornost a chvilkami se i nudím.

  Ivan F

  27.08.2014

  Ešteže Martin na konci knihy píše, prečo niektoré dejové línie vynechal, čo ho k tomu viedlo. Takisto som si prečítal ospravedlnenie prekladateľky, pretože ja absolútne nesúhlasím s jej názorom, že mená treba prekladať. Dať na záver knihy zoznam s prekladom, nech sa páči. To je taká somarina, keď niektoré mená sú v originálnom znení (a tak to má byť) a iné v preklade, pôsobí to veľmi nepekne. Toľko moje poznámky. Čo sa knihy týka, je naozaj málo zaujímavá, hoci kladie mnoho otázok: Je Arria naozaj slepá? Obesili Brienne? Popravia Cersei? Čo spraví Jaime? Okrem toho úvod prvého dielu dáva ďalšiu otázku, načo bola neznámemu tá minca? Tak hádam sa to dočítam v Tanci s drakmi. Inak to Martinovi neodpustím. 🙂 🙂 🙂

  Culinka

  13.07.2014

  Chyběla mi spousta oblibenych postav, ale právě proto musím číst dál 🙂

  mijala

  20.06.2014

  z první části čtvrtého dílu jsem byla docela zklamaná, chyběly mi moje oblíbené postavy. druhý díl byl pro mě ze začátku stejný, ale postupně jsem se do něj začetla a líbil se mi hodně. sice mi stále chyběly moje oblíbené postavy, ale oblíbila jsem si nové, a to hlavně Jaimieho a občas i Cersei, protože její namyšlené vnitřní hlasy mě hodně bavily :D. čekala jsem, že kniha skončí trošku jinak, aspon trochu ve stylu třetího dílu, ale co se dá dělat. od série se i tak nemůžu odtrhnout a musim číst dál, protože se nemůžu dočkat, koho dalšího nám Martin zabije :D.

  Kampino

  17.06.2014

  Z této knihy jsem upřímně zmatená, na čas jsem ji musela odložit. Mnoho nových postav, některé jsou mrtvé nejsou mrtvé, oživlé… Stále se časově ztrácím. Inu co… zvědavost je silnější tak hurá o páté knihy.

  Pavlnka

  14.06.2014

  Opět nezklamala, zajímavá a těším se na pokračování. Jen ten konec mě překvapil.

  dusty

  03.03.2014

  Tak jsem se dosápal na konec. Je to stále zajímavé čtení, ale začíná to být zdlouhavé. Autor však dostal mou zvědavost a tak budu číst dál. Nic nemůže být bez konce. 🙂

  Mergirus

  15.01.2014

  Nu, nevím, co si mám o autorovi myslet. Nejdříve hlavní postavy popraví, pak je oživí a ony popravují další hlavní hrdiny. Místo aby ocenila, že se Brienne snažila vyplnit přísahu. Koho asi tak ještě oživí? Připomíná mi to telenovely, což mě dost mrzí. Ještě mě čeká Tanec s draky..nemít ho doma, tak už nepokračuju v této sérii.

  orson

  13.01.2014

  Bouře mečů (nebo jak se jmenoval předchozí díl) byla nakonec lepší. V hostině se píše jen o některých hrdinech a lokalitách. Ty ostatní jsou popsány v dalším díle. Původně jsem si chtěl dát od Hry o trůny oraz, ale po dočtení jsem neodolal a hned sáhl po dalším "špalíku". Už jen dvě knihy a bude na nějaký ten rok pokoj 🙂

  Korumbad

  27.12.2013

  Hostina pro vrány- je jako velkoplošný dodátek neboli nevydaný/vydaný příběhy, které spiše vyhledáváji pouze opravdové milovníci této obrovské ságy. Já jim bohužel nejsem a zřejmě už nikdy nebudu. 4. Díl pro mě byl: bez napětí; bez skandalu; bez zvratu a kapitoly končily stejně nudně, jako začínaly; děj,je natolik rozvětven, že budi dojem o panu Martinovi, jako o novodobém autorovi “argentinských telenovel”
  Na druhou stranu autor má dost do detailu propracovaný svět a jako vyprávěč u mě patří k těm nějvětším ! Naštěstí nevzdal jsem to a konec knihy už byl takový, jaky jsem si přal, aby byl od začátku. Bohužel celkový dojem to nezměnilo.

  LuciusWlk

  24.12.2013

  Bylo toho zde hodně a zároveň málo. Martin to náramně zamotává a já jsem zvědav a nedočkavě vyhlížím další šťavnaté sousta:) Tarion, Daenerys, John Sníh, Arya a další na které, stojí zato se natěšit. Očekávání navíc koření fakt, že autor nemá problém jakoukoli postavu rázně odstranit. Tak uvidíme:)

  Lady Dracula

  19.06.2013

  Než jsem se nadála, byl konec. Tak z ničeho nic! Šokovalo mě to a rozesmutnilo, protože teď musím čekat, hladová a nedočkavá, než budu moci otevřít Tanec s draky.
  Moc Lannisterů upadá. Moje srdce pro ně pláče. Cersei se z toho už asi nedostane, intriky upletené na mladou růži se ji vymstily. Jaime kolísá někde mezi dospělostí a dětinskostí. A Brienne má tu smůlu nebo štěstí?, že lady Cat byla oživena. Vážně by mě zajímalo, zda ji skutečně pověsí nebo pro změnu "zradí" Jaimeho. Ale mě ta vlčice vážně pije krev ještě víc, než kdykoli předtím! Měla bát už dávno spláchnuta a ne ji ještě oživovat! Tfuj. Radši honem pryč nebo se naštvu. Jak já ty Starky nemám ráda! Stejně tak Arya se Sansou. Arya se snaží být Nikým, což se jí, sice pomalu, ale jinak daří, nejspíš aby časem mohla ještě více zamíchat kartama, a Sansa se překonává ve svém hereckém umění. Z naivní dívky relativně statečnou ženou snadno a rychle.
  Chudák Sam, neustále musí překonávat nástrahy života a svou zbabělost. Ale věřím, že pokud se mu podaří skutečně rychle ukout řetěz v Citadele a vše zdárně zvládnout, velmi ho to posílí.
  A opět jsem se ujistila, že Malíček je skutečně dobrý hráč, velmi nebezpečný ve své "malosti".

  Thanyss

  18.06.2013

  Nevím jak ostatní čtenáře, ale mě docela vadí počešťování jmen, které se v tomto díle rozeběhlo naplno. Člověk se základy angličtiny si jména přeloží velmi snadno a nemusí si vylámat jazyk nad překlady typu Dubosrdcký. Tak to jen na okraj a nelze to považovat jako snížení kvality příběhu, i když mě to rozčilovalo. Jak už jsem se zmiňovala několikrát předtím, Píseň mě baví hlavně proto, že absolutně netuším, jak to všechno bude dál. Nejdříve sledujete, jak Lannisterská moc prudce stoupá, aby pak Cersei začala prudce padat, zamotaná do svých vlastních sítí. Jaime se také změnil, já bych možná řekla, že "dospěl". Lady Catelyn se tvrdě mstí za Freyovskou a Lannisterskou zradu na Krvavé svatbě a moje oblíbená Arya setrvává v Braavosu, kde se snaží stát Nikým. Ale co mě opravdu potěšilo, je přerod Sansy. Dědička Zimohradu mi byla zezačátku nesympatická, okolnosti ji však donutily změnit se a dospět. A Malíček? Vskutku nebezpečný a inteligentní hráč. Netroufnu si odhadovat, co má v úmyslu, kam míří nebo co v příští chvíli udělá.

  sackettboy

  14.11.2012

  Vcelku mi vadil len ten preklad tých mien postáv

  kingmaker

  13.11.2012

  SPOILER: Tak Samwell odjel ze Zdi do Starého města, Sansa slezla z hradu na kopci pod kopec, Jaime odjel do Řekotočí a překecal obhájce hradu, aby se vzdali, Brienne taky odjela do Řekotočí a pak se tam tak nějak poflakovala, Arya neodjela nikam, sedí v klášteře, Dornové kujou nějaké pikle a Cersei se snaží historicky znemožnit. A to je vše, co se stalo. V každém normálním románu by to spravili dvě, tři kapitoly po dvaceti stránkách. Martin o tom napsal sedmisetstránkovou knihu. Sem tam se zde objevily zajímavé záblesky, hlavně to, co se týkalo Cersei, ale jinak to bylo šest set stránek zbytečného balastu. Zajímavé to začalo být na posledních sto stránkách. Někdo by mohl namítnout, že se tady prohlubují charaktery jednotlivých postav, že je to předělovací díl, že není zbytečný, jenže to jsou kecy. Nic se neprohlubuje, při vší úctě Martin není Tolstoj, který si ve Vojně a míru mohl dovolit psát klidně pět set stran zdánlivě o níčem. Tolstoj totiž nenudí, protože je to mistrný spisovatel, Martin je velice schopný nádeník, ale jen nádeník. Bohužel nádeník, který si o sobě začal myslet, že je Tolstojem. No a pak vznikají taková díla, jako je Hostina pro vrány, šest set stran kondenzované nudy, kterou jsem dočetl jen proto, že mi bylo líto to vzdát, když už jsem přečetl tři tisíce stran ságy. Za esenci nudy a zbytečnosti považuji poslední kapitolu Sansy-ta sleze z Orlí hnízda, protože se blíží zima a malému lordovi Robertovi se nechce. Nakonec ho přemluví, slezou a tam jí Malíček oznámí, že jí provdá. To vše na dvaceti pěti stránkách!Další díl si už ale asi ujít nechám. Když budu chtít něco tlustého a nudného, jsou tu Zlaté stránky.

  Nerissa

  22.02.2012

  Tuhle poslední knihu jsem z celé série četla asi nejdéle a asi nejméně (spolu s první částí Hostiny pro vrány) mě bavila. Nebyla tam většina mých oblíbených postav, Jonem Sněhem počínaje a Danny konče, a ty, které byly… No, když řeknu, že se jejich příběh neubíral směrem, který by mi vyhovoval, tak budu laskavá :-). Ale na druhou stranu je to dobře. Příběh je nepředvídatelný, v každé kapitole se stane něco zásadního a čtenář se opět opravdu nenudí.
  Překlad byl už zmiňováň tolikrát, že to asi nemá cenu…
  Takže pro mě: Kde proboha vázne další díl?!!

  vetaiveta

  06.01.2012

  Opět mě kniha nezklamala a už se nemůžu dočkat dalších. Jenom mě mrzí, že překlad byl dost špatný a tak doufám, že další knihy už budou lepší.  TAGS:

  Online Hostina pro vrány 2 ebook, Kniha Hostina pro vrány 2 FB2, Download Hostina pro vrány 2 PDF , Download Hostina pro vrány 2 MOBI, Online Hostina pro vrány 2 kniha, Zdarma Stažení Hostina pro vrány 2 IPhone, Online kniha Hostina pro vrány 2 PDF, Zdarma Hostina pro vrány 2 DJVU, Zdarma Stažení Hostina pro vrány 2 TXT, Stažení Hostina pro vrány 2 RTF, Online Hostina pro vrány 2 FB2 , e-kniha Hostina pro vrány 2 stažení TXT, Zdarma Hostina pro vrány 2 stažení kniha, e-kniha Hostina pro vrány 2 download MOBI, Stažení Hostina pro vrány 2 IPad, Číst Hostina pro vrány 2 MOBI, Číst Hostina pro vrány 2 DOC, Zdarma Hostina pro vrány 2 AWZ, Download e-kniha Hostina pro vrány 2 iPad , Zdarma Hostina pro vrány 2 DJVU, Download Hostina pro vrány 2 e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Hostina pro vrány 2 DVD, Číst Hostina pro vrány 2 TXT, Book Hostina pro vrány 2 stažení DJVU, Hostina pro vrány 2 stažení kniha zdarma, Hostina pro vrány 2 stažení kniha pdf zdarma, Hostina pro vrány 2 pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Hostina pro vrány 2 pdf zdarma, Hostina pro vrány 2 stažení kniha epub zdarma, Hostina pro vrány 2 ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply