Hříšnice Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hříšnice Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hříšnice Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Hříšnice


Bílé vločky se tiše snášejí do bostonských ulic, je pár dnů před Vánoci – a v klášterní kapli leží dvě jeptišky v kalužích krve. Kdo jim tak brutálně ublížil a jaký k tomu mohl mít motiv? Poté co soudní lékařka Maura Islesová zjistí, že jedna z žen nedávno porodila, a z rybníka nedaleko kláštera vytáhnou mrtvého chlapce, zaměří Jane Rizzoliová své pátrání na otce dítěte…
O pár dnů později je na toaletách opuštěné restaurace v chudinské čtvrti objeveno ženské tělo s odříznutým obličejem, dlaněmi a chodidly, zohavené neznámou nemocí a ohlodané krysami.
Dva zcela jiné způsoby vraždy, oběti bez jakékoli souvislosti. Anebo přece jen?Kniha v českém jazyce!


Stažení Hříšnice zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Hříšnice (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Hříšnice zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Hříšnice.pdf (EUR-0.00)

  Hříšnice.epub (EUR-0.00)

  Hříšnice.doc (EUR-0.00)

  Hříšnice.txt (EUR-0.00)

  Hříšnice.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Hříšnice.PDF – (EUR 0.00);

  Hříšnice.MOBI – (EUR 0.00);

  Hříšnice.EPUB – (EUR 0.00);

  Hříšnice.DOC – (EUR 0.00);

  Hříšnice.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Jane Rizzoliová a Maura Islesová (3.)

  Originální název:

  The Sinner (2003)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (68)

  Přidat komentář

  Tina50

  25. ledna

  Úžasná kniha od Tess Gerritsen, vražda v klášteře, úžasně řešená a téměř dokonce nevíte, kdo je vrah. Chytlo mě to tak, že jsem musela bezpodmínečně dočíst. Druhý den v práci byl opravdu záživný:-)).

  Chesterton

  16. ledna

  Skvěle namíchaný, svižný, napínavý děj. Jen pomalu se rozvíjející motiv s otcem Brophym mi úplně nesedl:( Proto jen 4* :))

  kahuda01

  08. ledna

  Další velmi dobrá kniha, napínavý příběh, zajímavá zápletka.

  Len2očka

  29.10.2017

  Knížka s napínavým dějem,bavila mě moc.

  tulip131

  26.10.2017

  Zajímavé čtení, rozuzlení či je dítě jeptišky bylo překvapivě, ale samotné zjištění kdo jeptišky zabil a jaký k tomu měl motiv jsem nečekala. Kniha akorát dlouhá a čtivá.

  lenuskav

  23.10.2017

  nezklamala 🙂

  ThePeace135

  22.09.2017

  Další vynikající kniha od oblíbené Tess Gerritsen. Maura a Jane tentokrát musí řešit vraždu mladé jeptišky, aby ve finále zjistily, že cílem byl úplně někdo jiný a že případ navíc souvisí se zdánlivě absolutně odlišným případem nalezené zohavené ženy trpící leprou. Kniha mě stejně jako všechny knihy od Tess velmi bavila, má to spád, nejsou tam žádná hluchá místa, osobní život Maury a Jane nám autorka předkládá spíše na oživení děje, nestaví na nich celý příběh, což se mi líbí. Vše je do detailu promyšleno, krásně do sebe zapadá a finále jako vždy vynikající.

  Luciáš55

  21.09.2017

  Za mne super kniha, je skvěle napsané, má to spád a kniha se čte dobře. Myslím, že mám novou oblíbenou spisovatelku.

  000nugatovej

  10.09.2017

  Další Tessin napínavý thriller.

  Vedle ústředního příběhu se v každém románu série postupně vyvíjejí osudy hlavních postav. I ty jsou zajímavé, je jim v každé knize věnován poměrně velký prostor. Na první pohled to vypadá, že by asi bylo nejlepší číst knihy se soudní lékařkou Maurou Islesovou a její přítelkyní detektivkou Rizzoliovou v pořadí, jak byly vydávány. Já se však k nim dostávám zpřeházeně. A kupodivu mi to nevadí! Potrhaná časová následnost jim dává novou (autorkou nezamýšlenou) dimenzi. Při přečtení každé další knihy v rozporu s postupnou chronologií jejich osobních příběhů se ty osudy doplňují, zapadají do sebe, vytvářejí logické puzzle. Takové čtení přidává celé sérii příchuť moderní románové kompozice.

  SilvieSisinka

  29.08.2017

  Skvělá kniha od skvělé Tess 🙂

  buccifalek

  05.08.2017

  Zase jeden vydařený kousek

  intelektuálka

  04.08.2017

  Za zdmi kláštera je ukryto tajemství, které má kořeny až v daleké Indii…

  klokan.1905

  18.06.2017

  Hříšnice
  Detektiv Jane Rizzoliová a soudní lékařka Maura Islesová. Sympatické duo žen 😉 V bostonských ulicích není klid ani před vánočními svátky… Tentokrát jsou v klášterní kapli nalezeny dvě jeptišky v kalužích krve…
  Zkrátka, nudit se v přítomnosti těchto dvou žen určitě nebudete… Za sebe určitě doporučuji k přečtení… Dávám 4,5* 😉

  muchomurka

  05.06.2017

  Napínavý příběh, ale přišlo mi, že byl jaksi upozaděn a do popředí autorka zasadila trable s láskou Jane Rizzoliové a Maury Islesové. Nevadí mi, že to tam bylo, jen bych chtěla i více detektivního příběhu. A stejně jako u ostatních knih Tess Gerritsen, i zde platí, že některé dějové linky nechala Gerritsen vyšumět, konec měl velmi příkrý spád a hotovo. Přesto se mi tento díl líbil víc než předchozí, protože zde bylo víc Maury a Jane byla víc člověk.

  Olga.S

  28.02.2017

  Další brilantní kouusek od Tess.

  aleza1

  02.02.2017

  Super kniha, stejně jako předchozí.

  harena

  25.01.2017

  Konečně další díl série od Tess Gerritsen. Blíží se půlnoc a je dočteno. Napínavá od začátku do konce a i ten závěr mě potěšil. Kniha měla zajímavý děj, zápletku a spád a trochu té romantiky, která odlehčovala to vraždění. Prostě vše co kniha má mít. Doporučuji a těším se na další díly.

  ArwenAragorn

  19.01.2017

  V klášterní kapli je ubita mladá jeptiška, další s těžkými zraněními převezena do nemocnice. Na neobývaném místě v Bostonu je nalezena zastřelená neidentifikovaná žena. Je možné, že by oba případy nějak souvisely s masakrem v indické vesnici malomocných? V této knize se Maura poprvé setkává s otcem Brophym a Jane má stejně jako mladá jeptiška jedno svoje tajemství. Dozvěděla jsem se i něco o malomocenství, což rozhodně nebylo na škodu. Další výborná knížka. Doporučuji!

  Marťa 244

  12.01.2017

  Další moc pěkná detektivka. Trošku mi zápletka přišla překombinovaná, ale četla se tak, že jsem zapomněla vystoupit za autobusu … 🙂

  Aniga

  04.01.2017

  Další velmi zdařilý díl, má opět nevšední zápletku, která nás tentokrát zavede nejen do klášterních zdí.
  Nevím, zda někdo "odhalil" vraha v průběhu četby, mne se to každopádně nepovedlo.
  Moc pěkný konec (jen mi mrzí, že jako první knihu jsem četla Závěje a tak vím, kam se osudy hlavních hrdinů budou posouvat… škoda).
  Nečtěte na přeskáčku, ale po sobě – má to smysl!

  mispulin

  12.12.2016

  Další skvělý příběh. Zde už se naplno rozjíždějí osudy obou hlavních postav. Jsem zvědavý a těším se na pokračování této dvojice.

  Lolila

  06.12.2016

  Veľmi dobrá detektívka. Zaujímavý dej, až na konci sa dozviete o čo vlastne ide a kto je vrah. Príjemnou zmenou je, že hlavnými postavami série sú ženy:-), obidve sympatické. Táto časť je zameraná viac na patologičku Mauru. Určite odporúčam tým, ktorí majú radi dobre napísané detektívky.

  maličkán

  12.11.2016

  Pěkná detektivka, dobře se četlo, nezbývá mi nic jiného, než dát 5 hvězdiček.

  Azala

  04.10.2016

  určitě stojí za přečtení, chvílemi mě mrazilo a chvílemi jsem se smála a i slzu jsem uronila, prostě super čtivá kniha

  Danago

  04.09.2016

  Velice dobrá detektivka , konec byl naprosto neočekávaný. Knížka je čtivá, napínavá můžu ji jedině doporučit.

  konicekbily

  09.05.2016

  Velice zajímavá zápletka s dobrým koncem.

  marketa3571

  02.05.2016

  Opravdu velmi čtivá knížka. Zajímavý příběh, dobrá zápletka. Překvapivý a nečekaný konec. Jen úplný konec, byl na mě až příliš velký happy end. Ale rozhodně doporučuji 🙂

  Pája1965

  20.03.2016

  Super,jako každá kniha od této autorky.

  kyssling

  11.02.2016

  Pěkná detektivka, příběh zajímavý, líbí se mě, že autorka stále rozvíjí postavy a nejen se věnuje samotné zápletce. Škoda, že celému finále je věnováno jen pár stran, to je moje jediná výhrada.

  pepa4081

  04.02.2016

  Moc pěkná detektivka. Autorka věnuje víc prostoru patoložce Mauře a to je jenom dobře. Napínavé, nápadité, s hezkým koncem. Doporučuji.
  TAGS:

  Online Hříšnice ebook, Kniha Hříšnice FB2, Download Hříšnice PDF , Download Hříšnice MOBI, Online Hříšnice kniha, Zdarma Stažení Hříšnice IPhone, Online kniha Hříšnice PDF, Zdarma Hříšnice DJVU, Zdarma Stažení Hříšnice TXT, Stažení Hříšnice RTF, Online Hříšnice FB2 , e-kniha Hříšnice stažení TXT, Zdarma Hříšnice stažení kniha, e-kniha Hříšnice download MOBI, Stažení Hříšnice IPad, Číst Hříšnice MOBI, Číst Hříšnice DOC, Zdarma Hříšnice AWZ, Download e-kniha Hříšnice iPad , Zdarma Hříšnice DJVU, Download Hříšnice e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Hříšnice DVD, Číst Hříšnice TXT, Book Hříšnice stažení DJVU, Hříšnice stažení kniha zdarma, Hříšnice stažení kniha pdf zdarma, Hříšnice pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Hříšnice pdf zdarma, Hříšnice stažení kniha epub zdarma, Hříšnice ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply