Hrozba z Moře klidu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hrozba z Moře klidu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hrozba z Moře klidu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Hrozba z Moře klidu


Allen Steele, americký autor specializující se na hard-SF, je pokládán za zástupce klasické podoby SF žánru v nejlepší tradici Roberta A. Heinleina a Arthura C. Clarka, jejichž práce jsou stejně jako ty jeho založeny na přímočarém ději a srozumitelně podaných předpokladech, podpořených pečlivým studiem moderních vědeckých poznatků. Neklade důraz na rozvinutou technologii – ačkoli i té si čtenář užije dost – naopak, největší pozornost věnuje obyčejným lidem vystaveným neobyčejným situacím.

Základna Tranqullity je stále měsíční základna sloužící k mírovému vědeckému výzkumu. Její odvrácenou tváří je Hnědý sokol – lunární atomová základna vytvořená za vlády Trumana a Eisenhowera, osazená šesti raketami s atomovými hlavicemi.

A teď je studená válka u konce. Americký kosmický program se stává obětí politiků a základna Tranquillity, už dlouho opuštěná, má být prodáná vzmáhajícímu se německému průmyslovému koncernu König Selenen GmbH. A tak má proběhnout symbolická poslední mise, kdy budou rakety zneškodněny a základna předána Němcům. Velitelem má být Gene Parnell, astronaut-průkopník, který před mnoha lety rakety na základnu dopravil.

Ale velmi rychle zjišťuje, že někdo jiný má s Hnědým sokolem své vlastní plány. Kdo je to? Komu může Parnell věřit? Veterán kosmického programu rozehrává smrtící hru s neznámými teroristy. Sázka je velká: budoucnost planety Země.Kniha v českém jazyce!


Stažení Hrozba z Moře klidu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Hrozba z Moře klidu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Hrozba z Moře klidu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Hrozba z Moře klidu.pdf (EUR-0.00)

  Hrozba z Moře klidu.epub (EUR-0.00)

  Hrozba z Moře klidu.doc (EUR-0.00)

  Hrozba z Moře klidu.txt (EUR-0.00)

  Hrozba z Moře klidu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Hrozba z Moře klidu.PDF – (EUR 0.00);

  Hrozba z Moře klidu.MOBI – (EUR 0.00);

  Hrozba z Moře klidu.EPUB – (EUR 0.00);

  Hrozba z Moře klidu.DOC – (EUR 0.00);

  Hrozba z Moře klidu.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Tranquillity Alternative (1996)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Laser-books (Laser)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Hrozba z Moře klidu ebook, Kniha Hrozba z Moře klidu FB2, Download Hrozba z Moře klidu PDF , Download Hrozba z Moře klidu MOBI, Online Hrozba z Moře klidu kniha, Zdarma Stažení Hrozba z Moře klidu IPhone, Online kniha Hrozba z Moře klidu PDF, Zdarma Hrozba z Moře klidu DJVU, Zdarma Stažení Hrozba z Moře klidu TXT, Stažení Hrozba z Moře klidu RTF, Online Hrozba z Moře klidu FB2 , e-kniha Hrozba z Moře klidu stažení TXT, Zdarma Hrozba z Moře klidu stažení kniha, e-kniha Hrozba z Moře klidu download MOBI, Stažení Hrozba z Moře klidu IPad, Číst Hrozba z Moře klidu MOBI, Číst Hrozba z Moře klidu DOC, Zdarma Hrozba z Moře klidu AWZ, Download e-kniha Hrozba z Moře klidu iPad , Zdarma Hrozba z Moře klidu DJVU, Download Hrozba z Moře klidu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Hrozba z Moře klidu DVD, Číst Hrozba z Moře klidu TXT, Book Hrozba z Moře klidu stažení DJVU, Hrozba z Moře klidu stažení kniha zdarma, Hrozba z Moře klidu stažení kniha pdf zdarma, Hrozba z Moře klidu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Hrozba z Moře klidu pdf zdarma, Hrozba z Moře klidu stažení kniha epub zdarma, Hrozba z Moře klidu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply