Informační dálnice Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Informační dálnice Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Informační dálnice Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Informační dálnice


Kniha v českém jazyce!


Stažení Informační dálnice zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Informační dálnice (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Informační dálnice zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Informační dálnice.pdf (EUR-0.00)

  Informační dálnice.epub (EUR-0.00)

  Informační dálnice.doc (EUR-0.00)

  Informační dálnice.txt (EUR-0.00)

  Informační dálnice.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Informační dálnice.PDF – (EUR 0.00);

  Informační dálnice.MOBI – (EUR 0.00);

  Informační dálnice.EPUB – (EUR 0.00);

  Informační dálnice.DOC – (EUR 0.00);

  Informační dálnice.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, PC literatura
  Vydáno: , Management Press
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  jiri.janak

  27.07.2014

  Kniha vyšla v roce 1995 ale i dnes je zajímavé sledovat, jak moc se Bill Gates trefil s předpovědí jak počítače, a zvlášť internet, změní svět. Přemýšlím, jestli mladý Mark Zuckerberg někdy tuhle knihu četl, protože jeho Facebook v mnoha ohledech realizuje Gatesovu vizi.

  valda

  08.03.2011

  Bill Gates popisuje svoji vizi Informační dálnice, což by mělo být vysokorychlostní propojení počítačů celého světa, jehož prostřednictvím by lidé komunikovali a sdíleli znalosti a zábavu. Nejprve popisuje sebe v průběhu vývoje počítačů od dětství po pozici šéfa Microsoftu. Tahle část mě bavila asi nejvíc, čiší z ní nadšení pro technologie, zároveň shrnuje historii počítačů a Microsoftu a popisuje svůj pohled na špatná rozhodnutí své konkurence. Potom se až do konce knihy věnuje popisu informační dálnice. Není sporu, že Bill je velký vizionář a i zde přichází v roce 1995 s mnoha vizemi, které jsou dnes již běžnou realitou (třeba univerzální smartphony s dotykovým displejem, Cloud computing apod.). Zároveň taky dokonale rozumí spojení technologie s businessem a celkově působí po těch 16 letech, že má prostě čuch na to, kam IT bude směřovat, jak z toho vydělat peníze, i když mu to samozřejmě nevychází na 100%. Jinak popisování mnoha vizí ale začne brzy nudit, podle mě to není téma na tolik stránek, ale na kratší esej.  TAGS:

  Online Informační dálnice ebook, Kniha Informační dálnice FB2, Download Informační dálnice PDF , Download Informační dálnice MOBI, Online Informační dálnice kniha, Zdarma Stažení Informační dálnice IPhone, Online kniha Informační dálnice PDF, Zdarma Informační dálnice DJVU, Zdarma Stažení Informační dálnice TXT, Stažení Informační dálnice RTF, Online Informační dálnice FB2 , e-kniha Informační dálnice stažení TXT, Zdarma Informační dálnice stažení kniha, e-kniha Informační dálnice download MOBI, Stažení Informační dálnice IPad, Číst Informační dálnice MOBI, Číst Informační dálnice DOC, Zdarma Informační dálnice AWZ, Download e-kniha Informační dálnice iPad , Zdarma Informační dálnice DJVU, Download Informační dálnice e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Informační dálnice DVD, Číst Informační dálnice TXT, Book Informační dálnice stažení DJVU, Informační dálnice stažení kniha zdarma, Informační dálnice stažení kniha pdf zdarma, Informační dálnice pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Informační dálnice pdf zdarma, Informační dálnice stažení kniha epub zdarma, Informační dálnice ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply