Interna – (3 svazky) Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Interna – (3 svazky) Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Interna – (3 svazky) Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Interna - (3 svazky)


Nová monografie interny pro studenty a lékaře v „interním kmeni“ je zaměřena především prakticky. Autoři v ní poskytují stručnou a srozumitelnou formou aktuální, prakticky orientované informace o klinickém obrazu, diagnostice a léčbě interních onemocnění. Opakování patofyziologických aspektů chorob je omezeno na minimum nezbytné pro pochopení klinických projevů a léčby. Monografie pokrývá v základním rozsahu celé spektrum chorob všech interních oborů. Zvláštní pozornost je však věnována chorobám, se kterými se lékaři v obecné interní praxi setkávají nejčastěji, a problematice akutních stavů – zde monografie poskytuje dostatek zcela konkrétních a prakticky orientovaných informací, aby mohly být vodítkem pro jejich diagnostiku i léčbu. Dvě závěrečné kapitoly jsou věnovány praktickým problémům v interně, které přesahují rámec jednotlivých interních oborů, a vybrané problematice z jiných lékařských oborů. Autorský kolektiv zahrnuje pracovníky většiny fakultních pracovišť České republiky. Mimořádným úsilím autorů i redakce vznikla kniha v období kratším než jeden rok. Důraz na srozumitelnost a praktickou použitelnost ovlivňoval práci autorů od samého začátku a texty vznikaly s pomocí připomínek oponentů, kteří byli nejen z řad mladých lékařů, ale i studentů posledních ročníků medicíny.Kniha v českém jazyce!


Stažení Interna – (3 svazky) zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Interna – (3 svazky) (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Interna – (3 svazky) zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Interna – (3 svazky).pdf (EUR-0.00)

  Interna – (3 svazky).epub (EUR-0.00)

  Interna – (3 svazky).doc (EUR-0.00)

  Interna – (3 svazky).txt (EUR-0.00)

  Interna – (3 svazky).mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Interna – (3 svazky).PDF – (EUR 0.00);

  Interna – (3 svazky).MOBI – (EUR 0.00);

  Interna – (3 svazky).EPUB – (EUR 0.00);

  Interna – (3 svazky).DOC – (EUR 0.00);

  Interna – (3 svazky).TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Zdravotnictví
  Vydáno: , Triton
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  tereza1198

  21.08.2016

  Vyčerpávající a výborně napsaná kniha. Nedá se napsat, že je přečtená, protože se otvírá vždy, když je potřeba.

  knedlik

  22.12.2015

  Hvězda a světélko ve tmě mých ostatních učebnic vnitřního lékařství :-)) Na Češkovu internu nedám dopustit, učilo se mi z ní hezky, je velmi přehledná a psaná pro praxi, ne pro sbírání neaplikovatelných akademických vědomostí. Některé pasáže se v knize opakují, ale myslím, že to není na škodu; souhrny na začátku každé kapitoly jsou velice vítanou záležitostí. Druhé vydání má navíc barevné obrázky, což je taky super. Navíc poměr cena/výkon.. Prostě jsem s ní strašně spokojená a jsem ráda, že mi stojí na polici právě ona.  TAGS:

  Online Interna – (3 svazky) ebook, Kniha Interna – (3 svazky) FB2, Download Interna – (3 svazky) PDF , Download Interna – (3 svazky) MOBI, Online Interna – (3 svazky) kniha, Zdarma Stažení Interna – (3 svazky) IPhone, Online kniha Interna – (3 svazky) PDF, Zdarma Interna – (3 svazky) DJVU, Zdarma Stažení Interna – (3 svazky) TXT, Stažení Interna – (3 svazky) RTF, Online Interna – (3 svazky) FB2 , e-kniha Interna – (3 svazky) stažení TXT, Zdarma Interna – (3 svazky) stažení kniha, e-kniha Interna – (3 svazky) download MOBI, Stažení Interna – (3 svazky) IPad, Číst Interna – (3 svazky) MOBI, Číst Interna – (3 svazky) DOC, Zdarma Interna – (3 svazky) AWZ, Download e-kniha Interna – (3 svazky) iPad , Zdarma Interna – (3 svazky) DJVU, Download Interna – (3 svazky) e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Interna – (3 svazky) DVD, Číst Interna – (3 svazky) TXT, Book Interna – (3 svazky) stažení DJVU, Interna – (3 svazky) stažení kniha zdarma, Interna – (3 svazky) stažení kniha pdf zdarma, Interna – (3 svazky) pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Interna – (3 svazky) pdf zdarma, Interna – (3 svazky) stažení kniha epub zdarma, Interna – (3 svazky) ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply