Intuitivní logika – Mentální strategie pro život Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Intuitivní logika – Mentální strategie pro život Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Intuitivní logika – Mentální strategie pro život Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Intuitivní logika - Mentální strategie pro život


Intuitivní logika + scénář událostí 2009-2025 podle tajných služeb.
Opět oni autoři, po jejichž dílech se v českých překladech vždycky jen zaprášilo: Chyby v matrix, Předurčené události, Fakta o převtělování atp. Tentokrát nabízejí čtenářům návody k intuitivnímu řešení klíčových životních problémů. Varují, abychom se nedávali zmást nebo dokonce okouzlovat jen vlastní racionalitou. Předkládají důkazy, že racionální myšlení řeší problémy sice efektně, jenže přitom vznikají problémy nové a mnohdy ještě palčivější. Rozum umožňuje spolehlivé chápání problémů včerejška, avšak intuice umožní porozumět zítřejšímu, tedy význačnějšímu. Intuitivní myšlení podchycuje a řeší problémy od kořenů. V pojetí autorů zceluje takzvaná intuitivní logika inteligenci praktickou, analytickou a tvůrčí. Podle konkrétních návodů se prostřednictvím intuice snadněji ubráníme mediálnímu a politickému ohlupování, vyhneme se rozličným osobním těžkostem a informačnímu přetlaku. Rychleji osobnostně dozrajeme a náš život bude šťasnější a smysluplnější. Publikace obsahuje také konkrétní návody k ovlivňování spánkových procesů a snění a využívání obsahu snů ke zkvalitnění života. Vysvětluje snové symboly, objasňuje původ snů, jejich smysl a dává návody k jejich akceleraci! Některé vlastní sny pak dokážeme využívat jako takzvané vzpomínky na budoucnost. Pak poskytnou příležitost k příznivému vychýlení okolností našeho života. Kniha obsahuje mimořádně atraktivní přílohu – vize budoucích světových událostí z dílen amerických tajných služeb pro léta 2009-2025.Kniha v českém jazyce!


Stažení Intuitivní logika – Mentální strategie pro život zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Intuitivní logika – Mentální strategie pro život (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Intuitivní logika – Mentální strategie pro život zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Intuitivní logika – Mentální strategie pro život.pdf (EUR-0.00)

  Intuitivní logika – Mentální strategie pro život.epub (EUR-0.00)

  Intuitivní logika – Mentální strategie pro život.doc (EUR-0.00)

  Intuitivní logika – Mentální strategie pro život.txt (EUR-0.00)

  Intuitivní logika – Mentální strategie pro život.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Intuitivní logika – Mentální strategie pro život.PDF – (EUR 0.00);

  Intuitivní logika – Mentální strategie pro život.MOBI – (EUR 0.00);

  Intuitivní logika – Mentální strategie pro život.EPUB – (EUR 0.00);

  Intuitivní logika – Mentální strategie pro život.DOC – (EUR 0.00);

  Intuitivní logika – Mentální strategie pro život.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Intuitive Logik

  Žánr:
  Literatura naučná
  Vydáno: , Dialog
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Ketesh

  20.04.2017

  Musela jsem se nutit k tomu, abych knihu překousala až do konce. Téměř nic zajímavého.

  Danafantom

  02.10.2015

  Kniha pojednává o bdělém snění, a to docela poutavě a čtivě. Na konci je přilepeno zcela z kontextu knihy pár kapitolek o emocích, citlivosti na počasí a katastrofických scénářích. A proč se to celé jmenuje Intuitivní logika, to mi hlava nebere. Intuitivně mi ten název připadá nelogický 😉

  NoPain

  30.03.2013

  Velmi zajímavá knížka, která popisuje proces snění a s ním i postup jak do do něj vědomě zasahovat. Zjistíte, že ve snu můžete nálézt odpovědi, řešení na problémy a ve skutečném životě a výklad různých symbolů a výjevů s tím spojených. Nechybí tu také spousta zajímavostí, jak je u dvojice autorů Fosarová-Bludorf zvykem.  TAGS:

  Online Intuitivní logika – Mentální strategie pro život ebook, Kniha Intuitivní logika – Mentální strategie pro život FB2, Download Intuitivní logika – Mentální strategie pro život PDF , Download Intuitivní logika – Mentální strategie pro život MOBI, Online Intuitivní logika – Mentální strategie pro život kniha, Zdarma Stažení Intuitivní logika – Mentální strategie pro život IPhone, Online kniha Intuitivní logika – Mentální strategie pro život PDF, Zdarma Intuitivní logika – Mentální strategie pro život DJVU, Zdarma Stažení Intuitivní logika – Mentální strategie pro život TXT, Stažení Intuitivní logika – Mentální strategie pro život RTF, Online Intuitivní logika – Mentální strategie pro život FB2 , e-kniha Intuitivní logika – Mentální strategie pro život stažení TXT, Zdarma Intuitivní logika – Mentální strategie pro život stažení kniha, e-kniha Intuitivní logika – Mentální strategie pro život download MOBI, Stažení Intuitivní logika – Mentální strategie pro život IPad, Číst Intuitivní logika – Mentální strategie pro život MOBI, Číst Intuitivní logika – Mentální strategie pro život DOC, Zdarma Intuitivní logika – Mentální strategie pro život AWZ, Download e-kniha Intuitivní logika – Mentální strategie pro život iPad , Zdarma Intuitivní logika – Mentální strategie pro život DJVU, Download Intuitivní logika – Mentální strategie pro život e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Intuitivní logika – Mentální strategie pro život DVD, Číst Intuitivní logika – Mentální strategie pro život TXT, Book Intuitivní logika – Mentální strategie pro život stažení DJVU, Intuitivní logika – Mentální strategie pro život stažení kniha zdarma, Intuitivní logika – Mentální strategie pro život stažení kniha pdf zdarma, Intuitivní logika – Mentální strategie pro život pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Intuitivní logika – Mentální strategie pro život pdf zdarma, Intuitivní logika – Mentální strategie pro život stažení kniha epub zdarma, Intuitivní logika – Mentální strategie pro život ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply