Jak funguje sex Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jak funguje sex Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jak funguje sex Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jak funguje sex


Zaskočilo vás někdy vaše tělo nebo city? Tato kniha vám pomůže pochopit, jak a proč k tomu došlo. Autor sleduje sexuální chování od prehistorie k dnešku a různé příklady si vypůjčuje i u ostatních živočišných druhů, aby co nejpřesněji vystihl roli, kterou plní sex v lidském životě dnes. Od popisu sexuálního ústrojí a jeho funkce se dostává až k fascinujícím biochemickým procesům, které ovlivňují sexuální přitažlivost. Nabízí nevšední poznatky o antikoncepci, plodnosti, homosexualitě, orgasmu a mnoha dalších aspektech sexuálního života moderního člověka, které před námi otevírají širokou škálu otázek: Může užívání hormonální antikoncepce ovlivnit, jakého partnera si žena vybere? Existují dvojčata, která mají stejnou matku, ale různé otce? A kdy jsou ženy nejnáchylnější k nevěře? Překvapivé odpovědi na tyto otázky nás vedou daleko za hranice toho, co běžně spojujeme s pojmem "sex".Kniha v českém jazyce!


Stažení Jak funguje sex zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jak funguje sex (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jak funguje sex zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jak funguje sex.pdf (EUR-0.00)

  Jak funguje sex.epub (EUR-0.00)

  Jak funguje sex.doc (EUR-0.00)

  Jak funguje sex.txt (EUR-0.00)

  Jak funguje sex.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jak funguje sex.PDF – (EUR 0.00);

  Jak funguje sex.MOBI – (EUR 0.00);

  Jak funguje sex.EPUB – (EUR 0.00);

  Jak funguje sex.DOC – (EUR 0.00);

  Jak funguje sex.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  How Sex Works (2009)

  Žánr:
  Erotika
  Vydáno: , Dokořán
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Caroline11

  02.10.2017

  Když jsem knížku dostala, trochu jsem se lekla. Ale knížka obsahuje trochu něco jiného, než čekáte když prvně vidíte knížku. Je plná zajímavých informací.

  marcuswang

  08.05.2015

  Kvalitní pojednání sexu z odborného pohledu. Myslím, že každý, kdo není profesionál v této oblasti (lékař sexuolog) se zřejmě dozví řadu překvapivých informací, o kterých neměl tušení. Doporučuji čtenářům, kteří chtějí více pochopit vztahy mezi muži a ženami.

  dalimoni

  11.04.2013

  Název knihy evokuje bulvární čtení, ale opak je pravdou. Kniha je odbornou publikací, která se točí okolo sexu, ale není jenom o něm. Velmi zajímavé. Probíraná témata jsou např. antikoncepce a její historický vývoj, co nás přitahuje a jak nám "voní" lidé opačného či stejného pohlaví, pohlavně přenosné nemoci… atd., podáno zajímavou formou i pro laiky, i přesto je vysoká odbornost knihy zachována.
  Autor doplňuje knihu i příklady sexuálního chování ve zvířecí říši a porovnává to s chováním lidí v této oblasti.  TAGS:

  Online Jak funguje sex ebook, Kniha Jak funguje sex FB2, Download Jak funguje sex PDF , Download Jak funguje sex MOBI, Online Jak funguje sex kniha, Zdarma Stažení Jak funguje sex IPhone, Online kniha Jak funguje sex PDF, Zdarma Jak funguje sex DJVU, Zdarma Stažení Jak funguje sex TXT, Stažení Jak funguje sex RTF, Online Jak funguje sex FB2 , e-kniha Jak funguje sex stažení TXT, Zdarma Jak funguje sex stažení kniha, e-kniha Jak funguje sex download MOBI, Stažení Jak funguje sex IPad, Číst Jak funguje sex MOBI, Číst Jak funguje sex DOC, Zdarma Jak funguje sex AWZ, Download e-kniha Jak funguje sex iPad , Zdarma Jak funguje sex DJVU, Download Jak funguje sex e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jak funguje sex DVD, Číst Jak funguje sex TXT, Book Jak funguje sex stažení DJVU, Jak funguje sex stažení kniha zdarma, Jak funguje sex stažení kniha pdf zdarma, Jak funguje sex pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jak funguje sex pdf zdarma, Jak funguje sex stažení kniha epub zdarma, Jak funguje sex ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply