Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči


Stále větší počet lidí středního věku se ocitá ve složité a leckdy skoro neřešitelné životní situaci naplňování několika těžko slučitelných rolí – pracovat, vychovávat děti a zároveň pečovat o stárnoucí rodiče. Jde o záležitost mimořádně fyzicky i psychicky náročnou, která s sebou mnohdy přináší poruchy v oblasti rodinných vztahů, popřípadě i zdravotní potíže. Autoři – poradenský psycholog a psychiatryně – se snaží jednak poodhalit sociologické a psychologické aspekty tohoto nelehkého životního období, ale především poskytnout praktické rady pečovatelům o seniory, včetně nabídky relaxačních metod, protistresové svépomoci, asertivních komunikačních technik a stručného právního poradenství. Autorská dvojice čerpá z vlastní odborné zkušenosti, ale i ze svých osobních zdrojů. Čtenářům, kteří se snaží plnit tak gigantický úkol, jakým je péče o seniora v rodině, se tak dostává do ruky mimořádně praktická příručka, na níž jistě kromě komplexních informací o dané problematice ocení téměř léčivou snahu o nadhled a odkrývání nečekaných bonusů, které péče o staré rodiče může přinést.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči.pdf (EUR-0.00)

  Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči.epub (EUR-0.00)

  Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči.doc (EUR-0.00)

  Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči.txt (EUR-0.00)

  Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči.PDF – (EUR 0.00);

  Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči.MOBI – (EUR 0.00);

  Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči.EPUB – (EUR 0.00);

  Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči.DOC – (EUR 0.00);

  Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Rodina
  Vydáno: , Grada
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Hanichka

  30.08.2014

  Na můj vkus to bylo lidové až příliš, humor autorů mi moc nesedl (ale to neznamená, že to bude tak připadat všem) a taky mi docela vadil přístup k některým klientům, byl takový nadřazený a srážel je.
  Ale musím knize přiznat, že i když mě se nelíbila, tak obsahuje spoustu praktických rad (a minimum teorie) a hlavní myšlenka "myslete hodně na sebe" je strašně důležitá, takže bych od jejího vyzkoušení lidi, starající se o své staré rodiče, neodrazovala.

  babyboar

  27.06.2014

  Praktická populárně naučná příručka pro ty, kteří se chystají ne/dobrovolně starat o stárnoucí rodiče. Podání je velmi lidové a odlehčené, přesto přínosné a aktuální.

  lagina

  13.02.2014

  Líbilo, čtivé, své si najdou laici i pro zdrav. personál, aby si uvědomil situace "z druhé strany".  TAGS:

  Online Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči ebook, Kniha Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči FB2, Download Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči PDF , Download Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči MOBI, Online Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči kniha, Zdarma Stažení Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči IPhone, Online kniha Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči PDF, Zdarma Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči DJVU, Zdarma Stažení Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči TXT, Stažení Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči RTF, Online Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči FB2 , e-kniha Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči stažení TXT, Zdarma Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči stažení kniha, e-kniha Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči download MOBI, Stažení Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči IPad, Číst Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči MOBI, Číst Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči DOC, Zdarma Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči AWZ, Download e-kniha Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči iPad , Zdarma Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči DJVU, Download Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči DVD, Číst Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči TXT, Book Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči stažení DJVU, Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči stažení kniha zdarma, Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči stažení kniha pdf zdarma, Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči pdf zdarma, Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči stažení kniha epub zdarma, Jak (pře)žít se stárnoucími rodiči ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply