Jak se jmenuje tahle knížka? Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jak se jmenuje tahle knížka? Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jak se jmenuje tahle knížka? Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jak se jmenuje tahle knížka?


Kniha plná logických hádanek podaných příběhovou formou. Přijdete na tyto chytáky?

Příbuzenský sňatek – Jak známo, blízcí příbuzní nesmějí spolu uzavírat manželství. Smí se muž oženit se sestrou své vdovy?

Mezinárodně právní problém – Dejme tomu, že letadlo spadne přesně na hranici mezi oběma státy. Který z obou států dodá rakve na pozůstalé po obětech?Kniha v českém jazyce!


Stažení Jak se jmenuje tahle knížka? zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jak se jmenuje tahle knížka? (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jak se jmenuje tahle knížka? zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jak se jmenuje tahle knížka?.pdf (EUR-0.00)

  Jak se jmenuje tahle knížka?.epub (EUR-0.00)

  Jak se jmenuje tahle knížka?.doc (EUR-0.00)

  Jak se jmenuje tahle knížka?.txt (EUR-0.00)

  Jak se jmenuje tahle knížka?.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jak se jmenuje tahle knížka?.PDF – (EUR 0.00);

  Jak se jmenuje tahle knížka?.MOBI – (EUR 0.00);

  Jak se jmenuje tahle knížka?.EPUB – (EUR 0.00);

  Jak se jmenuje tahle knížka?.DOC – (EUR 0.00);

  Jak se jmenuje tahle knížka?.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  What is the Name of this Book? (1981)

  Žánr:
  Hobby, Věda, Matematika a logika
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  MorriconeTheGod

  15.11.2017

  Skvělá knížka nabitá rafinovanými hádankami. Pět nedám kvůli překladu, kde jsem – pokud si pamatuju – narazil na nějaké chyby, které takřka znemožnily řešení některých hádanek (špatný překlad logické spojky, která pak odvádí od použití správné logické operace) a také kvůli určité jednotvárnosti hádanek, které začnou časem nudit.

  Alma-Nacida

  04.03.2017

  Kniha není právě z nejnovějších a možná i proto jsem některé hádanky už znala, ale i tak byla celkem zábavná. Jen moje ego zase utrpělo nějaké ty šrámy, něco jsem zkrátka nerozlouskla. 🙂

  DalJa

  03.06.2016

  Dokonalá kniha pro lidi, co mají rádi hrátky s mozkem. Pokud chcete, aby se vám trochu zavařily závity (říká se tomu prý rekreační matematika a logika), určitě si ji sežeňte. Zrovna otázky ve zdejší anotaci jsou pro knihu spíš netypické – jsou z celkem krátké "zahřívací kapitoly" s vtípky a chytáky. Pak už následuje plná kniha úkolů řešitelných poctivě matematicky, tj. bez chytáků. A to, že jsou zasazené do pohádkově-zábavných kulis, neznamená, že některé z nich nejsou pěkně náročné.

  Nelly

  30.08.2014

  Knihy jako tato mne neustále utvrzují v tom, že mi sudičky zapomněly nadělit logické myšlení. A právě proto (nebo i přes to) knihy tohoto typu miluju!

  kapllu

  21.03.2013

  Některé hádanky jsou hodně profláklé, ale tady jich je spoustu neznámých. Jako plus vnímám zpracování, autor neservíruje suché otázky a odpovědi, ale promlouvá ke čtenářovi a udržuje s ním kontakt. Pokud se nudíte a chcete si trochu zapřemýšlet, je tahle kniha tou pravou volbou. A nezáleží na tom, jste-li poctivec, padouch nebo normální člověk :-).

  gacie

  31.10.2012

  Pokud budete dělat přijímačky na Masaryčku, tak po téhle knížce určitě sáhněte. Je dobrá na procvičování logiky a k otázkám k Analytické části Testu Studijních Předpokladů (TSP).

  Jackjelly

  12.10.2011

  Docela zábavná kniha pro delší večery, pokud nemáte zrovna co dělat 🙂  TAGS:

  Online Jak se jmenuje tahle knížka? ebook, Kniha Jak se jmenuje tahle knížka? FB2, Download Jak se jmenuje tahle knížka? PDF , Download Jak se jmenuje tahle knížka? MOBI, Online Jak se jmenuje tahle knížka? kniha, Zdarma Stažení Jak se jmenuje tahle knížka? IPhone, Online kniha Jak se jmenuje tahle knížka? PDF, Zdarma Jak se jmenuje tahle knížka? DJVU, Zdarma Stažení Jak se jmenuje tahle knížka? TXT, Stažení Jak se jmenuje tahle knížka? RTF, Online Jak se jmenuje tahle knížka? FB2 , e-kniha Jak se jmenuje tahle knížka? stažení TXT, Zdarma Jak se jmenuje tahle knížka? stažení kniha, e-kniha Jak se jmenuje tahle knížka? download MOBI, Stažení Jak se jmenuje tahle knížka? IPad, Číst Jak se jmenuje tahle knížka? MOBI, Číst Jak se jmenuje tahle knížka? DOC, Zdarma Jak se jmenuje tahle knížka? AWZ, Download e-kniha Jak se jmenuje tahle knížka? iPad , Zdarma Jak se jmenuje tahle knížka? DJVU, Download Jak se jmenuje tahle knížka? e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jak se jmenuje tahle knížka? DVD, Číst Jak se jmenuje tahle knížka? TXT, Book Jak se jmenuje tahle knížka? stažení DJVU, Jak se jmenuje tahle knížka? stažení kniha zdarma, Jak se jmenuje tahle knížka? stažení kniha pdf zdarma, Jak se jmenuje tahle knížka? pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jak se jmenuje tahle knížka? pdf zdarma, Jak se jmenuje tahle knížka? stažení kniha epub zdarma, Jak se jmenuje tahle knížka? ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply