Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jak vyhrávat pokerové turnaje - Díl 2. - Myslete jen na vítězství


Stejně jako první díl je i druhý kompletně a vlastnoručně napsán Jonathanem Littlem, který má neobvyklý dar vysvětlovat jednoduše a pochopitelně i poměrně složité koncepty. Jeho styl je velmi živý a dobře se čte. Tato kniha poskytne čtenářům rady, jak hrát v jednotlivých fázích turnaje, zejména pak v klíčových fázích jako je bublina a finálový stůl. Celá jedna kapitola je věnována short-handed hře, kdy u stolu sedí jen několik hráčů a pak také závěrečnému heads upu. Následně se pak autore věnuje aspektům turnajové hry z pohledu profesionálního hráče živých turnajů. Jedná se o zajímavé čtení o věcech, o kterých možná čtenáři doposud nikdy příliš nepřemýšleli. Dalším podstatným aspektem hry na živo je pak čtení soupeřů. Little ve své knize popisuje důležitost a význam signálů, které online hráči tak často podceňují. Čtenáře také seznámí s tím, jak tyto signály vypozorovat a především, jak je v praxi uplatnit. Na závěr si pak autor připravil analýzu 30 vlastních odehraných hand z turnajů, ve kterých se dozvíte, jak přemýšlí špičkoví hráči nad obtížnými rozhodnutími u stolu, jaké faktory zvažují a na co si dávat pozor.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství.pdf (EUR-0.00)

  Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství.epub (EUR-0.00)

  Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství.doc (EUR-0.00)

  Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství.txt (EUR-0.00)

  Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství.PDF – (EUR 0.00);

  Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství.MOBI – (EUR 0.00);

  Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství.EPUB – (EUR 0.00);

  Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství.DOC – (EUR 0.00);

  Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Secrets of Professional Tournament Poker, Vol. 2: Stages of the Tournament

  Žánr:
  Sport
  Vydáno: , Poker Publishing
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství ebook, Kniha Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství FB2, Download Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství PDF , Download Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství MOBI, Online Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství kniha, Zdarma Stažení Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství IPhone, Online kniha Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství PDF, Zdarma Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství DJVU, Zdarma Stažení Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství TXT, Stažení Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství RTF, Online Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství FB2 , e-kniha Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství stažení TXT, Zdarma Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství stažení kniha, e-kniha Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství download MOBI, Stažení Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství IPad, Číst Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství MOBI, Číst Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství DOC, Zdarma Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství AWZ, Download e-kniha Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství iPad , Zdarma Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství DJVU, Download Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství DVD, Číst Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství TXT, Book Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství stažení DJVU, Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství stažení kniha zdarma, Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství stažení kniha pdf zdarma, Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství pdf zdarma, Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství stažení kniha epub zdarma, Jak vyhrávat pokerové turnaje – Díl 2. – Myslete jen na vítězství ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply