Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí


Udělejte vše pro to, aby vaše peníze pracovaly za vás a vy jste mohli strávit život jinak, než prací pro peníze. Třeba cestováním, hraním se svými dětmi nebo hledáním dárků pro své milované, udělejte to hned. Odhalte filosofii trefy a odpálkujte chudobu mimo životní hrací plochu jednou pro vždy. Poctivě analyzujte situace, abyste se vyhnuli chybám. Život není tanec, krok zpátky udělat nelze. Využijte každé příležitosti a pravidel, která jsou popsaná v této knize…Kniha v českém jazyce!


Stažení Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí.pdf (EUR-0.00)

  Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí.epub (EUR-0.00)

  Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí.doc (EUR-0.00)

  Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí.txt (EUR-0.00)

  Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí.PDF – (EUR 0.00);

  Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí.MOBI – (EUR 0.00);

  Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí.EPUB – (EUR 0.00);

  Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí.DOC – (EUR 0.00);

  Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Ekonomie a obchod
  Vydáno: , Plot
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  ladyba

  21.10.2015

  Procházka je oprávněně označován za českého "Kiyosakiho". Na můj vkus až moc myslí v dolarech. Když jsem se pročítala originální "kiyosakiádou", pořád jsem si říkala, kdy nějaký český autor napíše český ekvivalent se všemi nešvary nejen české nájemní kinderstube. Navzdory značnému kiyosakiování, Procházka tuhle očekávanou úlohu nesplnil. Píše o sobě a svém podnikání, jak je rozvíjel v mnoha oborech. V případě nemovitostí pořád se jen píše o ideálním modelu pronajímání nemovitosti s ideálním hotovostní tokem, jako by neexistovali žádní problémoví nájemníci a výpadky z nájmu, které vás mohou dostat až na hracici exekuce. V Americe se lidé často stěhují, nelpí na nemovitostech jako Evropané. Velký nájemní boom nastal i po krachu trhu s nemovitostmi v USA před pár lety. Ale my pořád trpíme socialistickou výchovou a co není naše, toho si nevážíme a máme sklony spíše ničit… nebo si i na úkor opravdového majitele dokonce přivlastnit.

  LordSnape

  08.02.2013

  Je vidět, že se Procházka nechal svým idolem v podobě Roberta Kiyosakiho velmi inspirovat a většinu pisálkovských manýrů přebral tedy i do své knihy. Nicméně čtivo je to dobré, srozumitelné, přehledné a řekl bych místy i méně útočné, než Bohatý táta, chudý táta. Příběh autora, jak přišel k penězům je zajímavý a chvályhodný, ale po pravdě mi vadily ty věčné stížnosti a nadávky na levicové názory, roli státu v hospodářství a bohatství lidí z restitucí, výher či darů. Pravdou je, že aby člověk něco dokázal a vybudoval si finanční nezávislost je trnitá cesta plná odříkání a různých překážek, o ztrátě přátel ani nemluvě. Souhlasím, že patologická závist je špatná vlastnost a vede k většině sporů a krádeží a že peníze jsou prakticky už jen imaginární platidlo. Nicméně číst pořád dokola o tom, jak je spoření na důchod k ničemu a všichni neúspěšní jsou zlí, mi poměrně vadilo. O literární hodnotě nemá smysl se vůbec bavit, kniha sází především na informační náplň psanou jednoduchým jazykem, jakožto u většiny děl faktu a osobního rozvoje.

  dalimoni

  09.12.2012

  Výborné. Ani jsem to nečekal. Trošku takový "český Kiyosaki". Autor se na něj i částečně odkazuje na některé jeho citáty atd., ale píše o svém životě, své nápady a rady, které jsou z českého prostředí. Tím se dají lépe aplikovat než rady Roberta Kiyosakiho, který podniká v USA a tam platí jiné právní normy než zde. Některé pasáže jsou psány typicky pravicově (podpora podnikání, ne progresivnímu zdanění….), ale velmi dobře argumentačně podloženy, takže s autorem po předložení argumentů nelze než nesouhlasit (ve většině názorů). Kniha se mi líbila a určitě jí doporučuji pro milovníky tohoto žánru.  TAGS:

  Online Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí ebook, Kniha Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí FB2, Download Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí PDF , Download Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí MOBI, Online Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí kniha, Zdarma Stažení Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí IPhone, Online kniha Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí PDF, Zdarma Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí DJVU, Zdarma Stažení Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí TXT, Stažení Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí RTF, Online Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí FB2 , e-kniha Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí stažení TXT, Zdarma Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí stažení kniha, e-kniha Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí download MOBI, Stažení Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí IPad, Číst Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí MOBI, Číst Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí DOC, Zdarma Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí AWZ, Download e-kniha Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí iPad , Zdarma Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí DJVU, Download Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí DVD, Číst Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí TXT, Book Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí stažení DJVU, Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí stažení kniha zdarma, Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí stažení kniha pdf zdarma, Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí pdf zdarma, Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí stažení kniha epub zdarma, Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply