Jako stébla trav Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jako stébla trav Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jako stébla trav Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jako stébla trav


Psychologický román o dvojici žen rozdílného postavení i barvy pleti, které osud přinutil ke sblížení a společnému životu na jihoafrické farmě.

Farma kdesi na severu Jižní Afriky, v čase, kdy ještě vládl apartheid. Bílá Jihoafričanka Märit tu v poklidném běhu dnů žije s manželem Benem, Angličanem, který na žhavém kontinentu našel naplnění svého snu. Jednoho dne musí jejich černá služebná Grace navštívit nemocnou příbuznou, a tak ji v domě zastoupí dcera Tembi. Grace se však ze své cesty už nevrátí – zachycena projíždějícím automobilem umírá v prachu ranní silnice. Brzy nato nalezne na jiné silnici, očarován stádem krásných antilop, smrt i farmář Ben.
Märit a Tembi, dvě ženy, jimž se tak náhle zhroutil celý svět, by mělo všechno, počínaje barvou kůže, jen rozdělovat – přesto k sobě nacházejí cestu. Osamoceny na farmě, s nekonečnou bolestí ve svých srdcích, snaží se najít způsob, jak žít dál a jak v sobě najít vnitřní sílu naděje, která by zahnala hrozivý, a přesto svůdný přízrak smrti…
Román Jako stébla trav je mistrovským dílem. Ač jde o autorovu knižní prvotinu, básnivý jazyk, smysl pro temnou krásu i schopnost gradovat vyprávění jsou kvalitami, pro něž se Lewis DeSoto stal reprezentativním prozaikem v nabídce knižních klubů na celém světě.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jako stébla trav zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jako stébla trav (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jako stébla trav zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jako stébla trav.pdf (EUR-0.00)

  Jako stébla trav.epub (EUR-0.00)

  Jako stébla trav.doc (EUR-0.00)

  Jako stébla trav.txt (EUR-0.00)

  Jako stébla trav.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jako stébla trav.PDF – (EUR 0.00);

  Jako stébla trav.MOBI – (EUR 0.00);

  Jako stébla trav.EPUB – (EUR 0.00);

  Jako stébla trav.DOC – (EUR 0.00);

  Jako stébla trav.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  A Blade of Grass (2003)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  lusila

  08.04.2017

  Krásne napísaná kniha, hoci príbeh nie je idylický a končí tragicky. Napriek tomu ju radím ku knihám, pri ktorých som smutná, že sa skončila.

  MichelleS

  10.10.2016

  Jednoduše mi sedla, přestože to bylo trochu drsnější čtení, než jsem čekala a než se na začátku zdálo. Märit a Tembi, černá a bílá, tak jiné a přesto tak podobné, spojené ztrátou. Možná je to k sobě táhne, protože se obě mezi svými trochu odlišují? Zaujal mě rytmus vyprávění, kdy se poklidné scény pravidelně střídají s dramatickými. Nezapomenutelné popisy přírody – barvy, vůně, … a s tím korespondující nálady a pocity hlavních postav. Ta naděje, touha po životě, po domově umocněná motivem tajně opečovávané zahrádky.

  Koka

  03.02.2016

  Kniha měla téměř všechno, co od dobré moderní beletrie čekám: exotické prostředí, výrazný sociální a rasový motiv, střet soukromého života s velkými dějinami, komorní rozsah s malým počtem postav a krátkou dobou trvání příběhu. Jediné, co chybělo, je alespoň náznak humoru a záblesk naděje. Hrdinkou je vlastně taková Betty McDonald naopak – farmářka, která o farmaření, fyzické práci, povinnostech sezonních dělníků, zákonitostech úrody a života neví vůbec, ale vůbec nic. Ta postava byla docela nepřesvědčivá, ale vždy, kdy mě štvala její zabedněnost, neschopnost předvídat i ty nejlogičtější nevyhnutné děje, které nastanou, vždy jsem si uvědomila – aha, to jsou ty "jiné kulturní vzorce". Jakoby ani nežila v segregované společnosti, resp. jakoby se až časem, v dospělosti, kdy už je pozdě, dozvídala, co taková rasová segregace v její zemi vlastně obnáší. Příběh je pro nás nepochopitelný, ale protože víme, že toto všechno a mnohé podobné se v JAR běžně dělo (a zřejmě ještě v různých formách i děje), o to více fascinuje nepatetická samozřejmost, se kterou autor vykresluje i nejsilnější scény.  TAGS:

  Online Jako stébla trav ebook, Kniha Jako stébla trav FB2, Download Jako stébla trav PDF , Download Jako stébla trav MOBI, Online Jako stébla trav kniha, Zdarma Stažení Jako stébla trav IPhone, Online kniha Jako stébla trav PDF, Zdarma Jako stébla trav DJVU, Zdarma Stažení Jako stébla trav TXT, Stažení Jako stébla trav RTF, Online Jako stébla trav FB2 , e-kniha Jako stébla trav stažení TXT, Zdarma Jako stébla trav stažení kniha, e-kniha Jako stébla trav download MOBI, Stažení Jako stébla trav IPad, Číst Jako stébla trav MOBI, Číst Jako stébla trav DOC, Zdarma Jako stébla trav AWZ, Download e-kniha Jako stébla trav iPad , Zdarma Jako stébla trav DJVU, Download Jako stébla trav e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jako stébla trav DVD, Číst Jako stébla trav TXT, Book Jako stébla trav stažení DJVU, Jako stébla trav stažení kniha zdarma, Jako stébla trav stažení kniha pdf zdarma, Jako stébla trav pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jako stébla trav pdf zdarma, Jako stébla trav stažení kniha epub zdarma, Jako stébla trav ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply