Jen jedno jablko denně Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jen jedno jablko denně Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jen jedno jablko denně Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jen jedno jablko denně


Emma se ve svých dvaatřiceti letech rozhodla čelit největší výzvě svého života: zvítězit nad svou závislostí na hladu, cvičení a sebekontrole a konečně porazit anorexii. Po desetiletém boji se rozhodla, že je na čase přestat hladovět a začít žít. Otevřeně píše o plíživém začátku nemoci, nejhorších obdobích i řadě malých úspěchů, o své touze po dítěti, ale také strachu z „normálního“ života. Anorexii představuje jako nemoc, která více než tělesný vzhled a váhu postihuje duši nemocného i jeho blízkých. Knih s podobným tématem bylo napsáno i vydáno mnoho, ale tento příběh představuje anorexii z jiné stránky, než ji známe – že to není pouze nemoc dospívajících dívek toužících po postavě modelky a vyléčení z ní je mnohem těžší než přibrat pár kilogramů. Emma Woolfová je praneteř Virginie Woolfové. Studovala v Oxfordu, pracovala v nakladatelství a nyní je novinářkou a spisovatelkou na volné noze. Žije v Londýně a připravuje další knihu Ministry of Thin.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jen jedno jablko denně zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jen jedno jablko denně (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jen jedno jablko denně zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jen jedno jablko denně.pdf (EUR-0.00)

  Jen jedno jablko denně.epub (EUR-0.00)

  Jen jedno jablko denně.doc (EUR-0.00)

  Jen jedno jablko denně.txt (EUR-0.00)

  Jen jedno jablko denně.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jen jedno jablko denně.PDF – (EUR 0.00);

  Jen jedno jablko denně.MOBI – (EUR 0.00);

  Jen jedno jablko denně.EPUB – (EUR 0.00);

  Jen jedno jablko denně.DOC – (EUR 0.00);

  Jen jedno jablko denně.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  An apple a day (2013)

  Žánr:
  Literatura světová, Literatura faktu
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Irimie

  24.12.2017

  Zajímavá kniha – taková osobní zpověď anorektičky. Jen by to mohlo být o 50 stran kratší a nic by se nestalo, na konci jsem už pasáže přeskakovala…

  Zumajda

  25.08.2017

  Zajímavě napsaná, dočetla jsem celou, konec je moc pěkný.

  Pauvka

  01.07.2017

  Někdy nezáživné díky opakování některých věcí. Ze začátku mě kniha pohltila že jsem nedokázala přestat ale potom mě to přešlo. Konec krásný.

  jana.hud

  27.12.2016

  2,5 hvězdičky za pozitivní zavěr…. Kniha je zajímavou sondou do života a hlavně myšlení již dospělé ženy trpící psychickou nemocí, která se hrozně špatně léčí.
  Bohužel styl psaní mi neseděl, hodně informací se opakovalo…dočetla jsem jen proto abych se dozvěděla jak k to z Em dopadne a zda se přiblíží vyléčení.

  fransi

  14.02.2015

  Myslím si, že ten který něco takového zažil to vnímá jinak, než ti co si ničím takovým neprošli… Ke konci mi ukápla i slza.. Podle mě je kniha dobře zpracovaná!

  mimidra

  07.08.2014

  Je to zajímavý pohled na anorexii, ale na můj vkus se autorka v knize často opakuje, což dělá knihu místy dost nezáživnou.

  Ivy

  15.12.2013

  Konečně příběh, který dokazuje, že anorexie není je poblouznění mladých nespokojených holek.

  kniholka

  01.11.2013

  Vzhledem k věku autorky je to trochu jiná knízka o anorexii. Autorka se zaměřuje na problémy ve své hlavě a příběh dokresluje cestopisnými pasážemi. Škoda, že se často opakuje, ke konci už to knize ubíralo na čtivosti.  TAGS:

  Online Jen jedno jablko denně ebook, Kniha Jen jedno jablko denně FB2, Download Jen jedno jablko denně PDF , Download Jen jedno jablko denně MOBI, Online Jen jedno jablko denně kniha, Zdarma Stažení Jen jedno jablko denně IPhone, Online kniha Jen jedno jablko denně PDF, Zdarma Jen jedno jablko denně DJVU, Zdarma Stažení Jen jedno jablko denně TXT, Stažení Jen jedno jablko denně RTF, Online Jen jedno jablko denně FB2 , e-kniha Jen jedno jablko denně stažení TXT, Zdarma Jen jedno jablko denně stažení kniha, e-kniha Jen jedno jablko denně download MOBI, Stažení Jen jedno jablko denně IPad, Číst Jen jedno jablko denně MOBI, Číst Jen jedno jablko denně DOC, Zdarma Jen jedno jablko denně AWZ, Download e-kniha Jen jedno jablko denně iPad , Zdarma Jen jedno jablko denně DJVU, Download Jen jedno jablko denně e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jen jedno jablko denně DVD, Číst Jen jedno jablko denně TXT, Book Jen jedno jablko denně stažení DJVU, Jen jedno jablko denně stažení kniha zdarma, Jen jedno jablko denně stažení kniha pdf zdarma, Jen jedno jablko denně pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jen jedno jablko denně pdf zdarma, Jen jedno jablko denně stažení kniha epub zdarma, Jen jedno jablko denně ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply