Ještě je můžeme vidět Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ještě je můžeme vidět Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ještě je můžeme vidět Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ještě je můžeme vidět


Zajímavá kniha o cestách autora sci-fi a jeho přítele zoologa za ohroženými druhy zvířat.

V cestopisných reportážích sledujeme jejich výpravy za ohroženými druhy zvířat do přírodních rezervací. Adams vnímá nejen problematiku ochrany ohrožených zvířat, ale i život a problémy lidí na daném území. Odhaluje tak vztahy, které přírodovědcům unikají. V doslovu jsou doplněny osudy zmíněných ohrožených zvířat po roce 1990.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ještě je můžeme vidět zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ještě je můžeme vidět (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ještě je můžeme vidět zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ještě je můžeme vidět.pdf (EUR-0.00)

  Ještě je můžeme vidět.epub (EUR-0.00)

  Ještě je můžeme vidět.doc (EUR-0.00)

  Ještě je můžeme vidět.txt (EUR-0.00)

  Ještě je můžeme vidět.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ještě je můžeme vidět.PDF – (EUR 0.00);

  Ještě je můžeme vidět.MOBI – (EUR 0.00);

  Ještě je můžeme vidět.EPUB – (EUR 0.00);

  Ještě je můžeme vidět.DOC – (EUR 0.00);

  Ještě je můžeme vidět.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Last Chance to See (1991)

  Žánr:
  Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Mr.Donut

  29.05.2017

  „On si fakt myslí, že je člověk?“ zeptal jsem se.
  „No jasně. Když si myslí, že jeho matkou je Carl, tak to z toho snad vyplývá, nebo ne? Ptáci možná nejsou kdovíjak chytrý, ale myslej logicky. Je pevně přesvědčenej, že je člověk. Úplně kašle na ostatní poštolky – vůbec na ně nemá čas, jsou to pro něj jen nějaký ptáci. Ale když přijde Carl, tak se může úplně pominout. Je to svízel, protože takovýho ptáka samozřejmě nemůžete vypustit do přírody, protože by vůbec nevěděl co dělat. Nehnízdil by, nelovil by, pořád by chtěl jen lítat do restaurace a tak.“ (s. 151-2)

  Silvuš

  24.02.2017

  Naprosto skvělá kniha. Adams Douglas cestuje se svým kamarádem, zoologem Markem Carwardinem, po celém světě a společně hledají druhy živočichů, kteří jsou na pokraji vyhynutí a zjišťují, co je potřeba udělat pro jejich záchranu. Autor sci-fi příběhů a vášnivý zoolog tvoří dokonalý tým. Kniha, navzdory vážnému tématu, je napsána velmi vtipně. Poučné a zajímavé čtení.

  Eremites

  22.11.2016

  Úžasně napsáno. Měla by to být povinná četba každého pozemšťana. Velká škoda, že takových knih není více….

  petrusio

  28.03.2016

  Naprosto fenomenální kniha, která je spojením humoru (Douglas je tuším autorem Červeného trpaslíka) a úžasných informací ze světa zvířat. Doporučuji především pasáž o druhové strategii varanů komodských, opravdu jsem se zasmála. Lehké čtení a vážné věci, jako je vymírání některých živočišných druhů. Dala bych jako povinnou četbu do škol.

  Ajaiwik

  16.01.2016

  Úžasné spojení Douglasova humoru a přírody. Informací, které jsou pro nás důležité vědět a poznamek, bez kterých by takovou smršť ohrožených druhů neunesl ani muj profesor biologie. Opravdu skvělá kniha, moc jsem si jí užila…

  Finskej

  07.02.2014

  Obávám se, že od chvíle, kdy kniha vyšla poprvé, se situace změnila a o některých popisovaných tvorech si možná brzo budeme moci už jen přečíst… Snad proto by každý, kdo se domnívá, že ho příroda a zvířata zajímají, neměl tento titul opominout. Neveselé, leč čtivé a poučné.

  leami

  03.09.2012

  Z této knihy jsem se poprvé dověděla o papouškovi, kterému se říká kakapo soví. V době, kdy ji autor psal, se ani nevědělo, zda je nějaký exemplář naživu. Dnes, po mnohaleté práci je jich celkem 125. I ostatní kapitoly jsou krásné a poučné. A díky autorovi i veselé. Určitě doporučuji. Je to jiné kafe než klasický Adams, Marvin se tam neobjeví.

  hanta

  11.01.2012

  Veselá kniha o neveselém vymírání velkých zvířat. Zejména pasáže o byrokracii v Zairu a roznášení pachové stopy Douglase po Číně jsou vražedně vtipné. Bavil jsem se ještě víc než u stopařova průvodce.  TAGS:

  Online Ještě je můžeme vidět ebook, Kniha Ještě je můžeme vidět FB2, Download Ještě je můžeme vidět PDF , Download Ještě je můžeme vidět MOBI, Online Ještě je můžeme vidět kniha, Zdarma Stažení Ještě je můžeme vidět IPhone, Online kniha Ještě je můžeme vidět PDF, Zdarma Ještě je můžeme vidět DJVU, Zdarma Stažení Ještě je můžeme vidět TXT, Stažení Ještě je můžeme vidět RTF, Online Ještě je můžeme vidět FB2 , e-kniha Ještě je můžeme vidět stažení TXT, Zdarma Ještě je můžeme vidět stažení kniha, e-kniha Ještě je můžeme vidět download MOBI, Stažení Ještě je můžeme vidět IPad, Číst Ještě je můžeme vidět MOBI, Číst Ještě je můžeme vidět DOC, Zdarma Ještě je můžeme vidět AWZ, Download e-kniha Ještě je můžeme vidět iPad , Zdarma Ještě je můžeme vidět DJVU, Download Ještě je můžeme vidět e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ještě je můžeme vidět DVD, Číst Ještě je můžeme vidět TXT, Book Ještě je můžeme vidět stažení DJVU, Ještě je můžeme vidět stažení kniha zdarma, Ještě je můžeme vidět stažení kniha pdf zdarma, Ještě je můžeme vidět pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ještě je můžeme vidět pdf zdarma, Ještě je můžeme vidět stažení kniha epub zdarma, Ještě je můžeme vidět ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply