Ještě jeden den Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ještě jeden den Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ještě jeden den Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ještě jeden den


Pro Rhiannon jsou všechny dny stejné. Časem se smířila i s tím, že její přítel Justin je temperamentní, ale odtažitý, a že to není kluk z romantických filmů. A naučila se několik základních pravidel: nedělat si příliš velké naděje, neupínat se na Justina a nesnažit se ho změnit.
Ale jednou se vše změní. Justin je jako vyměněný a prožijí dokonalý den. Ovšem příští ráno si Justin z předchozího dne vůbec nic nepamatuje a vše se vrátí do starých kolejí. A najednou do jejího života vstoupí cizinec, který tvrdí, že onen dokonalý den strávila s ním – s ním v Justinově těle.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ještě jeden den zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ještě jeden den (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ještě jeden den zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ještě jeden den.pdf (EUR-0.00)

  Ještě jeden den.epub (EUR-0.00)

  Ještě jeden den.doc (EUR-0.00)

  Ještě jeden den.txt (EUR-0.00)

  Ještě jeden den.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ještě jeden den.PDF – (EUR 0.00);

  Ještě jeden den.MOBI – (EUR 0.00);

  Ještě jeden den.EPUB – (EUR 0.00);

  Ještě jeden den.DOC – (EUR 0.00);

  Ještě jeden den.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Den co den (2.)

  Žánr:
  Literatura světová, Sci-fi, Dívčí romány
  Formáty eknihy: EPUB, PDF
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  TerezaMondeková

  30.11.2017

  Kniha mě naprosto pohltila. Je NÁDHERNÁ!!! Myslela jsem si, že to bude ta obyčejná zamilovaná kniha, ale když jsem ji začínala číst nemohla jsem se odtrhnout! Kniha je pro mě zase něco nového, originálního… Jediný co mi vadí je to, že je otevřený konec já bych tam osobně chtěla epilog nebo další díl jak to bude s Rhiannon a Alexem to mě hodně zajímá. A taky naprosto KRÁSNÁ obálka ta mě zaujala hned na první pohled. Přečteno jedním dechem. Určitě doporučuji.

  MattieStyles

  14.11.2017

  Neobvyklé téma. Uzasny napad a zpracování. Nemohla jsem se odtrhnout. Malinko mi jen vadí ten otevřeny konec:)

  elisa194

  13.11.2017

  Teda to je zvláštní kniha. Nejdřív me bavila, rikala jsem si co se bude dít a pak me bavit prestala..necetla jsem předchozí díl.

  MíšaS.

  22.10.2017

  Líbila se mi o fousek víc než Den co den, ale ani tak to není žádná diskotéka…

  Evice666

  12.10.2017

  Kniha byla čtivá a i příběh se mi velice líbil.
  Určitě bych si přečetla i pokračování.

  Xman

  30.08.2017

  Po zjištění, že kniha „Den co den” má pokračování, jsem druhý den letěl do knihovny a těšil se na čtení. Po prvních stránkách jsem ale zjistil, že to žádné pokračování není a informace o tom, že je to druhá kniha ze série, je zcela lživá. Není to žádné pokračování, je to pohled z druhé strany, který může být pro někoho zajímavý, ale mě to tedy vůbec nezajímalo a knihu jsem šel téměř okamžitě vrátit.
  Nedávno jsem četl „Okamžiky štěstí”, kde jde o stejný princip, s tím rozdílem, že si Patrik Hartl nehraje na dvě knihy, natož na nějaké pokračování a rovnou nám dává jednu knihu.
  Byl jsem opravdu hodně zklamán.

  Calla2002

  07.07.2017

  Páni prostě páni…je to úžasná kniha opravdu jsem nečekala že to bude tak dobrý myslela jsem si že to bude prostě průměr a že to nebude tak zajímavý a zauzlovaný.
  Po celpu dobu jsem byla napnutá jak to skončí na konci už jsem si byla jistá že už se nikdy neuviděj a že to skončí blbě ale on vybral tak rostomilýho kluka Alexandra(teda alespoň mě připadal rostomilej) a bude si myslet jak na A hned zapomene a začne si s ním.
  A ještě k tomu jsem v půlce knihy zjistila že čtu druhej díl ale asi to není nijak hrozný když 1 díl je o něm nebo z jeho pohledu ne ?
  A korunku tomu nasadilo ještě to že to skončilo s otevřeným koncem
  Rozhodně si zaslouží 5*

  natalie2171

  01.04.2017

  Kdybych knihu četla hned po dočtení Den co den, asi bych si ji neužila tolik, jako jsem si ji užila teď.
  Opět krásně napsané, vůbec mi to nepřipadalo jako nějaká novela napsaná jen z jiného pohledu. Svět z pohledu Rhiannon se zdál být nevinný a rozdílný vzhledem ke světu A.
  Nakonec chci říct, že jsem moc ráda za tento konec. Z pohledu A se to zdálo jako definitivní konec, který dostaneme, ale tenhle konec mi dává naději, že se bude dít ještě něco víc. Já jsem alespoň s tímto příběhem neskončila. Ani zdaleka ne. Jsem moc ráda, že ve světě YA máme i něco takového. Něco, co se zpočátku zdá jako něco jednoduchého, ale autor to dokáže napsat tak, že sama se musím ptát na otázky, na které jsem se nikdy sama sebe neptala.

  ajla5

  19.02.2017

  To jako vážně?! David Leviathan se odvažuje takhle špýmovat s křehkou psychikou svých čtenářů? Kam až to ti spisovatelé chtějí hnát? Pokud se nedozvím, že existuje ještě další díl, tak je tohle ta nejsmutnější kniha ze všech na světě! Samozřejmě až po Nabarveném ptáčeti, Owenu Meanym atd. Jsem prostě rozčilená a smutná a už nikdy nebudu číst…

  andrea4315

  15.02.2017

  Zkusila jsem, protože jednička mě přímo nadchla, ale jste-li jako já, že vás nikdy nebavilo, číst ten samý příběh, jen z pohledu druhého pohlaví, tak ani toto vás nezmění.
  Prostě jsem se nedokázala přenést přes pocit "tohle jsem už četla" a oči samy skočily o odstavec dál, ač je to docela dlouho, co jsem prečetla jedničku. Tímhle stylem čtení jsem se ani začíst nemohla.
  Proto nehodnotím a možná bych neměla dávat ani přečteno, ale je to potřeba to napsat, je to opravdu to samé co jednička jen z pohledu Rhiannon.
  Pokud nebude další díl, asi ideálně se střídáním kapitol z pohledu A a Rhiannon, kde bychom se dověděli něco o původu A, a možnosti žití, soužití těchto bytostí v lidském světě, tak pro mě tato série končí jedničkou.

  Bee

  13.02.2017

  Knihu jsem nedávno objevila s naprostým nadšením, protože předchozí díl mě totálně nadchnul. Měla jsem za to, že se jedná o pokračování, ale i tohle mě bavilo. Knihy z pohledu druhých osob mě většinou absolutně neberou – v mém případě to fungovalo jen u Krásné a Nádherné katastrofy od J. McGuire. Ale sem to tak nějak pasovalo, protože pro mě je příběh A. jedinečný a úžasný, co se týče nápadu a také názorů na život hlavního hrdiny. Kniha z druhého pohledu pro mě zajímavá byla skoro stejně, protože u hlavní hrdinky došlo k poměrně výrazným posunům ve vývoji osobnosti. Trochu jsem doufala, že se dějově dostaneme alespoň o kousek dál, ale ani mi to tak nevadilo. V tomhle příběhu nejde ani tak o zápletku jako o úžasné myšlenky a to u mě funguje.

  LilianaFalcon

  26.01.2017

  Doufala jsem, že se to dějově někam posune. Škoda…

  Petulla

  12.01.2017

  Neuvěřitelné pokračování/nepokračování.
  Ano, kniha má velkou hloubku a výrazné poselství! Nezáleží na tom, jakou máme barvu, národnost, jak vypadáme…nezáleží dokonce ani na pohlaví. Zamilovat se může kdokoliv a do koholiv. Nejde o tělo, jde o souznění a porozumění dvou duší…
  Rozhodně doporučuji a smekám pomyslný klobouk…

  JanaDor

  07.11.2016

  Celkově mi nesedl styl autora. Používá krátké a úsečné věty. Hlavní postavy byly špatně vykresleny, někdy si protiřečily a byly mi nesympatické. Ke konci mi to už přišlo překombinované a nesmyslné. Myslím, že mládež bude z knihy nadšená, ale pro starší generaci není. Někdy se z literatury pro mladé vyklube čtivo pro jakoukoliv věkovou skupinu. Zde bych ji doporučovala hlavně náctiletým.
  Pokud vás kniha zaujala nebo ji chcete zkusit díky prvnímu dílu, tak směle do ní. Nezapomeňte se podělit o dojmy z knihy. Jsem na ně moc zvědavá. Možná tento autor nebude můj šálek kávy. Uvidíme…..

  Attia

  04.11.2016

  Pociťuji tolik emocí stejně jako jsem cítila u prvního dílu, ale tyto jsou diametrálně odlišné. V pokračování jsem čekala ledacos, ovšem autor mě stejně šokoval.

  Pokud nebudete jen povrchními čtenáři, povšimněte si celkového hloubky příběhu ale výrazného poselství.  TAGS:

  Online Ještě jeden den ebook, Kniha Ještě jeden den FB2, Download Ještě jeden den PDF , Download Ještě jeden den MOBI, Online Ještě jeden den kniha, Zdarma Stažení Ještě jeden den IPhone, Online kniha Ještě jeden den PDF, Zdarma Ještě jeden den DJVU, Zdarma Stažení Ještě jeden den TXT, Stažení Ještě jeden den RTF, Online Ještě jeden den FB2 , e-kniha Ještě jeden den stažení TXT, Zdarma Ještě jeden den stažení kniha, e-kniha Ještě jeden den download MOBI, Stažení Ještě jeden den IPad, Číst Ještě jeden den MOBI, Číst Ještě jeden den DOC, Zdarma Ještě jeden den AWZ, Download e-kniha Ještě jeden den iPad , Zdarma Ještě jeden den DJVU, Download Ještě jeden den e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ještě jeden den DVD, Číst Ještě jeden den TXT, Book Ještě jeden den stažení DJVU, Ještě jeden den stažení kniha zdarma, Ještě jeden den stažení kniha pdf zdarma, Ještě jeden den pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ještě jeden den pdf zdarma, Ještě jeden den stažení kniha epub zdarma, Ještě jeden den ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply