Jindra Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jindra Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jindra Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jindra


Jindra -hraběnka Ostrovinová- Jindra byla dcerou bohatého statkáře. Po několika letech se vrací domu, kde se seznamuje s vychovatelem Lípou. Oba ihned pocítí vzájemné nesympatie ale po mnoha peripetiích se do sebe zamilují. Na scenu vstupuje hrabě Ostrovin, který se také zamilováva do Jindry.Jindra ho nechce nebot miluje Lípu. Neštěstí které se přivalilo na Jindřina otce, kterému shořel majetek a octl by se na mizině chce Jindra zabránit tím, že požádá o pujčku hraběte OSTROVÍNA. Ten má podmínku že si ho Jindra vezme. Jindra nakonec souhlasí ale svého muže nemiluje. Když o dva roky později porodí syna a vzápětí umírá piše si deníky. Její prosba je aby Lípa vychovaval jejího syna. Hrabě Ostrovín tuto prosbu akceptujeKniha v českém jazyce!


Stažení Jindra zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jindra (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jindra zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jindra.pdf (EUR-0.00)

  Jindra.epub (EUR-0.00)

  Jindra.doc (EUR-0.00)

  Jindra.txt (EUR-0.00)

  Jindra.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jindra.PDF – (EUR 0.00);

  Jindra.MOBI – (EUR 0.00);

  Jindra.EPUB – (EUR 0.00);

  Jindra.DOC – (EUR 0.00);

  Jindra.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , Vojtěch Šeba
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  haki34

  01.12.2016

  taková opravdová romantika 🙂

  Runkyna

  20.02.2016

  Má prateta, když sama emigrovala v 16 letech do USA za prací, tak si s sebou vzala jednu českou knihu… Dožila se úctyhodných 99 let (v tom věku plynně mluvila i psala nejen anglicky ale i česky bez přízvuku) a když jsem ji byla v roce 2001 navštívit, dala mi ji. Pěkná vlastenecká práce. V tomto vydání (1924) je opravdu archaická čeština, přesto je tento dívčí román inteligentní a čtivý.

  Luccy78

  12.06.2015

  Přesto si myslím, že je to poklad české literatury..

  maryzka

  20.04.2012

  Co o tom říci to se nedá mám dvoje vydaní jednak z roku 1924 a z roku 1942 obě knihy jsou vlastenecky napsany ovšem z roku 1924 má příšerný pravopis takový archaický pomalu jak A. Jirásek a je tam takový vlastenecký patesismu když se kouknete na film Filozofská historie takže to pochopíte Druhá kniha je psaná modernějším jazykem a je vydana v nejtešší chvili čewského národa takže je popsana tak aby lidé neklesli na duchu.  TAGS:

  Online Jindra ebook, Kniha Jindra FB2, Download Jindra PDF , Download Jindra MOBI, Online Jindra kniha, Zdarma Stažení Jindra IPhone, Online kniha Jindra PDF, Zdarma Jindra DJVU, Zdarma Stažení Jindra TXT, Stažení Jindra RTF, Online Jindra FB2 , e-kniha Jindra stažení TXT, Zdarma Jindra stažení kniha, e-kniha Jindra download MOBI, Stažení Jindra IPad, Číst Jindra MOBI, Číst Jindra DOC, Zdarma Jindra AWZ, Download e-kniha Jindra iPad , Zdarma Jindra DJVU, Download Jindra e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jindra DVD, Číst Jindra TXT, Book Jindra stažení DJVU, Jindra stažení kniha zdarma, Jindra stažení kniha pdf zdarma, Jindra pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jindra pdf zdarma, Jindra stažení kniha epub zdarma, Jindra ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply