Jíst, meditovat, milovat Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jíst, meditovat, milovat Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jíst, meditovat, milovat Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jíst, meditovat, milovat


Pouť pro mladé dámy za pozemskými i duchovními rozkošemi napříč Itálií, Indií a Indonésií

Úspěšná, dobře zajištěná novinářka po rozvodu s manželem a dalším nevydařeném vztahu prochází krizí, má pocit, že zklamala okolí i sebe. Rozhodne se odpoutat od všeho, čím dosud žila, opouští zaměstnání a vydává se sama na roční cestu kolem světa v naději, že pochopí, kam vlastně chce svůj další život nasměrovat. Na první zastávce v Itálii jí okouzlí italská bezprostřednost, žena pookřívá a bezstarostně vychutnává stejnou měrou nezávazné dvoření i bezkonkurenční kuchyni. Po čase odchází na čtyři měsíce do Indie, kde se v ášrámu usilovně pokouší prostřednictvím meditací najít cestu do vlastního nitra a ne vždy se jí to úplně daří. Hrdinčina cesta končí v Indonésii, kde se stane na ostrově Bali žačkou místního šamana. Nakonec, obohacena setkáním s odlišnými kulturami si postupně vyjasňuje vlastní představy i cíle a své cestování uzavírá s pocitem, že nyní již dokáže uvést svůj život do rovnováhy a stanovit jeho základní hodnoty.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jíst, meditovat, milovat zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jíst, meditovat, milovat (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jíst, meditovat, milovat zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jíst, meditovat, milovat.pdf (EUR-0.00)

  Jíst, meditovat, milovat.epub (EUR-0.00)

  Jíst, meditovat, milovat.doc (EUR-0.00)

  Jíst, meditovat, milovat.txt (EUR-0.00)

  Jíst, meditovat, milovat.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jíst, meditovat, milovat.PDF – (EUR 0.00);

  Jíst, meditovat, milovat.MOBI – (EUR 0.00);

  Jíst, meditovat, milovat.EPUB – (EUR 0.00);

  Jíst, meditovat, milovat.DOC – (EUR 0.00);

  Jíst, meditovat, milovat.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Eat, Pray, Love: One Woman’s Search for Everything Across Italy, India and Indonesia (2006)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Metafora
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (125)

  Přidat komentář

  MadamC

  24. ledna

  Kniha mne velmi bavila. Asi je to také tím, že miluji jógu a zajímám se o podobný styl života jako hlavní hrdinka. Také mi mnohé dala a utvrdila jsem se v názoru, že dělat něco proto, že je to tak podle společenského hlediska správné, je opravdu nesmysl a nic dobrého to člověku nepřinese. Rozhodně se k ní ještě někdy vrátím.

  Sandalkar

  13. ledna

  Takový humbuk kolem téhle knihy a já se s ní trápila týdny. Neutíkalo mi to, hlavní hrdinka mi nebyla úplně sympatická. Hvězdičky autorce dávám za vylíčení exotického prostředí…

  PavlínaAlžběta

  10. ledna

  Knihu již mám nějakou dobu a když jsem se kdysi pustila do čtení, odložila ji, dočetla ji nedávno z nudy a prostě nejsem typ čtenářek, které se nad románem, který byl i zfilmován rozplývají. 4tivé to občas je, ale mnohdy mě pasáže nudily, opět pohádka pro dospělé ženy a mladé dívky, občas nereálné. V části Itálie děj se lehce četl, v Indii jsem se začetla o něco více, ale stále žádné uchvácení. Předávání nějakého hlubšího filozofického naplnění nebo energie, totální hloupost. Později jsem dlouhé pro mě nudné pasáže přeskakovala a závěr romantiky všichni znají. Už ne. Ráda čtu romantické romány, ale toto mě nepadlo do oka.

  Mixy

  28.12.2017

  Tato kniha není pro každého. Stačí se podívat na film a hned člověk pozná, jestli si chce přečíst i knihu. Já jsem hned věděla, že tu knihu budu milovat. Není to žádný akčňák. Tenhle příběh se musí prožívat a vychutnávat. Líbí se mi, že je to ve stylu cestopisu. Je poznat, že autorka skutečně pronikla do krás jednotlivých kultur a zjišťovala si různé informace, zejména je to poznat na období prožitém v Indii. Čtenář se musí soustředit, aby vstřebal to množství informací o duchovním světě, které se na něj sypají. Pro mě to bylo moc krásné, motivační a s nadsázkou řeknu i spirituální čtení. Nečekejte žádný klasický romantický biják, je to inspirace.

  Anceroh

  04.12.2017

  Čekala jsem to čtivější. Itálií jsem se musela prokousat, ale Indie se mi moc líbila. Bali také šlo, ale už to bylo trochu zdlouhavé. Film byl pojat o moc lépe.

  ddkk

  07.11.2017

  Nejlepší část je část italská, zbývající už mne příliš nenadchla, ani se mi nechtělo dočíst. Ve srovnání s filmem a Julii to byla místy dost velká nuda…

  KateTheBlogger

  05.10.2017

  Knihu jsem četla už třikrát, nebo čtyřikrát, a pokaždé si v ní najdu něco nového. Moje nejoblíbenější část je Itálie.

  NeradovaKatka

  24.09.2017

  Nemohu si pomoct, kniha mě zklamala, už od začátku jsem jí nepřišla na chuť a po Itálii jsem už spoustu pasáží přeskakovala. Není to zkrátka můj šálek kávy.

  Sova15

  08.09.2017

  Na knížku jsem se těšila. Dávno jsem viděla film s Julií Roberts a moc se mi líbil. Jak to tak bývá, v knize je toho víc. Itálie mě nadchla, chápu lásku k jídlu. Některé další pasáže byly trochu zdlouhavé, ale myslím, že většina toho, co bylo napsáno mělo pospolu smysl. Nevím, zda pisatel "Zlý jablko" je žena či muž. Ale my ženský, to takhle máme. Stále je v něčem hrabeme, i třeba po roce. Těžko za něčím úplně zavřeme dveře.

  ZlýJabko

  05.09.2017

  Oukej. Prohrál jsem sázku, musel jsem to přečíst.
  Nevidím ale jediný důvod, proč by tenhle šmejd mohl někdo chtít číst dobrovolně.
  Kvůli hrdince? Ženská těsně po třicítce, která je dobře zajištěná a tak emancipovaná a inteligentní, že jak jí manžel pošle rozvodový papíry, je z ní v tu ránu zdeptaná slepice s charismatem hadru na podlahu.
  Jak, proboha jak může třicetiletý exemplář samice Homo Sapiens ve 21. století "nevědět, co má se životem dělat"? Chápu, že někoho zničehonic chytne wanderlust (čti toulavá, ale víc kůl), ale mít hlavu vymletou tak, že se i na konci knihy po zdánlivé katarzi a "spirituálním probuzení" bez přestání hrabe v předchozích vztazích mi trochu napovídá, že autorka má podobný problém s psychikou jako autorky takových blbin jako je Twilight a Padesát odstínů.
  Svatej Krišno.

  katerina3633

  12.08.2017

  Opět začátek knihy super, v hodně věcech jsem se našla. Celou dobu v Itálii se mi kniha četla úžasně. Ve zbytku knihy mě zaujalo již jen pár myšlenek.

  Jujkyna

  10.08.2017

  Tohle byla jedna z těch knížek, které jsem si chtěla moc přečíst, ale nechtělo se mi. 😀 Vím, jak to zní, ale je to tak. A popravdě – asi bych si ji nikdy nepřečetla, kdybych nenarazila na audioknihu. Ta mě utvrdila v tom, že bych ji při běžném čtení asi odložila – některé pasáže jsou zdlouhavé. Nicméně musím říct, že ve mě zanechala mnoho pozitivních dojmů něco se svým životem udělat, udělat nějakou změnu a zamyslet se nad tím, jak žiju teď. A to byl (aspoň myslím) účel. Audioknihu doporučuju o to víc, že se můžete zamýšlet i při uklízení :D.

  Jane007

  19.07.2017

  Nejdříve jsem měla obrovský problém se do knihy začíst. Itálie mi přišla neskutečně nudná a několikrát jsem se knihu chystala odložit. Čtyři hvězdičky jsou tedy spíš pro Indii a Indonésii. Knížka je spíše k zamyšlení, román na léto. Doporučuji přečíst všem, co mají v životě nějaké trable.

  mschmidtova

  17.07.2017

  Mě kniha hodně zklamala. Nevím, čím to je, když jsem na ni slyšela tolik ohlasů. Možná tím, že věci, které v knize jsou, už znám. Možná jsem už dál, než byla hlavní hrdinka, když "hledala". Dala jsem šanci i filmu. Nepomohla ale ani Julia Roberts – moje oblíbená herečka. Kniha i film se snaží něco předat, ale já jsem nepochopila, co. Nepochopila jsem, co vlastně Liz ve svém životě změnila. Ani z knihy, ani z filmu.

  JointlieKat94

  16.07.2017

  Výborná! Krásné čtení. 🙂 musím přiznat, že mi dokonce změnila život. ♡ vážně. 🙂

  Eorin

  13.07.2017

  Po knize jsem sáhla ve chvíli, kdy jsem "přesně tohle" potřebovala. Potřebovala jsem zahnat depresi, vlastní krizi a najít nejen oddychový příběh, ale i motivaci a podněty k zamyšlení. Přesně tohle jsem chtěla a přesně tohle jsem dostala.
  S hrdinkou jsem se snadno a velmi rychle sžila, každá z částí nabízí něco jiného a je to prostě geniální, co zažila a jak se dostala z té hromádky neštěstí až k silné, vyrovnané ženě.
  Ano, napřed jsem viděla film, ale obojí má pro mě hodně co nabídnout a baví mě to stejně. Film si pustím, potřebuji-li se zase trochu narychlo navnadit, motivovat. Po knize sáhnu zase ve chvíli, kdy mám čas a chuť víc se zamyslet a do hloubky si to užít.
  Vždyť o tom to je – vím, co mi kniha nabízí a pro jaké chvíle se hodí a právě v tu dobu ji mám v ruce. Nikdy nečtu nic, na co nemám náladu, nicméně tahle kniha u mě vede snad skoro pořád.

  anett_18

  13.07.2017

  Knížka, co mě hodně motivovala (a nejenom k cestování) a navíc se mi moc líbil i příběh 🙂

  85098211

  06.07.2017

  Pro mne docela zklamání. První díl Itálie sice celkem ujde, ale potom už následuje poměrně velká nuda :-(. Dost mne to mrzí, protože jsem se na knihu těšila…

  ajka91

  03.07.2017

  Kniha, se kterou naberete novou energii. Kniha, o které budete ještě dlouho přemýšlet. Kniha, která vám může pomoci v těžkých životních situacích. Kniha, kterou však musíte brát s nadsázkou. Díky ní zatoužíte po objevování různých zákoutí světa. Doporučuji i zhlédnout film, je dobře zpracovaný.

  LyttaNeyd

  21.06.2017

  U této knihy je rozhodující, jestli si sednete s hlavní postavou nebo ne, a také jestli jste někdy zažili, co popisuje. Člověk, který se někdy rozváděl nebo měl deprese, se do ní vžije snáz než ten, kdo to nezažil (ale to není jeho chyba, samozřejmě). Mně se hlavní hrdinka líbila, její styl vyprávění i obsah vyprávění jako takového byl velmi zajímavý, občas i poučný. Dlouho jsem se odhodlávala knihu přečíst a nakonec jsem nelitovala. Na druhou stranu, nějak nemám potřebu ji číst víckrát, je pravda, že občas bylo vyprávění až zdlouhavé.

  vackovakl

  02.06.2017

  Kniha má své pro a proti. Indie, na kterou jsem se těšila nejvíce, pro mě nejvíce přitažlivá byla ohromným zklamáním. Některé pasáže jsem i přeskakovala. Nejvíce se mi líbila Itálie, tu jsem přečetla doslova jedním dechem. Indonésie se mi také moc líbila. Film je krásný.

  Jessica007

  01.06.2017

  Knihu jsem si koupila, hned jak u nás vyšla a moc jsem se na ni těšila. Začala jsem číst – a moc mě nebavila, byla jsem zklamaná. Četla jsem ale ještě dál.. a knihu odložila. Film jsem viděla. Knihu jsem poslala dál. Nedávno jsem se ke knize dostala a začala znovu od začátku. Ten mě opět nebavil. Myslím, že se toho hlavní hrdince zase tolik špatného nestalo, už nechtěla být vdaná. Terapie cestováním a poznáváním jí pomohla a vlastně tuto knihu psala na objednávku, rok cestovala a psala o tom. Nějak mám pocit, že ty knihy psané na objednávku jsou místy nudné, nezáživné a dlouhé. V knize byly samozřejmě i pasáže zajímavé a ledacos jsem se dozvěděla. Zajímavé povídání o Bali. Někdy jsou lidé hodně překvapeni prvotinou autora. Pokud je to první kniha a není psána na objednávku, tak aby vyšla, musí být asi nějak dobrá. Tak – na druhý pokus jsem knihu zvládla. Měla jsem ji jako takový osobní dluh. Číst ji znovu už nebudu – nebo nemám v plánu, ale asi se ještě podívám na film. Hlavní hrdinka mi přijde trochu rozmazlená.

  martiline

  17.05.2017

  Úžasná kniha. Možná mi i pomohlo, že jsem nejdříve viděla film. Protože kniha (jako téměř vždy) předčila má očekávání.
  Krásný, čtivý román o užívání si, o hledání samotné sebe, cestování, objevování. Nádhera, jak to vše hlavní hrdinka pojala. Nejdříve užívání si života plnými hrstmi, využít každý smysl, naslouchat sobě a vnímat a těšit se ze všeho … a pak se ponořit do hlubin své duše … A pak přijde vyrovnanost toho všeho. Některé pasáže knihy se mnou dokonale souzněly, jako bych to napsala já, když bych to tedy uměla. 🙂
  Osobně pro mne znamenala tato kniha jakouzi fázi "dočištění" …
  Nádhera. 🙂
  "Nikdy nezapomeň, žes kdysi v nestřeženém okamžiku poznala v sobě samé svou přítelkyni."

  koolsavage

  25.04.2017

  Nedočetla jsem, nedokázala jsem to. Proto nedávám regulérní hodnocení v %, ale jen komentář. Chápu, že kniha má být o (sebe)objevování, meditaci, cestování atd., ale nástrojem vyprávění byla zvolena naprosto nesympatická hrdinka – nelze se s ní ztotožnit, nelze! Znuděná blbka, která si sama vytváří problémy.

  barbora5058

  12.03.2017

  Zajímavě napsaná knížka o změně života ženy, která není spokojená se svým dosavadním životem. Její cestování je citlivě, vtipně napsané, líbí se mi vložení některých historických faktů daných zemí, například vznik italského jazyka, … jednoduše pěkné.

  Anna.Ure

  21.02.2017

  Meditace, hledání vlastního já, snaha se osvobodit od všeho a od všech.. Bohužel jsem od knihy asi čekala víc, než mi nakonec dala.. Je to oddechové čtení, které je ale poměrně dlouhé a část Milovat byla bohužel nejslabší.. Nečekám, že bych se k ní ještě někdy vrátila.

  makkuska

  05.02.2017

  Miluji cestopisy, duchovní literaturu a krásně psaný čtivý román – a tato kniha pro mne byla kombinací všech těchto aspektů a tím se pro mne stala nejlepší knihou, kterou jsem za poslední dobu četla. Miluji jazyk, jakým autorka píše, miluji její cestopisné vsuvky, miluji její příběh a jeho autentičnost, miluji její myšlenky, se kterými se ztotožňuji :-).

  elyonka9643

  30.01.2017

  Chápu, proč bylo a je kolem této knihy takové pozdvižení, ale mě to až tak nezaujalo. Jako je to hezky napsané, jsou tam zajímavé a pěkné myšlenky, ale pro mě nic nového. Přesto se mi to líbilo a třeba si to někdy přečtu znovu.

  veronika9335

  18.01.2017

  Odpocinkova…konec uz me nudil.

  regulax

  16.01.2017

  Meditace, hledání a poznávání svého já, duševní a fyzická rovnováha to jsou hlavní témata dnešní moderní doby. Psychika každého z nás je vystavována tvrdé realitě a musí se umět s tím poprat. Hledá pomocníky, berličky k přežití – léky, alkohol, koníčky, kamarády. Osvícení se dostává sebepoznávání ega formou duševního cvičení a meditování. Někdo to nosí v sobě, někdo k tomu prozře časem a někdo vůbec, proto ty různé komentáře. Kdo v životě zároveň nejí, nemedituje a nemiluje – jakoby nežil! Pokud bych srovnala s filmem – Itálie ve filmu boží (v knize slabá), Indická meditace a jóga v knize jedinečná (film nedovedl vyjádřit vnitřní pocity extáze) no a Bali bylo v knižní a filmové rovnováze. Namasté.
  TAGS:

  Online Jíst, meditovat, milovat ebook, Kniha Jíst, meditovat, milovat FB2, Download Jíst, meditovat, milovat PDF , Download Jíst, meditovat, milovat MOBI, Online Jíst, meditovat, milovat kniha, Zdarma Stažení Jíst, meditovat, milovat IPhone, Online kniha Jíst, meditovat, milovat PDF, Zdarma Jíst, meditovat, milovat DJVU, Zdarma Stažení Jíst, meditovat, milovat TXT, Stažení Jíst, meditovat, milovat RTF, Online Jíst, meditovat, milovat FB2 , e-kniha Jíst, meditovat, milovat stažení TXT, Zdarma Jíst, meditovat, milovat stažení kniha, e-kniha Jíst, meditovat, milovat download MOBI, Stažení Jíst, meditovat, milovat IPad, Číst Jíst, meditovat, milovat MOBI, Číst Jíst, meditovat, milovat DOC, Zdarma Jíst, meditovat, milovat AWZ, Download e-kniha Jíst, meditovat, milovat iPad , Zdarma Jíst, meditovat, milovat DJVU, Download Jíst, meditovat, milovat e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jíst, meditovat, milovat DVD, Číst Jíst, meditovat, milovat TXT, Book Jíst, meditovat, milovat stažení DJVU, Jíst, meditovat, milovat stažení kniha zdarma, Jíst, meditovat, milovat stažení kniha pdf zdarma, Jíst, meditovat, milovat pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jíst, meditovat, milovat pdf zdarma, Jíst, meditovat, milovat stažení kniha epub zdarma, Jíst, meditovat, milovat ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply