Jméno větru II. Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jméno větru II. Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jméno větru II. Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jméno větru II.


Je to příběh z jiného světa, ale žádný strach, dostanete k němu mapu. Podle slov autora jde o legendu o Hrdinovi, viděnou ze zákulisí, o zkoumání a odhalování světa, o hledání pravdy, skryté v pohádkách a bájích… V první knize začíná Kvothe vyprávět, či spíš diktovat Kronikáři, o svém dětství ve společnosti kočovných umělců, o děsivé smrti svých rodičů rukou bájných Čandrínů, o všem, co zažil jako sirotek v drsném přístavním městě Tarbeanu, prolezlém zločinem, a o těžkých začátcích na Univerzitě, vyučující magická umění, kde se chce dovědět co nejvíc o tajemných vrazích, kteří pro většinu rozumných, vzdělaných lidí vůbec neexistují… Děj knihy se rozvíjí pomalu, ale postupně strhne jako velká řeka, která slibuje moře s pořádným vlnobitím, a čtenář by chtěl hned, teď, číst dál a vědět, jak to dopadlo. Autor románu, Patrick Rothfuss, žije ve Wisconsinu a učí tam na univerzitě. Toto je jeho první román – aspoň to o sobě prohlašuje, ale zní to dost neuvěřitelně.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jméno větru II. zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jméno větru II. (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jméno větru II. zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jméno větru II..pdf (EUR-0.00)

  Jméno větru II..epub (EUR-0.00)

  Jméno větru II..doc (EUR-0.00)

  Jméno větru II..txt (EUR-0.00)

  Jméno větru II..mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jméno větru II..PDF – (EUR 0.00);

  Jméno větru II..MOBI – (EUR 0.00);

  Jméno větru II..EPUB – (EUR 0.00);

  Jméno větru II..DOC – (EUR 0.00);

  Jméno větru II..TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Kronika Královraha (1.)

  Originální název:

  The Name of the Wind (2007)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Argo, Triton
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (28)

  Přidat komentář

  MayaBu

  09. ledna

  Kvothe a jeho eskapády životem č. 2. Nebo spíš 2/2 prvního dílu, že.
  Možná v trochu pomalejším tempu, asi proto, že se zamiloval a Denna dostala víc prostoru, ale pořád to bylo čtivé. Líbí se mi dějová linka s Auri, je to správně tajemná osůbka…
  Nechápu, proč byl první díl rozdělen do dvou svazků, ale budiž. Proč se ovšem poznámky ke kalendáři nachází až na konci druhé knihy a nejsou i v té první, to mi hlava nebere. Asi jsem jediná, ale při čtení prvního svazku (prvního dílu prvního dílu, to zní krásně 🙂 jsem celkem dlouho dumala nad tím, co je to sakra ten kácen…

  amyssonner

  09. ledna

  Nechci se dlouze rozepisovat, takže..
  strašně

  to
  baví
  !!

  Dáma s hrnstjm

  03.11.2017

  Části s Dennou jsou občas trochu zdlouhavé, ale jako celek je kniha opět skvělá. Baví mě všechna ta Kvoteho štěstí v neštěstí a neštěstí ve štěstí. Sice už jsem na univerzitě studovala a pracuji v archivu… ale moc ráda bych studovala na Univerzitě a pracovala v Archivu 🙂

  Finn69

  13.06.2017

  Pořád výborné čtení, stejně jako první polovina. Vřele doporučuji 🙂

  Hary

  04.06.2017

  Sprznit neco tak krasne rozepsaneho … to boli 🙂 tak trapny konec snad neni ani mozny. Zacina ztoho byt skolni prednaska s prvky detske lasky.Po precteni nekolika stranek moudreho muze jsem usoudil ze je nemoudre pokracovat dal ve cteni.Stal se z toho roman pro nactilete divky.A to je dobre 🙂

  Elea

  20.04.2017

  Kniha je opět dost zdlouhavá, děj ubíhá hodně pomalu, i když je o něco zajímavější než první část.

  Janičta

  23.01.2017

  Ze začátku jsem chápala ty co si stěžují na to, že autor trpí grafomanií. Ale později (asi před polovinou knihy) jsem si na styl psaní zvykla. Sice by knize nějaké to proškrtání asi neuškodilo, ale není to tak hrozné.
  Kvotheho příběh si mi líbí. Rothfuss vymyslel poutavý svět s milými postavami a já už se moc těším na další kousky minulosti královraha.
  Je zde krásně vidět, jak drby umění žít vlastním životem 🙂

  toni-az

  12.12.2016

  Není moc co říci oproti první půlce. Snad jen, že je to pořád stejná schizofrenie mezi pasážemi, které by se daly úplně vypustit (a ještě by to knize pomohlo) a pasážemi, kdy se člověk nemůže odtrhnout a musí číst další a další kapitolu.

  Proti první půlce mi to přišlo o něco lepší a méně rozbité, protože zde chyběl nudný začátek, nicméně pasáž s drakem to zase srovnala. Ta byla opravdu ale opravdu zbytečná.

  Vysky

  23.11.2016

  Miluji fantasy svět této knižní serie a tuto knihu jsem zhltl jedním dechem .Pro fanoušky fantasy vřele doporučuju. Už jsem za svůj život přečetl poměrně dost fantasy knih, ale žádná nepřekonala tuto knihu a její další díly.

  Gandalff007

  19.07.2016

  Stejně jako I. plné hodnocení – nejde jinak

  thezelda

  10.07.2016

  Nějak to zdejší nadšení nechápu. Tohle dílko mě – mírně řečeno – rozladilo. Kniha samotná (zvláště svět, v němž se odehrává a v němž se magie provozuje velmi originálním způsobem) by si opravdu zasloužila čtyři hvězdičky, přesto mohu dát nanejvýše polovinu – proč? Protože děj knihy je absolutně neukončen. Autor by měl dát do úvodu upozornění na to, že se bude jednat o X dílnou ságu, v níž se vám nedostane ani DÍLČÍHO zakončení či rozuzlení.

  Kniha má 650 stran, na nichž se hlavní postava honí za démony [:čandrýny:], kteří ji zabili rodinu – nechť mě někteří opraví, pokud se mýlím, ale i přes všechny vrstvy knihy se mi toto zdálo být hlavní zápletkou. Bohužel, ani po 650 stranách knihy se čtenář nedozví o čandrýnech (poslouchal jsem jako audioknihu, nevím tedy, jak se výraz píše), kteří jsou pro hlavní postavu hlavním motorem, o nic více informací než na začátku. Celou dobu jsem doufal, že autor udělá nějaké fascinující mezi-zakončení v epilogu, ale nestalo se tak. Prostě nám vypráví příběh chlapce, který se honí za démony, o nichž se čtenář na 650 stranách knihy nedozví v podstatě nic.

  Možná jsem něco nepochopil, ale nechat čtenáře přečíst 650 stran (na nichž je vykreslen zajímavý svět a zajímavý lidský osud – bezesporu), v nichž není žádný jednotící příběh vyjma zápletky s čandrýny a tento jediný jednotící příběh navíc nechat nerozvinutý (neb se o čandrýnech nic nedozvíme), to mi připadá opravdu velmi nešťastné. Konec knihy je prostě useknutý (srov. jiné knihy na pokračování, např. Odkaz dračích jezdců, Harry Potter, Enderova sága apod., kde se vždy naskytně alespoň dílčí zakončení)

  Možná, že bych se něco o motoru hlavní postavy dozvěděl v dalším dílu, který má !1000 stran! – a možná taky ne. Osobně to však rozhodně nemíním zkoušet, neboť abych přečetl dalších 1000 stran a pak zjistil, že jsem se zase nic nedozvěděl, že jsem nedostal ani řádný a ukončený mezipříběh – na to opravdu nemám čas ani nervy. Mohlo by se totiž také stát, že rozuzlení dostanu až po tom, co přečtu dalších X tisíc stran od tohoto autora a že toto rozuzlení rozhodně nebude stát za dlouhé hodiny času stráveného četbou.

  Krásnou třešničku na dortu knize dodalo české nakladatelství, které již tak absolutně neukončenou knihu prostě a bez jakékoli logiky useklo v půlce a vydalo tak původní příběh jako dvě knihy. Nechápu…

  Ashen-Shugar

  22.02.2016

  Úplně stejně skvělé, jako první díl.

  avel

  05.11.2015

  Též se mi druhá část líbila o trochu více. Jen bych ocenila, kdyby se autor zaměřil i na univerzitní předměty, které se Kvothe učí. Takové zážitky běžného dne… A na druhou stranu je celý druhý díl vlastně takový zážitek běžného dne. Z celkové šedi mi vyskakuje jen dráček a veselé příhody s ním 🙂
  Je to hezké čtení, ale znám lepší 🙂

  aivi

  22.09.2015

  Mnoho názorů uvádí, že je druhá část slabší, nudnější či méně chytlavá. Mám na to naprosto opačný názor a druhá část se mi líbila daleko více jako první. Hltal jsem každou kapitolu až do konce jedním dechem a těžko jsem se odebíral od čtení. Ano, Kvothe je chvílemi až příliš vyšperkovaný hrdina, nebo alespoň v této části se mi tak pozdával, ale faktem zůstává, že mě kniha náramně bavila.

  achilles

  18.08.2015

  Opět brilantní práce. Stejně jako první díl, tak i tento nádherně napsaný. Kvothe se stává téměř legendou a jednou z mých nejoblíbenějších postav.

  kom72

  05.03.2015

  Pokračování knihy se nese ve stejném duchu jako první část. Je to hezky napsané a už se těším na druhý díl…

  Aaron Lewis

  01.02.2015

  Dvojka je slabší, neměla se dělit. Chvílema to už byla nuda, pořád víceméně to samé o univerzitě atd… už si ani moc nevybavím o čem byla… (čtyři hvězdy jsou jako celek s tím prvním dílem).

  alzbeta4963

  28.12.2014

  Stejně jako jednička, místy je to zajímavé a dobře se to čte, ale místy je to dost nudné…

  Pavlina.13

  04.12.2014

  Autor rozhodně ví jak si získat pozornost čtenáře. Některé věci jsou pouze naznačeny nebo částečně nakousnuty a to mě nesmírně rozčiluje, ale také mě to nutí číst dál.

  geimz

  01.09.2014

  Nie je to (tak ako prvá časť) na čistých 5, ale ja som si Meno Vetru zamiloval už od prvých strán. Naviac táto kniha obsahuje najkrajšiu pasáž oboch častí – dokonalú Baladu o sirovi Savienovi Traliardovi, spievanú Kvothem v Eoliane.

  angiek

  28.07.2014

  Skvělá fantasy knížka,nemohla jsem se odtrhnout a přečteno bylo za 2 dny/kdyby děti dovolili,i za den :-)/ Kvothe si získal i mou přízeń a hned zkraje.Koupi nelituji.

  Jennkie

  20.07.2014

  Zajímavé vyprávění, trochu se to podobá příběhu Harryho Pottera, ale jen trochu kvůli školní atmosféře. Jinak je to velmi dobrodružný příběh a hodně čtivý, zhltla jsem ho ani ne za 2 dny.

  Nifredil

  29.06.2014

  Vynikající kniha, která se směle může zařadit k tomu nejlepšímu co je v žánru fantasy k dispozici. Rozsáhlý, epický příběh, promyšlená konstrukce knihy a výborná práce s jazykem, nádherné popisy, perfektní dialogy postav – směle by mohla konkurovat klasickým literárním dílům. Jsem nadšená a je mi moc líto, že zatím není k dispozici další díl v češtině.

  Indilwen

  03.06.2014

  Příběh mi nepřišel až tak chytlavý jako v prvním díle, občas to dost drhlo (hlavně při vyprávění o putování s Dennou), ale rozhodně si nenechám ujít pokračování 🙂

  mijagi80

  29.08.2013

  Dle mého názoru je tato část opravdu trochu slabší a pasáž s drakem mě v četbě dost zpomalila. Konec zůstává otevřený, tak nezbývá než zkusit Strach moudrého muže.

  borknagar

  12.08.2013

  O fous slabší než první část. Pasáž s "drakem" celkem opruz, už jsem jen čekal na návrat na univerzitu. Tam mě to baví o dost více a je to hned o dost čtivější. Čtení dobré, ale chtělo by to více akce, záhad, intrik a zrzek a méně černovlásek…..

  Sathana

  18.09.2012

  O hodně nudnější, pomalejší než jednička. Dokonce někdy i otravná, hlavně těmi spoustamy pubertálních pasáží "panebože, ona se o mě otřela, z toho nemůžu dýchat" nebo "proboha, podívala se na mě"… Je tohle snad kniha pro teenagery nebo co? Na téhle knize je o hodně víc vidět, jak mladý je autorův styl. Ještě nevybroušený k dokonalosti, místy příšerně amatérský, což by čtenář ještě odpustil, ale nedostatek napínavého příběhu už ne. A navíc to zakončení knihy… Patricku, styď se! 😀 Kniha mě zklamala.

  Kvothe

  29.03.2011

  S jedničkou jedna rozdělená kniha. Stále výborná – čte se téměř jako prozaická báseň.  TAGS:

  Online Jméno větru II. ebook, Kniha Jméno větru II. FB2, Download Jméno větru II. PDF , Download Jméno větru II. MOBI, Online Jméno větru II. kniha, Zdarma Stažení Jméno větru II. IPhone, Online kniha Jméno větru II. PDF, Zdarma Jméno větru II. DJVU, Zdarma Stažení Jméno větru II. TXT, Stažení Jméno větru II. RTF, Online Jméno větru II. FB2 , e-kniha Jméno větru II. stažení TXT, Zdarma Jméno větru II. stažení kniha, e-kniha Jméno větru II. download MOBI, Stažení Jméno větru II. IPad, Číst Jméno větru II. MOBI, Číst Jméno větru II. DOC, Zdarma Jméno větru II. AWZ, Download e-kniha Jméno větru II. iPad , Zdarma Jméno větru II. DJVU, Download Jméno větru II. e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jméno větru II. DVD, Číst Jméno větru II. TXT, Book Jméno větru II. stažení DJVU, Jméno větru II. stažení kniha zdarma, Jméno větru II. stažení kniha pdf zdarma, Jméno větru II. pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jméno větru II. pdf zdarma, Jméno větru II. stažení kniha epub zdarma, Jméno větru II. ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply