Joga pozornosti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Joga pozornosti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Joga pozornosti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Joga pozornosti


Kniha v českém jazyce!


Stažení Joga pozornosti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Joga pozornosti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Joga pozornosti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Joga pozornosti.pdf (EUR-0.00)

  Joga pozornosti.epub (EUR-0.00)

  Joga pozornosti.doc (EUR-0.00)

  Joga pozornosti.txt (EUR-0.00)

  Joga pozornosti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Joga pozornosti.PDF – (EUR 0.00);

  Joga pozornosti.MOBI – (EUR 0.00);

  Joga pozornosti.EPUB – (EUR 0.00);

  Joga pozornosti.DOC – (EUR 0.00);

  Joga pozornosti.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus, Náboženství
  Vydáno: , Svítání
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Eldar80

  13.07.2016

  Na rovinu říkám, že popularita autora na mě nedělá žádný dojem. První část obsahuje některá základní cvičení na pozornost, ale celé podání je jakoby duchovně přeslazené. A už od začátku mě šokovalo zjištění, že autor nabádá k potlačení ega. Třeba na straně 83 vyloženě píše: "Jenomže pravda, jak víme, je stavem bez ega." Opravdu nevím jak tomu mám rozumět. Je třeba možné, že nechápu kontext tohoto požadavku v nauce E.T. Já si totiž naopak myslím, že právě duchovní člověk by měl mít zdravé ego. Ego je přece základ lidské psychiky, ale není špatné samo o sobě, ale pokud se prosazuje na úkor celé osobnosti člověka. Je přece něco jiného potlačování ega a neztotožňování sebe s egem.
  (Lidem se západním paradigma možná pomůže tohle: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/74/fe/8a/74fe8a2148af6c09722a6b01011f69ae.jpg
  a nebo zde vyloženě pohled ovlivněný Freudem: http://www.watkinsmagazine.com/wp-content/uploads/2014/07/Psyche-in-detail2.jpg )
  V knize se objevují občas bizarní tvrzení, protože autor očividně nikdy neslyšel o gurujóze. Možná další moje nepochopení. Možná je to tím, že jako člověk s budhistickým pohledem mám problém s paradigmem indické jógy.
  Druhá část knihy je autorovým výběrem blízkých témat k józe pozornosti. První kapitola o Bruntonovi mě nijak nezaujala. Před 50 lety možná, ale v dnešní době, kdy jsou dostupná učení dzogčhenu, vadžrajány nebo kašmírského šivaismu, je jeho nauka překonaná. Kupodivu mnohem staršími tradicemi. Asi nejzajímavější byly úryvky z přednášek Jiddu Krishnamurtiho, ale rušily mě autorovy vsuvky. Následoval Šrí Ramana Mahárši a pro mě opět nic. Zkrátka úplně jiný směr duchovního přístupu. Poslední kapitola autorových zážitků byla pro mě za hranicí čitelnosti. Sice jsem tam objevil jeden shodný zážitek co jsem měl na šalvěji, ale opět nic pro mě. Jedna z věcí co v duchovnu nemám příliš rád, je zavádějící literatura a tohle mě bohužel přišlo zavádějící dost. Dokonce i motání pojmu mysl, který je jednou synonymem myšlení a jednou ne, pochopení knihy nepřispívá. Racionálním lidem a budhistům nedoporučuju. 50%  TAGS:

  Online Joga pozornosti ebook, Kniha Joga pozornosti FB2, Download Joga pozornosti PDF , Download Joga pozornosti MOBI, Online Joga pozornosti kniha, Zdarma Stažení Joga pozornosti IPhone, Online kniha Joga pozornosti PDF, Zdarma Joga pozornosti DJVU, Zdarma Stažení Joga pozornosti TXT, Stažení Joga pozornosti RTF, Online Joga pozornosti FB2 , e-kniha Joga pozornosti stažení TXT, Zdarma Joga pozornosti stažení kniha, e-kniha Joga pozornosti download MOBI, Stažení Joga pozornosti IPad, Číst Joga pozornosti MOBI, Číst Joga pozornosti DOC, Zdarma Joga pozornosti AWZ, Download e-kniha Joga pozornosti iPad , Zdarma Joga pozornosti DJVU, Download Joga pozornosti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Joga pozornosti DVD, Číst Joga pozornosti TXT, Book Joga pozornosti stažení DJVU, Joga pozornosti stažení kniha zdarma, Joga pozornosti stažení kniha pdf zdarma, Joga pozornosti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Joga pozornosti pdf zdarma, Joga pozornosti stažení kniha epub zdarma, Joga pozornosti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply