Josef Lada Dětem Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Josef Lada Dětem Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Josef Lada Dětem Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Josef Lada Dětem


Kniha v českém jazyce!


Stažení Josef Lada Dětem zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Josef Lada Dětem (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Josef Lada Dětem zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Josef Lada Dětem.pdf (EUR-0.00)

  Josef Lada Dětem.epub (EUR-0.00)

  Josef Lada Dětem.doc (EUR-0.00)

  Josef Lada Dětem.txt (EUR-0.00)

  Josef Lada Dětem.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Josef Lada Dětem.PDF – (EUR 0.00);

  Josef Lada Dětem.MOBI – (EUR 0.00);

  Josef Lada Dětem.EPUB – (EUR 0.00);

  Josef Lada Dětem.DOC – (EUR 0.00);

  Josef Lada Dětem.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura česká, Pro děti a mládež, Pro nejmenší
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (17)

  Přidat komentář

  Jana283

  19.12.2017

  … A nejenom dětem. Nadčasové. Lada je geniální a nej..český malíř. Jeho ilustrace dávají knihám další rozměr – ať je to Hašek nebo Seifert. Jeho obrázky mne nikde nepřestanou bavit. A vánoce bez Lady? To by snad ani nešlo. Je to moc dobře, že právě v tomhle čase zase vychazí a doufám, že zaplní hodně dětských knihovniček.

  MinaHawke

  24.02.2017

  Knihu jsem podědila po mamce, která když byla malá, tak jí četla pořád, protože byla její oblíbená. A mě se také velmi líbila.

  martas006

  07.01.2017

  Co dodat, prostě Josef Lada, to se snad musí líbit každému 🙂

  Jaruš7

  20.12.2016

  Srdeční záležitost, hodnotu knihy poznáte podle opotřebovanosti, Tu moji by asi v bazaru ani nevzali, zato pro mě je nenahraditelná, každá skvrnka má punc stvrzenky jak jsme se nemohly se sestrou dočkat, jak si budeme na střídačku předčítat, i veršovat zpaměti podle obrázků, ještě upatlané od jídla, ještě lehce natržené listy svědčí i hádkách při sporu, která bude z paměti recitovat tu nejdelší, to aby se poznalo, kdo jich umí víc. Vlastně není se co divit, že pohled na tyto nevygumovatelné značky rozslzí oči. Vzpomínky na dětství prostřednictvím knih je to , to nejpůsobivější co vám zůstane v paměti, Díky za ně.

  Kiwisska

  04.12.2015

  Kniha mého dětství..

  Damato

  10.11.2015

  Jako malá holka ( před mnoha a mnoha lety) jsem tuto knihu milovala a s velkou úctou a láskou jsme ji četli později i s mými dětmi. A pak najednou nastal čas, kdy ji – prozatím prohlížíme- s vnučkami. A moji rodiče dodnes posílají ( a rádi dostávají) vánoční pohledy ilustrované Ladou. Je to úžasná pohoda, klid, spokojenost, která z jeho obrázků čiší.

  marcela6183

  07.06.2015

  Tohle prostě musím napsat – shodou okolností jsem ji dneska držela v ruce při utírání prachu v knihovně. MILUJU tuhle knihu! Prolistovala jsem ji a proletěla jsem ji dneska znova celou. Stále mě fascinují obrázky i Lada. Rozhodně jsem šťastná, že ji mám v knihovně a budu ji i nadále opatrovat jako oko v hlavě. Pro děti a pro vnoučata.

  Rajana

  02.06.2015

  Krásné knihy a ještě hezčí ilustrace … 🙂

  Pivka1

  04.05.2015

  Nejkrásnější kniha mého dětství. Díky nádherným obrázkům jsem s bráškou vymýšleli příběhy dětí v každém ročním období. Nádhera, která zůstane i další generaci, teď už vnoučatům.

  aduska9561

  22.01.2015

  Jedna z nejkrásnějších a nejoblíbenějších knih mého dětství.

  Alzbetta

  14.04.2014

  Moje jedna s prvních čtených knih.Je moc krásná :))))

  valda

  11.07.2013

  Jak je napsáno v anotaci, jedná se o takovou Ladovskou všehochuť. Lada nakreslil spoustu obrázků ke vzpomínkám z dětství, básním, říkadlům, bajkám a pohádkám. Které by měly znát všechny děti.
  Josef Lada patřil v dětství k mým nejoblíbenějším autorům. Sbíral jsem pohlednice s jeho obrázky. A můj největší hrdina byl samozřejmě kocour Mikeš. Tahle knížka mi sice přišla opravdu trochu jako dort od pejska a kočičky a nevím jak se děti vypořádají se sentimentálními verši od Seiferta, nebo Ladovými vzpomínkami. Ale to, že moc nedrží pohromadě není asi tak důležité. Děti ji stejně nebudou číst od začátku do konce a vyberou si jenom ty kapitoly, které je budou nejvíc bavit, a kde jsou nejpraštěnější obrázky, a těch je tam opravdu požehnaně. 🙂

  kika 13

  08.02.2013

  To asi zná každý moc hezká říkadla.

  sabanka

  08.11.2012

  :((((((((((((((((((((((((((( nic moc .ale je to holt klasika

  WEIL

  12.08.2011

  Josef lada měl děti rád. Sám jim měl požehnaně, takže mu byly inspirací pro jeho pěkná říkadla.

  WEIL

  12.08.2011

  Výborné říkadla, která by se měla říkat malým dětem v každé české rodině.

  anyzek

  08.02.2011

  Doporučuji do každé dětské knihovničky!  TAGS:

  Online Josef Lada Dětem ebook, Kniha Josef Lada Dětem FB2, Download Josef Lada Dětem PDF , Download Josef Lada Dětem MOBI, Online Josef Lada Dětem kniha, Zdarma Stažení Josef Lada Dětem IPhone, Online kniha Josef Lada Dětem PDF, Zdarma Josef Lada Dětem DJVU, Zdarma Stažení Josef Lada Dětem TXT, Stažení Josef Lada Dětem RTF, Online Josef Lada Dětem FB2 , e-kniha Josef Lada Dětem stažení TXT, Zdarma Josef Lada Dětem stažení kniha, e-kniha Josef Lada Dětem download MOBI, Stažení Josef Lada Dětem IPad, Číst Josef Lada Dětem MOBI, Číst Josef Lada Dětem DOC, Zdarma Josef Lada Dětem AWZ, Download e-kniha Josef Lada Dětem iPad , Zdarma Josef Lada Dětem DJVU, Download Josef Lada Dětem e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Josef Lada Dětem DVD, Číst Josef Lada Dětem TXT, Book Josef Lada Dětem stažení DJVU, Josef Lada Dětem stažení kniha zdarma, Josef Lada Dětem stažení kniha pdf zdarma, Josef Lada Dětem pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Josef Lada Dětem pdf zdarma, Josef Lada Dětem stažení kniha epub zdarma, Josef Lada Dětem ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply