Jsem těhotná, ne nemocná Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jsem těhotná, ne nemocná Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Jsem těhotná, ne nemocná Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Jsem těhotná, ne nemocná


Těhotenstvím krok za krokem – i tak bychom mohli představit knížku Renaty Petříčkové, která provede čtenářky od početí po šestinedělí. Postupně se budoucí maminky dozví, jakou stravu v tom kterém měsíci upřednostnit, do jaké míry se oddávat pohybu a nakolik je třeba se "hlídat"… A v čem se nový rádce liší od současné nabídky na trhu? Především maminkám radí jedna z nich. Osvědčené tipy předkládá s laskavým nadhledem a postraší jen v případě, že je to naprosto nezbytné. Největším přínosem příručky je pak část, která se věnuje období šestinedělí. Době, kdy se nejen každá z žen mazlí se svým malým "broučkem" a zvyká si na roli matky, ale zároveň je přecitlivělá na veškeré podněty zvenku i zevnitř – vždyť hormony pracují o sto šest. Netradičního průvodce těhotenstvím, který je psán ve stylu Betty Mac Donaldové (Vejce a já), doplňují vtipné ilustrace Mirka Vostrého.Kniha v českém jazyce!


Stažení Jsem těhotná, ne nemocná zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jsem těhotná, ne nemocná (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Jsem těhotná, ne nemocná zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Jsem těhotná, ne nemocná.pdf (EUR-0.00)

  Jsem těhotná, ne nemocná.epub (EUR-0.00)

  Jsem těhotná, ne nemocná.doc (EUR-0.00)

  Jsem těhotná, ne nemocná.txt (EUR-0.00)

  Jsem těhotná, ne nemocná.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Jsem těhotná, ne nemocná.PDF – (EUR 0.00);

  Jsem těhotná, ne nemocná.MOBI – (EUR 0.00);

  Jsem těhotná, ne nemocná.EPUB – (EUR 0.00);

  Jsem těhotná, ne nemocná.DOC – (EUR 0.00);

  Jsem těhotná, ne nemocná.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Rodina
  Vydáno:
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  adelkas

  08.01.2017

  Vtipná kniha pro matky prvorodičky a pro ti které si něco chtějí zopakovat.

  LenaBilkova

  12.02.2016

  Pěkně napsaná a rychle přečtená knížka o těhotenství.

  missa85

  24.05.2013

  Nejvtipnější knížka, co jsem z tohoto "oboru" četla … četla se fakt sama a docela jsem se u ní i nasmála…

  Miila

  22.05.2012

  Tuhle knížku mi půjčila kamarádka, abych měla v těhotenství co číst :-)) Nejdříve jsem se dala do čtení aktuální kapitoly někde uprostřed, ale ta knížka je napsána tak vesele, opravdu jako by s humorem B. MacDonaldové, kterou mám vážně hodně v oblibě, že jsem knížku zavřela a začala ji číst od začátku. Jsou v ní úžasné rady, není to jen veselé, jsou tam i rizika spojená s těhotenstvím, porodem a průvodce šestinedělím, ale celkově je ta kniha natolik odlehčená, že se to prostě čte samo, ale to důležité, poučné, ve vás zůstává. Prostě literatura faktu s humorem. Co víc si přát?  TAGS:

  Online Jsem těhotná, ne nemocná ebook, Kniha Jsem těhotná, ne nemocná FB2, Download Jsem těhotná, ne nemocná PDF , Download Jsem těhotná, ne nemocná MOBI, Online Jsem těhotná, ne nemocná kniha, Zdarma Stažení Jsem těhotná, ne nemocná IPhone, Online kniha Jsem těhotná, ne nemocná PDF, Zdarma Jsem těhotná, ne nemocná DJVU, Zdarma Stažení Jsem těhotná, ne nemocná TXT, Stažení Jsem těhotná, ne nemocná RTF, Online Jsem těhotná, ne nemocná FB2 , e-kniha Jsem těhotná, ne nemocná stažení TXT, Zdarma Jsem těhotná, ne nemocná stažení kniha, e-kniha Jsem těhotná, ne nemocná download MOBI, Stažení Jsem těhotná, ne nemocná IPad, Číst Jsem těhotná, ne nemocná MOBI, Číst Jsem těhotná, ne nemocná DOC, Zdarma Jsem těhotná, ne nemocná AWZ, Download e-kniha Jsem těhotná, ne nemocná iPad , Zdarma Jsem těhotná, ne nemocná DJVU, Download Jsem těhotná, ne nemocná e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Jsem těhotná, ne nemocná DVD, Číst Jsem těhotná, ne nemocná TXT, Book Jsem těhotná, ne nemocná stažení DJVU, Jsem těhotná, ne nemocná stažení kniha zdarma, Jsem těhotná, ne nemocná stažení kniha pdf zdarma, Jsem těhotná, ne nemocná pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Jsem těhotná, ne nemocná pdf zdarma, Jsem těhotná, ne nemocná stažení kniha epub zdarma, Jsem těhotná, ne nemocná ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply