Just Kids – Vždyť jsou to jen děti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Just Kids – Vždyť jsou to jen děti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Just Kids – Vždyť jsou to jen děti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Just Kids – Vždyť jsou to jen děti


V roce 1967 opustila jednadvacetiletá Patti Smithová domov a odjela do New Yorku, aby se stala umělkyní nebo aspoň milenkou umělce. Podařilo se jí obojí, i když cesta ke slávě rockové zpěvačky byla dlouhá a trnitá. Umělec, který se stal mužem jejího života, se jmenoval Robert Mapplethorpe, byl talentovaným výtvarníkem a fotografem. Vzpomínky Patti Smithové začínají v době, kdy zdaleka nebyli slavnými osobnostmi, ale „jenom dětmi“, pro které však umění bylo vším. Robert Mapplethorpe zemřel v roce 1989 na AIDS a Patti Smithová mu krátce předtím slíbila, že napíše o jejich intenzivním a komplikovaném životě knihu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Just Kids – Vždyť jsou to jen děti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Just Kids – Vždyť jsou to jen děti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Just Kids – Vždyť jsou to jen děti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Just Kids – Vždyť jsou to jen děti.pdf (EUR-0.00)

  Just Kids – Vždyť jsou to jen děti.epub (EUR-0.00)

  Just Kids – Vždyť jsou to jen děti.doc (EUR-0.00)

  Just Kids – Vždyť jsou to jen děti.txt (EUR-0.00)

  Just Kids – Vždyť jsou to jen děti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Just Kids – Vždyť jsou to jen děti.PDF – (EUR 0.00);

  Just Kids – Vždyť jsou to jen děti.MOBI – (EUR 0.00);

  Just Kids – Vždyť jsou to jen děti.EPUB – (EUR 0.00);

  Just Kids – Vždyť jsou to jen děti.DOC – (EUR 0.00);

  Just Kids – Vždyť jsou to jen děti.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Just Kids (2010)

  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Dokořán
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  lushi

  06.07.2017

  Kouzelný pohled do umělecké duše Patti Smith a světa, ve kterém se rozvíjela. Opravdu krása.

  Bonda

  11.03.2016

  Doporučuju všem, kdo věří ve svůj talent, ale váhají, zda se umění naplno věnovat. Patti a jejího milého nezastavil ani hlad, bezdomovectví, samota, vážné nemoci. Je pravda, že v sobě našli hned na začátku života skoro zázračnou náhodou spřízněné duše a vzájemně se podporovali; byli si ochraniteli, pečovateli, múzami, inspirací, duševními sourozenci. I bohémská společnost je brzy přijala. Ale první riskantní krok ze zajištěných existencí do izolace a chudoby udělal každý sám. A zdá se, že je k tomu nevedlo nic jiného než potřeba žít svůj život prostřednictvím umění, bez ohledu na slávu a uznání.

  „Nikdo si nedokáže představit vzájemné štěstí, které jsme pociťovali, když jsme spolu seděli a kreslili. Byli jsme celé hodiny jako ztracení. Nakazila jsem se jeho schopností soustředit se na dlouhou dobu, podle jeho příkladu jsem se naučila pracovat bok po boku.“

  „Robert zabíral prostory temné lidské vůle a dělal z nich umění. Pracoval bez omluv, obdařil homosexualitu vznešeností, mužností a záviděníhodnou ušlechtilostí. Bez přetvářky vytvářel postavu, která byl zcela mužská, aniž by obětoval ženskou krásu. Nechystal se k nějakému politickému prohlášení, ani nechtěl oznamovat svůj rozvíjejí se sexuální postoj. Představoval něco nového, něco nevídaného a neprozkoumaného tak, jak to viděl a prozkoumal jen on. Robert hledal způsob, jak povznést aspekty mužského zážitku, naplnit homosexualitu mystikou. Jak řekl Cocteau o Genetově básni – Jeho obscénnost není nikdy obscénní.“

  aralka

  17.01.2016

  To je lidově řečeno moje "krevní skupina"… kdo má rád Patti jako zpěvačku, určitě se mu knížka bude líbit, moc si mě touhle knihou získala i jako člověk, je prostě skvělá !!! .l…líbí se mi i styl, jakým je kniha psaná, je to spíš takové vyprávění zážitků, těžkých začátků umělecké dráhy, lásky a přátelství… žádné moralizování apod. ……mě velice oslovuje celá tahle doba šedesátých a sedmdesátých let, určitě by se mi taky líbilo bydlet v hotelu Chelsea… známé postavy malířů, básníků, spisovatelů a zpěváků se tam prolínají… mám hodně knih o různých členech téhle pospolitosti např. Janis Joplin, Jimmy Hendrixovi, Jimu Morissonovi, Williamu Borroughsovi atd. a tahle kniha je další střípek do toho celkového obrazu té doby a společnosti…. super kniha, určitě plný počet bodů 🙂

  MaKolar

  24.08.2015

  Vynikající kniha. Skvěle vylíčená doba 60. let v USA. Doporučuji.

  Willandra

  18.01.2015

  Slovy nedokážu dost dobře vyjádřit pocity, které jsem měla při čtení této úžasné knihy. Dlouho mě nic tak nedostalo do kolen jako tohle bezprostřední svědectví o životě v New Yorku mezi všemi těmi osobnostmi undergroundu (Andy Warhol, Janis Joplin, Jimi Hendrix, William S. Burroughs a spousta dalších…) a vztahu s jiným člověkem – Robert byl kapitola, která byla v biografii Patti Smith od Victora Bockrise rychle přelétnuta (doporučuji k přečtení jako doplnění k této knize), stejně jako v Just Kids byla Pattina pěvecká (a obrovská) kariéra líčena jen tak mimochodem.
  Souhlasím s Belatris: "Inspirativní a silné."

  "Vyfoť je," řekla žena zadumanému manželovi. "Myslím, že to jsou umělci."
  "Jen pojď," pokrčil rameny. "Vždyť jsou to jenom děti."

  Ifanka

  15.10.2014

  Úžasná kniha o New Yorku umělců v 60.-70. letech, nejen o Robertovi Mapplethorpovi 🙂 Patti je výborná spisovatelka, konec knihy jsem probrečela…

  KikiZ

  13.08.2014

  Memoáry různých hudebních osobností čtu hrozně ráda, mojí srdcovkou vždycky byl a bude rock a Pattiina knížka se mi líbila moc, je psaná upřímně a celým srdcem. Je vidět, jak Robert na Patti hluboce působil po celý život.

  ivca7818

  24.07.2014

  Stojí za to si přečíst. Perfektně vykreslená umělecká atmosféra New Yorku. Mezi nesmrtelné hudební a umělecké dvojice patří Sid a Nancy (Sex Pistols), Jim Morrison a Pamela a stejně tak i Patti a Robert. Slyšela jsem na knihu pět samou chválu a skutečně stála za to 🙂

  Belatris

  07.07.2014

  Naprostá srdcovka! Patti umí psát, což se ukazuje zejména v prvních dvou třetinách knihy, které jsou více vyprávěcí a celistvé. Atmosféra šedesátých let vně i uvnitř velkoměsta, člověk proti obrovskému městu, kultura, svoboda, hlad a hledání správné cesty k sebevyjádření… Obzvlášť se mi líbí ta představa umění jako proudu, který nemusí nutně vytrysknout na jediném místě, jediným směrem, ale že člověk může být stejně tak cenný básník, zpěvák, výtvarník a tak podobně, podle toho, co ho ovlivní, inspiruje a jaké sklony v sobě objeví.
  Inspirativní a silné. Nezapomenutelné. Odkázané k neustálým návratům k textu i vzpomínkám.

  Lost Soul

  16.03.2014

  Pro všechny milovníky rockové hudby a New Yorku.

  Olia

  19.01.2014

  Hodně silná kniha.. takový tvůrčí a inspirativní způsob života, ten bych brala.. kdyby.. 🙂

  Warronika

  09.01.2013

  Nádherná kniha! Stojí za přečtení!  TAGS:

  Online Just Kids – Vždyť jsou to jen děti ebook, Kniha Just Kids – Vždyť jsou to jen děti FB2, Download Just Kids – Vždyť jsou to jen děti PDF , Download Just Kids – Vždyť jsou to jen děti MOBI, Online Just Kids – Vždyť jsou to jen děti kniha, Zdarma Stažení Just Kids – Vždyť jsou to jen děti IPhone, Online kniha Just Kids – Vždyť jsou to jen děti PDF, Zdarma Just Kids – Vždyť jsou to jen děti DJVU, Zdarma Stažení Just Kids – Vždyť jsou to jen děti TXT, Stažení Just Kids – Vždyť jsou to jen děti RTF, Online Just Kids – Vždyť jsou to jen děti FB2 , e-kniha Just Kids – Vždyť jsou to jen děti stažení TXT, Zdarma Just Kids – Vždyť jsou to jen děti stažení kniha, e-kniha Just Kids – Vždyť jsou to jen děti download MOBI, Stažení Just Kids – Vždyť jsou to jen děti IPad, Číst Just Kids – Vždyť jsou to jen děti MOBI, Číst Just Kids – Vždyť jsou to jen děti DOC, Zdarma Just Kids – Vždyť jsou to jen děti AWZ, Download e-kniha Just Kids – Vždyť jsou to jen děti iPad , Zdarma Just Kids – Vždyť jsou to jen děti DJVU, Download Just Kids – Vždyť jsou to jen děti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Just Kids – Vždyť jsou to jen děti DVD, Číst Just Kids – Vždyť jsou to jen děti TXT, Book Just Kids – Vždyť jsou to jen děti stažení DJVU, Just Kids – Vždyť jsou to jen děti stažení kniha zdarma, Just Kids – Vždyť jsou to jen děti stažení kniha pdf zdarma, Just Kids – Vždyť jsou to jen děti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Just Kids – Vždyť jsou to jen děti pdf zdarma, Just Kids – Vždyť jsou to jen děti stažení kniha epub zdarma, Just Kids – Vždyť jsou to jen děti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply