Kacířka Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kacířka Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kacířka Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kacířka


Proč islám právě teď potřebuje reformaci

Autorka se narodila v Somálsku a v roce 1992 požádala o azyl v Nizozemsku, kde udělala úspěšnou kariéru – vystudovala politologii a byla zvolena do nizozemského parlamentu. Nesmlouvavost, s níž vystupuje proti radikálnímu islámu, jí vynesla nejen výhružky islamistů, ale paradoxně i odsouzení ze strany západních politických a intelektuálních elit, které jí vyčítají, že svou kritikou muslimy provokuje. V Nizozemsku bydlela v opevněném bytě s neustálou ochrankou, nakonec si sousedi vymohli, aby se vystěhovala, protože se báli o vlastní bezpečí. V roce 2006 odjela do USA a věnuje se mezinárodní politice. Její nejnovější kniha nabízí kritický pohled na islám, muslimský svět i západní politiku. Jde o pohled, který většinová média nenabízejí, o to je odvážnější a upřímnější. Však autorka platí za svou upřímnost vysokou cenu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kacířka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kacířka (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kacířka zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kacířka.pdf (EUR-0.00)

  Kacířka.epub (EUR-0.00)

  Kacířka.doc (EUR-0.00)

  Kacířka.txt (EUR-0.00)

  Kacířka.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kacířka.PDF – (EUR 0.00);

  Kacířka.MOBI – (EUR 0.00);

  Kacířka.EPUB – (EUR 0.00);

  Kacířka.DOC – (EUR 0.00);

  Kacířka.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Heretic (2015)

  Žánr:
  Náboženství, Literatura naučná, Politologie, mezinárodní vztahy
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Onoff

  23.05.2017

  Ze všech tří knih od Ayaan Hirsi Ali, které u nás vyšly, je tato nejméně osobní a nejvíce teoretická (což ale neznamená, že není čtivá – právě naopak). Osobně na mě udělala největší dojem. Po jejím přečtení jsem dospěl k závěru, že kdybych byl muslim snažící se o reformu svého rigidního, ve středověku zastydlého náboženství, tak bych Západ nenáviděl úplně stejně, jako mí radikální souvěrci. Proč? Protože Západ se nijak nesnaží, aby skutečné muslimské reformisty podpořil. Naopak. Prostřednictvím bizarní směsi nechutného multikulturalistického fašismu a politické korektnosti na straně jedné a účelové, vychcané spolupráce s těmi nejhoršími režimy (Saúdská Arábie, Katar) dělá Západ všechno proto, aby pomáhal těm, kteří reformě islámu ze všech sil brání a kteří často reformistům vyhrožují smrtí (někdy svou výhružku i dokonají). Ayaan Hirsi Ali nazývá přístup západních liberálů k islámu "morální idiocií". To je naprosto přesné.

  Jarka59

  14.06.2016

  moc mě to neoslovilo měla jsem problém to dočíst,ale dočetla.

  klarka61

  11.06.2016

  Velmi pěkná a čtivá kniha především o islámu a lidech kolem.
  Kdo chce o Islámu vědět hodně a hlavně pravdivě, tak ať si přečte tuto knihu  TAGS:

  Online Kacířka ebook, Kniha Kacířka FB2, Download Kacířka PDF , Download Kacířka MOBI, Online Kacířka kniha, Zdarma Stažení Kacířka IPhone, Online kniha Kacířka PDF, Zdarma Kacířka DJVU, Zdarma Stažení Kacířka TXT, Stažení Kacířka RTF, Online Kacířka FB2 , e-kniha Kacířka stažení TXT, Zdarma Kacířka stažení kniha, e-kniha Kacířka download MOBI, Stažení Kacířka IPad, Číst Kacířka MOBI, Číst Kacířka DOC, Zdarma Kacířka AWZ, Download e-kniha Kacířka iPad , Zdarma Kacířka DJVU, Download Kacířka e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kacířka DVD, Číst Kacířka TXT, Book Kacířka stažení DJVU, Kacířka stažení kniha zdarma, Kacířka stažení kniha pdf zdarma, Kacířka pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kacířka pdf zdarma, Kacířka stažení kniha epub zdarma, Kacířka ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply