Kapitán Harinx Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kapitán Harinx Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kapitán Harinx Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kapitán Harinx


Román o osudech mladého holandského kapitána, který se se svou lodí zúčastní námořních konvojů do Murmanska za 2. světové války.

Loď je určená k ochraně transatlantických anglo-amerických konvojů, dopravujících do sovětského přístavu Murmansk válečný materiál. Výrazně protiválečný charakter románu je dosahován jednak popisem krutosti námořní války, jak ji vedli nacisté ponorkami a letectvem, a jednak líčením vnitřních prožitků jeho hlavních hrdinů, kteří, ač stateční mužové, propadají strachu a beznaději.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kapitán Harinx zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kapitán Harinx (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kapitán Harinx zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kapitán Harinx.pdf (EUR-0.00)

  Kapitán Harinx.epub (EUR-0.00)

  Kapitán Harinx.doc (EUR-0.00)

  Kapitán Harinx.txt (EUR-0.00)

  Kapitán Harinx.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kapitán Harinx.PDF – (EUR 0.00);

  Kapitán Harinx.MOBI – (EUR 0.00);

  Kapitán Harinx.EPUB – (EUR 0.00);

  Kapitán Harinx.DOC – (EUR 0.00);

  Kapitán Harinx.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Capitain (1967)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Válečné
  Vydáno: , Naše vojsko
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  JAnD

  05.09.2016

  První polovina knížky přečtena jedním dechem. Potom přišla pasáž více pocitová než dějová a knihu jsem na pár dní odložil. Ale konec opět stál za to.

  kalache

  22.11.2015

  …tak malá proti vlnám,tak slabá vůči krutému nepříteli,ale silná odhodláním a srdcem posádky.Je málo tak opravdových válečných knih…(mimo Konvoje do Murmanska níže uvedeného také Kruté moře)

  elcapitano

  25.05.2014

  Přečetl jsem jednim dechem: kniha je strhujici a prostředi lodi i válečných situací je popsáno do detailu věrně (Hartog byl před válkou námořník). Některé reálie i situace se opakují i v jiné jeho knize – "Plout musí ná mořník".
  Harinxovo protiválečné poselství však mírně "šusti papírem", je na můj vkus až moc doslovné, jinak je kniha opravdu moc dobrá.

  kaptn Jan

  15.05.2014

  Konvoje do Murmanska viděné očima kapitána holandského námořního boksíru. Strhující vyprávění o životě námořníků na vlečném boksíru za druhé světové války, kdy nepatrná a neozbrojená loď čelí silám ledového oceánu i hrůzám války. V kontrastu s tím vidíme i úsilí majitelů firmy nasazující všechny síly k tomu aby jejich firma přežila vojenské běsnění a byla schopná po válce pokračovat v námořní službě. K doplnění zážitků z této knihy doporučuji přečíst knihu "Konvoj do Murmanska" od Alistaira Mac Leana.

  jan.svancara

  20.03.2014

  Protiválečné poselství vepsané do napínavého příběhu námořního kapitána, který se do války dostal jak Pilát do Kréda.
  Tuto knihu osobně považuji za jednu z nejlepších, co jsem kdy četl. Mistrovské dílo mého oblíbeného autora od nejž bych doporučil cokoli.

  assilem

  10.11.2011

  Vynikající válečný román.  TAGS:

  Online Kapitán Harinx ebook, Kniha Kapitán Harinx FB2, Download Kapitán Harinx PDF , Download Kapitán Harinx MOBI, Online Kapitán Harinx kniha, Zdarma Stažení Kapitán Harinx IPhone, Online kniha Kapitán Harinx PDF, Zdarma Kapitán Harinx DJVU, Zdarma Stažení Kapitán Harinx TXT, Stažení Kapitán Harinx RTF, Online Kapitán Harinx FB2 , e-kniha Kapitán Harinx stažení TXT, Zdarma Kapitán Harinx stažení kniha, e-kniha Kapitán Harinx download MOBI, Stažení Kapitán Harinx IPad, Číst Kapitán Harinx MOBI, Číst Kapitán Harinx DOC, Zdarma Kapitán Harinx AWZ, Download e-kniha Kapitán Harinx iPad , Zdarma Kapitán Harinx DJVU, Download Kapitán Harinx e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kapitán Harinx DVD, Číst Kapitán Harinx TXT, Book Kapitán Harinx stažení DJVU, Kapitán Harinx stažení kniha zdarma, Kapitán Harinx stažení kniha pdf zdarma, Kapitán Harinx pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kapitán Harinx pdf zdarma, Kapitán Harinx stažení kniha epub zdarma, Kapitán Harinx ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply