Kate Hanniganová Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kate Hanniganová Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kate Hanniganová Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kate Hanniganová


Dr. Rodney Prince ještě nikdy nepoznal dívku, která by do bídy a špíny chudinské čtvrti zapadala hůř než Kate Hanniganová. Věděl, že trpěla v rukou mužů: Tim Hannigan, její "otec", byl zvrácený surovec a John Herrington, úlisný vemlouvavý svůdník, ji přivedl do jiného stavu a potom opustil. Rodney Prince si snad kdysi přál rodinu, ale tu touhu spolehlivě uhasila manželka, která by radši žila na Harley Street a ne v chudinské čtvrti Tynesidu. Naopak Kate Hanniganová, která svou srdečností a laskavostí zastínila chladnou krásu Stelly, dokázala zaplnit prázdné místo v jeho srdci. A tak se mezi Rodneym Princem, zámožným mužem uvězněným v nešťastném manželství, a Kate Hanniganovou, nemanželským dítětem špinavých uliček, zrodila láska, která se protivila všem společenským konvencím na počátku dvacátého století…Kniha v českém jazyce!


Stažení Kate Hanniganová zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kate Hanniganová (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kate Hanniganová zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kate Hanniganová.pdf (EUR-0.00)

  Kate Hanniganová.epub (EUR-0.00)

  Kate Hanniganová.doc (EUR-0.00)

  Kate Hanniganová.txt (EUR-0.00)

  Kate Hanniganová.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kate Hanniganová.PDF – (EUR 0.00);

  Kate Hanniganová.MOBI – (EUR 0.00);

  Kate Hanniganová.EPUB – (EUR 0.00);

  Kate Hanniganová.DOC – (EUR 0.00);

  Kate Hanniganová.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Kate Hannigan (2005)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  EvikU.

  04.04.2017

  Tato autorka píše moc hezky, do jejích knih se člověk dostane hned. Ani tato kniha mě nezklamala. Doporučuji.

  helenkan

  11.01.2017

  Hezký příběh. Prožili hodně krutých chvilek než mohli být konečně spolu.

  Koka

  29.10.2016

  Poměrně silný sociálně-kritický náboj nedovolil, aby příběh úplně sklouznul do červené knihovny. Ze životopisu autorky je zřejmé, že se inspirovala vlastním příběhem a že zobrazované prostředí dobře znala – popis moha charakterů je opravdu přesvědčivý. Iritoval mě však ten styl psaní, kdy některé epizody jsou popsány detailně, včetně vykreslení každičkého volánku na šatech, a vzápětí je jejich rozuzlení, které v příběhu nastalo za několik let, "oznámeno" ve třech větách.

  Kamiliana

  08.09.2014

  Já čekala podle obálky nějakou červenou knihovnu a ono ejhle. Sociálně laděný román zavání realismem, prostředí bídy a chudoby je vylíčeno velice realisticky. Mezi nejsilnější momenty (pro mě) patří překotný dialog na nádraží, kdy Kate a doktor mají na sebe jen několik málo minut (scéna mi připomíná podobnou situaci v Pokání). Jiný než dobrý konec by byl k nepřežití 🙂

  Andulienka

  09.01.2013

  Krásny, hoci smutný príbeh….ten šťastný koniec to ale vyvážil. Cooksonová píše zaujímavo, do deja sa ihneď vžijem, súcitím s hlavnými postavami, mám dokonalú predstavu prostredia, odporúčam !

  modranka

  22.05.2012

  Nádherná kniha. Tak trochu sociálny román. Koniec koncov, všetky príbehy Cooksonovej sú sociálnymi románmi.

  maruna

  01.02.2012

  Zajímavý příběh, není to typická romantika, smutný osud Kate i doktora, ale vše se v dobré obrátí. Prima oddychovka.  TAGS:

  Online Kate Hanniganová ebook, Kniha Kate Hanniganová FB2, Download Kate Hanniganová PDF , Download Kate Hanniganová MOBI, Online Kate Hanniganová kniha, Zdarma Stažení Kate Hanniganová IPhone, Online kniha Kate Hanniganová PDF, Zdarma Kate Hanniganová DJVU, Zdarma Stažení Kate Hanniganová TXT, Stažení Kate Hanniganová RTF, Online Kate Hanniganová FB2 , e-kniha Kate Hanniganová stažení TXT, Zdarma Kate Hanniganová stažení kniha, e-kniha Kate Hanniganová download MOBI, Stažení Kate Hanniganová IPad, Číst Kate Hanniganová MOBI, Číst Kate Hanniganová DOC, Zdarma Kate Hanniganová AWZ, Download e-kniha Kate Hanniganová iPad , Zdarma Kate Hanniganová DJVU, Download Kate Hanniganová e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kate Hanniganová DVD, Číst Kate Hanniganová TXT, Book Kate Hanniganová stažení DJVU, Kate Hanniganová stažení kniha zdarma, Kate Hanniganová stažení kniha pdf zdarma, Kate Hanniganová pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kate Hanniganová pdf zdarma, Kate Hanniganová stažení kniha epub zdarma, Kate Hanniganová ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply