Ken Wood a meč krále D‘Sala Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ken Wood a meč krále D‘Sala Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ken Wood a meč krále D‘Sala Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ken Wood a meč krále D‘Sala


Ken Wood, známý jako Šílenec z Kentucky, holywoodský kaskadér, je zavlečen na neznámou planetu. Zjistí, že ho unesla čarodějnice Xylla – zástupkyně zla. Ken má pomoci zlu ovládnout vesmír. Chce ale pomoci dobru, které zastupuje král D’Sal a přitom se zamiluje do princezny Sooles. Černá magie, draci, umělé bytosti provázejí napínavý a výborně čtivý román.

Série: Ken Wood
Díl v sérii: 1Kniha v českém jazyce!


Stažení Ken Wood a meč krále D‘Sala zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ken Wood a meč krále D‘Sala (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ken Wood a meč krále D‘Sala zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ken Wood a meč krále D‘Sala.pdf (EUR-0.00)

  Ken Wood a meč krále D‘Sala.epub (EUR-0.00)

  Ken Wood a meč krále D‘Sala.doc (EUR-0.00)

  Ken Wood a meč krále D‘Sala.txt (EUR-0.00)

  Ken Wood a meč krále D‘Sala.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ken Wood a meč krále D‘Sala.PDF – (EUR 0.00);

  Ken Wood a meč krále D‘Sala.MOBI – (EUR 0.00);

  Ken Wood a meč krále D‘Sala.EPUB – (EUR 0.00);

  Ken Wood a meč krále D‘Sala.DOC – (EUR 0.00);

  Ken Wood a meč krále D‘Sala.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Ken Wood (1.)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Art-servis
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  KAREL6725

  19.11.2017

  Když jsem byl velký tak tohle vyšlo, kdysi v 90. letech jsem začínal číst takové knihy , zrovna kvůli KEN WOODOVY. Teprve po něm přišli příběhy s Conanem. Tenkrát pro mě šílená jízda , šíleny hrdina, no prostě pecka. Pan Procházka mě díky této knize přivedl do světa fantasy. Knihy s Ken Woodem mám dodnes. Pro ty mladší co si to nepamatují , tak takové knihy se tady dřív nevydávaly. Dokud nebyla v Brně Černá planeta nebylo nic. Tahle kniha základ mojí knihovny.

  Martin_Eli

  14.04.2017

  Když jsem byl malej a tohle vyšlo jako rodokaps, šíleně jsem ten celý příběh miloval. Mělo to prostě všechno, macho hrdinu, velké množství nepřátel a spoře oděné sexy ženy.
  Jako dospělý jsem tento příběh (který jsem jako dítě přečetl snad milionkrát!) opět vyhledal a… je to šílená slátanina, která se nedá číst:). Zajímavé, jak se člověk mění:). Tři hvězdy dávám jen z nostalgie!:)

  Rawen616

  14.06.2013

  Je to hrozná hovadina ale díky tomu, že hlavní hrdina je super macho man a skoro pořád se tam porcujou tuny nepřátel a krev a jiné tekutiny tečou proudem, tak se člověk zkrátka nenudí.
  O postavách se vlastně skoro nic moc nedozvíme a když už tak jsou prostě černobílé až běda – hodný, zlý – tím začíná i končí jakákoliv propracovanost charakterů. Dialogy tu jsou jen aby hrdina pronesl nějakou nepříliš vtipnou hlášku a občas někdo něco důležitého sdělil. Jinak tu na nějaké hovory není místo ani čas.

  Možná to vypadá, že knihu haním ale není to tak. V rámci žánru tomu vlastně nic nechybí. A nutno přiznat, že několik částí knihy je docela napínavých a má hodně slušnou atmosféru. A i když je nám jasné, že hrdinovi se nic nestane i kdyby já nevim co. Vždy je tu nějaká záchrana na poslední chvíli 🙂 Je to prostě scifi / fantasy/ komedie/ akční béčko jak vyšité.

  Mimochodem, bitvy tu jsou tak epické, že bych je docela rád viděl na velkém plátně, snad jediné k čemu se to dá z filmové tvorby přirovnat je film Avatar, který několika detaily skoro jako by Kena vykrádal 🙂

  N10Tikky

  24.04.2012

  Když jsem četl v patnácti tenhle rodokaps, tak jsem byl nadšený. Opravdová pecka.

  Když v roce 2008 vyšlo knižní zpracování, tak jsem si ho ihned běžel koupit. Předpokládal jsem, že autor na příběhu a dialozích zapracuje a kniha bude opět výborná i pro dospělého čtenáře. Nehledě na to, že se nám tu od roku 1991 vyrojilo několik vynikajících domácích autorů a je kde čerpat inspirace…

  Bohužel, to co bylo vydáno knižně je totální slátanina. Pitomý dialogy, nelogičnosti hloupé akční momenty…

  Zklamání, velké zklamání. 40% dávám jen z nostalgie… 🙁

  pajonek

  18.02.2011

  Ken Wood – legenda české fantasy !!! doplnme, že ke dvojici knih zde v databázi patří do série, také novela "Ken Wood a válečné zvony Rhótů", který samostatně nevyšel. Vyšel v antologii Legendy české fantasy, kterou vydalo nakladatelství Triton v roce 2006. JWP napsal ještě další pokračování a to Ken Wood a prsten chána El-Abíla, který doposud nebyl publikován.  TAGS:

  Online Ken Wood a meč krále D‘Sala ebook, Kniha Ken Wood a meč krále D‘Sala FB2, Download Ken Wood a meč krále D‘Sala PDF , Download Ken Wood a meč krále D‘Sala MOBI, Online Ken Wood a meč krále D‘Sala kniha, Zdarma Stažení Ken Wood a meč krále D‘Sala IPhone, Online kniha Ken Wood a meč krále D‘Sala PDF, Zdarma Ken Wood a meč krále D‘Sala DJVU, Zdarma Stažení Ken Wood a meč krále D‘Sala TXT, Stažení Ken Wood a meč krále D‘Sala RTF, Online Ken Wood a meč krále D‘Sala FB2 , e-kniha Ken Wood a meč krále D‘Sala stažení TXT, Zdarma Ken Wood a meč krále D‘Sala stažení kniha, e-kniha Ken Wood a meč krále D‘Sala download MOBI, Stažení Ken Wood a meč krále D‘Sala IPad, Číst Ken Wood a meč krále D‘Sala MOBI, Číst Ken Wood a meč krále D‘Sala DOC, Zdarma Ken Wood a meč krále D‘Sala AWZ, Download e-kniha Ken Wood a meč krále D‘Sala iPad , Zdarma Ken Wood a meč krále D‘Sala DJVU, Download Ken Wood a meč krále D‘Sala e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ken Wood a meč krále D‘Sala DVD, Číst Ken Wood a meč krále D‘Sala TXT, Book Ken Wood a meč krále D‘Sala stažení DJVU, Ken Wood a meč krále D‘Sala stažení kniha zdarma, Ken Wood a meč krále D‘Sala stažení kniha pdf zdarma, Ken Wood a meč krále D‘Sala pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ken Wood a meč krále D‘Sala pdf zdarma, Ken Wood a meč krále D‘Sala stažení kniha epub zdarma, Ken Wood a meč krále D‘Sala ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply