Kniha mien Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kniha mien Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kniha mien Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kniha mien


Profesor David Shepherd si už roky zapisuje mená, ktoré sa mu vynárajú v pamäti. S pomocou rabína odhalí, že pochádzajú z Knihy mien – starobylého textu, o ktorom sa predpokladalo, že je navždy stratený. Podľa kabalistickej tradície kniha obsahuje mená tridsiatich šiestich spravodlivých duší v každej generácii – Utajených, ktorí udržiavajú krehkú rovnováhu sveta. Utajení však násilne zomierajú a svet sa stáva čoraz vratkejším: v Afganistane vypukne vojna, New York postihne prírodná katastrofa a na Melbourne zaútočia teroristi. David sa ocitá uprostred boja s gnozeami, tajnou náboženskou sektou, ktorej cieľom je zahubiť všetkých spravodlivých, a zničiť tak svet. Situácia sa vyhrotí, keď David na zozname ohrozených nájde meno svojej nevlastnej dcéry.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kniha mien zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kniha mien (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kniha mien zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kniha mien.pdf (EUR-0.00)

  Kniha mien.epub (EUR-0.00)

  Kniha mien.doc (EUR-0.00)

  Kniha mien.txt (EUR-0.00)

  Kniha mien.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kniha mien.PDF – (EUR 0.00);

  Kniha mien.MOBI – (EUR 0.00);

  Kniha mien.EPUB – (EUR 0.00);

  Kniha mien.DOC – (EUR 0.00);

  Kniha mien.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Book of names (2007)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Ikar (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  adelinka

  13.07.2015

  tak táto kniha mi veľmi zapasovala a aj som ju rýchlo prečítala….bola som zvedavá "či sa svet zachráni" Nebudem moc prezrádzať z deja. Kniha mien bola napísaná už za obdobia Adama – teda písal ju sám Adam pomocou Boha, ktorá obsahuje šifrované mená osôb, ktorí žijú aj v tomto storočí – sú to vlastne dobrí ľudia a na svete udržujú rovnováhu dobra a zla…….nebudem ďalej prezrádzať podrobnosti, mne sa to napätie a zvedavosť veľmi hodila…  TAGS:

  Online Kniha mien ebook, Kniha Kniha mien FB2, Download Kniha mien PDF , Download Kniha mien MOBI, Online Kniha mien kniha, Zdarma Stažení Kniha mien IPhone, Online kniha Kniha mien PDF, Zdarma Kniha mien DJVU, Zdarma Stažení Kniha mien TXT, Stažení Kniha mien RTF, Online Kniha mien FB2 , e-kniha Kniha mien stažení TXT, Zdarma Kniha mien stažení kniha, e-kniha Kniha mien download MOBI, Stažení Kniha mien IPad, Číst Kniha mien MOBI, Číst Kniha mien DOC, Zdarma Kniha mien AWZ, Download e-kniha Kniha mien iPad , Zdarma Kniha mien DJVU, Download Kniha mien e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kniha mien DVD, Číst Kniha mien TXT, Book Kniha mien stažení DJVU, Kniha mien stažení kniha zdarma, Kniha mien stažení kniha pdf zdarma, Kniha mien pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kniha mien pdf zdarma, Kniha mien stažení kniha epub zdarma, Kniha mien ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply