Kniha o líbání Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kniha o líbání Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kniha o líbání Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kniha o líbání


Kniha o líbání je mimořádně zajímavý knižní titul, pro čtenáře všech generací, který dosud v české republice oficiálně nevyšel. Zárukou kvality je spisovatelka Marie Formáčková spolu s nakladatelem a zpěvákem Jindřichem Krausem v roli spoluautora. Malířka a ilustrátorka Alexandra Hejlová, vytvořila barevný olejový pastel k obálce knihy a celostránkové ilustrace k rukopisu knihy. Obraz byl pokřtěn v únoru 2012 na její vernisáži zpěvačkou Helenou Vondráčkovou, s tím, že název knihy byl do dnešního dne před novináři a ostatními utajen! Kniha je nabitá zajímavými a užitečnými informacemi a dokonce nechybí kapitola zajímavá hlavně pro ženy Líbání podle zvěrokruhu. Jaký by asi byl život, kdybychom se nelíbali? Možná by byl jednodušší, protože polibky nám často komplikují život, ale rozhodně by byl smutnější, šedivější a těžko by nám lidem mohla bez polibků narůst ona pomyslná křídla, díky jimž se vznášíme až někam vysoko do oblak, ač ve skutečnosti neopustíme pevnou půdu pod nohama. Polibky jsou kořením života, onou ingrediencí, která dá všedním dnům různé příchutě. Jsou kompasem, který nás spolehlivě provede našimi různými vztahy, protože zpravidla už po prvním polibku poznáme, jestli nám to s dotyčnou či dotyčným bude fungovat. Polibky nás provázejí celý život a stojí za to trochu se nad nimi zamyslet, protože i líbání patři do oblasti umění a vyplatí se v tomto oboru se vzdělat. Ostatně, to je důvod, proč vznikla tato kniha.Kniha v českém jazyce!


Stažení Kniha o líbání zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kniha o líbání (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kniha o líbání zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kniha o líbání.pdf (EUR-0.00)

  Kniha o líbání.epub (EUR-0.00)

  Kniha o líbání.doc (EUR-0.00)

  Kniha o líbání.txt (EUR-0.00)

  Kniha o líbání.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kniha o líbání.PDF – (EUR 0.00);

  Kniha o líbání.MOBI – (EUR 0.00);

  Kniha o líbání.EPUB – (EUR 0.00);

  Kniha o líbání.DOC – (EUR 0.00);

  Kniha o líbání.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura česká
  Vydáno: , Pragoline – Jindřich Kraus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  jolii

  01.06.2016odpad!

  Řekla bych, že nestojí za komentář.  TAGS:

  Online Kniha o líbání ebook, Kniha Kniha o líbání FB2, Download Kniha o líbání PDF , Download Kniha o líbání MOBI, Online Kniha o líbání kniha, Zdarma Stažení Kniha o líbání IPhone, Online kniha Kniha o líbání PDF, Zdarma Kniha o líbání DJVU, Zdarma Stažení Kniha o líbání TXT, Stažení Kniha o líbání RTF, Online Kniha o líbání FB2 , e-kniha Kniha o líbání stažení TXT, Zdarma Kniha o líbání stažení kniha, e-kniha Kniha o líbání download MOBI, Stažení Kniha o líbání IPad, Číst Kniha o líbání MOBI, Číst Kniha o líbání DOC, Zdarma Kniha o líbání AWZ, Download e-kniha Kniha o líbání iPad , Zdarma Kniha o líbání DJVU, Download Kniha o líbání e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kniha o líbání DVD, Číst Kniha o líbání TXT, Book Kniha o líbání stažení DJVU, Kniha o líbání stažení kniha zdarma, Kniha o líbání stažení kniha pdf zdarma, Kniha o líbání pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kniha o líbání pdf zdarma, Kniha o líbání stažení kniha epub zdarma, Kniha o líbání ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply