Kniha robinzonů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kniha robinzonů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Kniha robinzonů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Kniha robinzonů


Kniha v českém jazyce!


Stažení Kniha robinzonů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kniha robinzonů (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Kniha robinzonů zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Kniha robinzonů.pdf (EUR-0.00)

  Kniha robinzonů.epub (EUR-0.00)

  Kniha robinzonů.doc (EUR-0.00)

  Kniha robinzonů.txt (EUR-0.00)

  Kniha robinzonů.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Kniha robinzonů.PDF – (EUR 0.00);

  Kniha robinzonů.MOBI – (EUR 0.00);

  Kniha robinzonů.EPUB – (EUR 0.00);

  Kniha robinzonů.DOC – (EUR 0.00);

  Kniha robinzonů.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Dobrodružné, Literatura česká
  Vydáno: , Olympia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  mates112

  26.05.2016

  Vždy když sahám po knížce od "staršího" spisovatele, mám strach, že nezvládnu archaismy. U Běhounka jsem se dočkala překvapení. Velmi příjemné popisy, nezdlouhavé. Doporučuji.

  PatrikDi

  31.12.2013

  Osudy mořeplavců, kteří nějakým způsobem se ocitli na pevnině ať již ztroskotáním lodi, vyhoštění z paluby každý divák nebo čtenář dobrodružných románů zná a je tedy zbytečné jej blíže seznamovat. Chci si spíše přiblížit uživatele portálu o odhodlané a bojovné povaze dvou námořníků. Jedná se o příběh Alexandra Selkirka a Johna Hopkinse. Jak prvý i druhý zakusili pobyt na ostrově v Pacifiku, kdy se museli o sebe postarat. U osoby Selkerka mám potvrzeno, že František Běhounek vycházel ze skutečeného pramene u osoby J. Hopkinse si nejsem jistý. Ať už byl tedy smýšlený nebo nebyl. Je pro mne směrodatné to, že oba nezpanikařili, spolehli se sami na sebe a přečkali zatěžkávací zkoušku. Právě autor knihy Robinsonů u příběhu druhého námořníka líčí jak se nepohodl s kapitánem a ten jej lstivě vysadil na skalnatém ostrově kvůli hledání pitné vody. Čtenář se při seznámení s životní linii námořníka nevyhne i drsným metodám, které musel dotyčný provést (lovení vodních zvířat) ale bylo to k zachování jeho existence, výroby dopravního prostředku, který mu zajistil možnost opět se dostat do civilizace. Ponaučení z příběhu, který je po všech stranách napínavý a osvěžující v dnešní době je to, že když člověk zůstane sám, nemá ztrácet naději k opětovnému navrácení do společnosti. Aby nezapomněl na svou řeč, může rozmlouvat s ochočenými zvířaty, u J. Hopkinse to byl tuleň a pelikán. Podle slov trosečníka, byli více než zvířata, stali se pro něj přáteli, kteří mu zpříjemňovali volné chvíle. I když k nim promlouval, rozvíjel své myšlení a v podstatě nemyslel jen sám na sebe, neboť když odplouval z ostrova, vzal je s sebou. Pro mne nezapomenutelná věta, když Hopkinse vylovili i s jeho přáteli z moře, zeptal se jej kapitán proč nesnědl tuleně, když ho převážel a měl hlad. Odvětil mu, sice jste mě zachránili ale je to můj přítel, raději bych Vás kapitáne snědl. Je to humorné až pravdivě vypovídající, nejen o smyslu chápání člověka ale i přítele zvířete. Dnes to působí s větším kontrastem, protože hledáme a někdy nenacházíme vzory ve společnosti, jedině ten, kdo něco velmi náročného zakusí, životní pohromu, nepřízeň osudu a překoná jej, nepodlehne nástrahám, toho můžeme brát za významnou a schopnou osobnost. Umí si poradit v těžkých situacích. Uživit se, postavit si chatrč, ochočit si zvěř a zvládnout se navrátit do společnosti lidí. I když někdy si říkám, jestli by nebylo lepší zůstat na místě, kde se nenachází civilizovaná lidská komunita. Za ideál rodu homo sapiens můžeme opravdu považovat domorodé obyvatelstvo, jak často slýcháme netrpí nemocemi, lék naleznou v pralese, chovají se podle svých tradicí, vášní a pudu ale jsou štastnější a energičtí.

  vitavita

  01.04.2012

  8 příběhů o trosečnících je zajímavé čtení …  TAGS:

  Online Kniha robinzonů ebook, Kniha Kniha robinzonů FB2, Download Kniha robinzonů PDF , Download Kniha robinzonů MOBI, Online Kniha robinzonů kniha, Zdarma Stažení Kniha robinzonů IPhone, Online kniha Kniha robinzonů PDF, Zdarma Kniha robinzonů DJVU, Zdarma Stažení Kniha robinzonů TXT, Stažení Kniha robinzonů RTF, Online Kniha robinzonů FB2 , e-kniha Kniha robinzonů stažení TXT, Zdarma Kniha robinzonů stažení kniha, e-kniha Kniha robinzonů download MOBI, Stažení Kniha robinzonů IPad, Číst Kniha robinzonů MOBI, Číst Kniha robinzonů DOC, Zdarma Kniha robinzonů AWZ, Download e-kniha Kniha robinzonů iPad , Zdarma Kniha robinzonů DJVU, Download Kniha robinzonů e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Kniha robinzonů DVD, Číst Kniha robinzonů TXT, Book Kniha robinzonů stažení DJVU, Kniha robinzonů stažení kniha zdarma, Kniha robinzonů stažení kniha pdf zdarma, Kniha robinzonů pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Kniha robinzonů pdf zdarma, Kniha robinzonů stažení kniha epub zdarma, Kniha robinzonů ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply