Konec poručíka Borůvky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Konec poručíka Borůvky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Konec poručíka Borůvky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Konec poručíka Borůvky


Nové příběhy smutného detektiva, kterého čtenáři již znali z knih Smutek poručíka Borůvky (1966) a Hříchy pro pátera Knoxe (1973), napsal Josef Škvorecký v polovině sedmdesátých let. V době, kdy už bylo jasné, že pobyt v exilu se autorovi – stejně jako dalším desetitisícům posrpnových exulantů – poněkud protáhne, vracel se Josef Škvorecký domů alespoň prostřednictvím hrdinů svých knížek. V případě poručíka Borůvky to ale zřejmě nebyl návrat úplně příjemný. Praha, okupovaná od srpna 1968 „spojeneckými“ vojsky, se stala místem zločinů s politickou motivací, ale i s politickým „krytím“, vůči nimž je i ten nejdůvtipnější detektiv bezmocný. A protože poručík Borůvka nenosil hroší kůži a se zločinci nespolupracoval, nemohla jeho kariéra tehdy skončit happyendem. Šest Borůvkových případů z konce šedesátých a počátku sedmdesátých let připomíná dobovou atmosféru až nepříjemně naléhavě.

Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1975 (29. publikace).Kniha v českém jazyce!


Stažení Konec poručíka Borůvky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Konec poručíka Borůvky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Konec poručíka Borůvky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Konec poručíka Borůvky.pdf (EUR-0.00)

  Konec poručíka Borůvky.epub (EUR-0.00)

  Konec poručíka Borůvky.doc (EUR-0.00)

  Konec poručíka Borůvky.txt (EUR-0.00)

  Konec poručíka Borůvky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Konec poručíka Borůvky.PDF – (EUR 0.00);

  Konec poručíka Borůvky.MOBI – (EUR 0.00);

  Konec poručíka Borůvky.EPUB – (EUR 0.00);

  Konec poručíka Borůvky.DOC – (EUR 0.00);

  Konec poručíka Borůvky.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Poručík Borůvka

  Žánr:
  Detektivky, Povídky, Literatura česká
  Vydáno: , Sixty-Eight Publishers
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  goldiex

  07.06.2016

  Velké zklamání. Po skvělém Smutku poručíka Borůvky je tohle jen smutná vzpomínka na doby dávno minulé, kdy řešené kriminální případy vlastně řešení nemají, neboť do nich přespříliš zasahuje politika té doby. Přestože chápu, co tím chtěl autor říct, vadí mi takto přehnaně angažované pojetí, které je rozhodně na úkor obsahu.

  Rade

  01.12.2014

  Po mém oblíbeném "Smutku poručíka Borůvky" docela zklamání. Už to není ono.
  Trochu je vidět, že autor psal z daleké ciziny a atmosféru normalizace už osobně nezažil. Tři minus.

  jprst

  12.11.2011

  Detektivní příběhy umí autor poutavě vyprávět, ale v těchto příbězích nejde jen o detektivní zápletku, nýbrž o zjištění, že proti zneužití politické moci jsou právo a spravedlnost většinou bezmocné. A to bohužel neplatí jen pro Borůvkovy případy.  TAGS:

  Online Konec poručíka Borůvky ebook, Kniha Konec poručíka Borůvky FB2, Download Konec poručíka Borůvky PDF , Download Konec poručíka Borůvky MOBI, Online Konec poručíka Borůvky kniha, Zdarma Stažení Konec poručíka Borůvky IPhone, Online kniha Konec poručíka Borůvky PDF, Zdarma Konec poručíka Borůvky DJVU, Zdarma Stažení Konec poručíka Borůvky TXT, Stažení Konec poručíka Borůvky RTF, Online Konec poručíka Borůvky FB2 , e-kniha Konec poručíka Borůvky stažení TXT, Zdarma Konec poručíka Borůvky stažení kniha, e-kniha Konec poručíka Borůvky download MOBI, Stažení Konec poručíka Borůvky IPad, Číst Konec poručíka Borůvky MOBI, Číst Konec poručíka Borůvky DOC, Zdarma Konec poručíka Borůvky AWZ, Download e-kniha Konec poručíka Borůvky iPad , Zdarma Konec poručíka Borůvky DJVU, Download Konec poručíka Borůvky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Konec poručíka Borůvky DVD, Číst Konec poručíka Borůvky TXT, Book Konec poručíka Borůvky stažení DJVU, Konec poručíka Borůvky stažení kniha zdarma, Konec poručíka Borůvky stažení kniha pdf zdarma, Konec poručíka Borůvky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Konec poručíka Borůvky pdf zdarma, Konec poručíka Borůvky stažení kniha epub zdarma, Konec poručíka Borůvky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply