Koperníkova kletba Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Koperníkova kletba Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Koperníkova kletba Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Koperníkova kletba


Děj historického románu populárního autora je spjat se zavedením křesťanského gregoriánského kalendáře v r. 1582, který nahradil dosavadní kalendář – tak, že z něj 10 říjnových dní vypadlo. Proč a jak k tomu došlo, vypráví tento příběh. Sleduje život kameníka a sochaře Leberechta Hamanna a jeho sestry Fialky, dětí "čarodějníka", vášnivou, zakázanou lásku Leberechta a ženy jeho poručníka. Ze světa kejklířů, alchymistů a astrologů se přesouvá do Říma, kde právě vyrůstá Chrám sv. Petra, symbol papežovy moci. Leberecht zná z Koperníkova spisu tajemství, které může stavbu církve rozbořit. Kurie proto rozhodla, že den, kdy má dojít ke katastrofě, musí zmizet z kalendářeKniha v českém jazyce!


Stažení Koperníkova kletba zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Koperníkova kletba (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Koperníkova kletba zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Koperníkova kletba.pdf (EUR-0.00)

  Koperníkova kletba.epub (EUR-0.00)

  Koperníkova kletba.doc (EUR-0.00)

  Koperníkova kletba.txt (EUR-0.00)

  Koperníkova kletba.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Koperníkova kletba.PDF – (EUR 0.00);

  Koperníkova kletba.MOBI – (EUR 0.00);

  Koperníkova kletba.EPUB – (EUR 0.00);

  Koperníkova kletba.DOC – (EUR 0.00);

  Koperníkova kletba.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Der Fluch des Kopernikus (1996)

  Žánr:
  Literatura světová
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  davas

  02.11.2015

  pěkný historický román se zajímavou zápletkou,poukazující na chování církevních hodnostářů a jejich praktiky ,na lásku,která byla proti tehdejším zvykům ,která mohla skončit i smrtí a odvahu lidí,kteří věřili v pravdu ….určitě stojí za přečtení

  čef

  30.06.2014

  Zajímavý příběh z doby počátku reformace v 16. století v Německu a Itálii, kdy vše ovládala velmi bezohledně a v rozporu s křesťanskými principy hrabivá církev. Nevšední pochoutka pro čtenáře historické dobrodružné literatury, kde se nešermuje meči, ale slovy.

  Hřibče

  30.10.2012

  Myslím si, že jsem nikdy nikde nečetla v románu tolik o náboženství, církvi a inkvizici jako v této knize. Kupodivu mi všichni ti různí kardinálové, arcibiskupové, mniši a inkvizitoři ani nevadili a čtení knihy mě celkem bavilo. Bylo velmi zajímavé vidět církev a z pohledu lidí žijících před několika staletími a porovnávat to s dnešním přístupem k ní.

  Kimon

  30.03.2011

  Další z dobrodružně historických románů nás přenáší do dob 16. století původní německé oblasti, do vesničky Michelsberg, kdy začíná svou životní pouť kamenický učeň Leberecht Hamann. Budeme spolu s ním prožívat jeho učňovská léta, dále jeho poznávání světa a volnomyšlenkářské jednání v souvislosti s inkvizicí. Postupně s Leberechtem projdeme mnoha zeměmi evropského kontinentu a dozvíme se něco o Koperníkově učení či počátcích knihtisku. Vše poutavým i napínavým způsobem.  TAGS:

  Online Koperníkova kletba ebook, Kniha Koperníkova kletba FB2, Download Koperníkova kletba PDF , Download Koperníkova kletba MOBI, Online Koperníkova kletba kniha, Zdarma Stažení Koperníkova kletba IPhone, Online kniha Koperníkova kletba PDF, Zdarma Koperníkova kletba DJVU, Zdarma Stažení Koperníkova kletba TXT, Stažení Koperníkova kletba RTF, Online Koperníkova kletba FB2 , e-kniha Koperníkova kletba stažení TXT, Zdarma Koperníkova kletba stažení kniha, e-kniha Koperníkova kletba download MOBI, Stažení Koperníkova kletba IPad, Číst Koperníkova kletba MOBI, Číst Koperníkova kletba DOC, Zdarma Koperníkova kletba AWZ, Download e-kniha Koperníkova kletba iPad , Zdarma Koperníkova kletba DJVU, Download Koperníkova kletba e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Koperníkova kletba DVD, Číst Koperníkova kletba TXT, Book Koperníkova kletba stažení DJVU, Koperníkova kletba stažení kniha zdarma, Koperníkova kletba stažení kniha pdf zdarma, Koperníkova kletba pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Koperníkova kletba pdf zdarma, Koperníkova kletba stažení kniha epub zdarma, Koperníkova kletba ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply